dan Subarujev... Vransko, 2. sept 2008, 14h-18h

Testiranja vozil Subaru
Odgovori
Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4236
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 04. September 2008, 13:08

Jaz sem pa zelo zadovoljen da sem videl tole in mi ni žal nobenega kilometra do Vranskega.
Subarujevci so vse lepo prštimal, konkretno so nas založil z reklamnim materialom. Da ne bomo smel vozt s svojimi avti je jasno - nekateri smo pač vseen upal ampak mislm da ga ni blo človeka k nebi to že prej vedu.
Italjani so bli fajn, fanjte z imprezam se vid da obvladajo, mi je čist jasno da ne bojo 8h non stop driftal - ampak tist en krog k sm se pelu sm vidu da je pač tip pro. Pri tisti vožnji z ESP in brez je pa pač odvisno kako ga brez tista ponjava vrže... bolj kot ga dobi nepripravljenega večja je razlika z in brez. Če tip dobro odreagira lahko avto hitro ujame in ne zgleda kritično, če pa malo zamudi ga pa lahko brez ESP obrne, z pa pač ne. Dan je izpolnil vsa moja pričakovanja, štrudl je bil super, thx tudi za pivo - ne vem če se me je že kdaj 1 union tako prijel.

Kar se tiče treninga, sem tudi jaz zraven, vendar dvomim da bomo dobili kak popust - še najlažje če se v AMZS včlanimo - cena treninga je pa 180€.

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma
Prispevki: 396

Odgovor Avtor: b.m » 04. September 2008, 13:11

danci1973 napisal/-a: Jaz sem si to zadevo predstavljal nekako takole - vsi zainteresirani bi se čez poligon oz. čez tisti dve 'oviri' peljali najprej s svojim avtom, nato pa še s Subarujem (seveda bi obakrat vozili sami). ...
D.
To logistično skoraj ni mogoče ( problem uvoza/izvoza s svojimi avtomobili, kako zaupati vsem voznikom - vedno so taki, ki obvladajo in taki, ki resnično ne znajo voziti, če bi bilo v naprej prijavljenih recimo 50 voznikov bi še šlo, kaj pa če bi jih bilo še več kot na Vranskem....)

Dan je bil namenjen spoznavanju Subarujev -uspešno :D - za teste je bilo potencialnim kupcem na voljo še vsaj 8 avtomobilov...
Poligon je namenjen za učenje varne vožnje, za kar je vsem na voljo Šola varne vožnje (Brane Legan), o cenah je bilo že nekaj napisano....
2x Samara 1.5i, Impreza 1.6, Impreza outback 2.0, Outback 3.6

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6742
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 04. September 2008, 13:33

Kmalu bo pa zraven še offroad poligon. Takrat bo pa zame mnogo bolj zanimivo.
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

gore
Uporabnik foruma
Prispevki: 928
Kraj: Vukojebine med Kamnikom in Krvavcem
Kontakt:

Odgovor Avtor: gore » 04. September 2008, 16:57

b.m napisal/-a: Dan je bil namenjen spoznavanju Subarujev -uspešno :D - za teste je bilo potencialnim kupcem na voljo še vsaj 8 avtomobilov...
Poligon je namenjen za učenje varne vožnje, za kar je vsem na voljo Šola varne vožnje (Brane Legan), o cenah je bilo že nekaj napisano....
Kje pa ste skrivali teh 8 avtomobilov? Vem vsaj za štiri osebe (jaz sem štet med njimi), ki smo na Vransko prišli, da bi sami tudi malo poprijeli za volan.
Nihče ni nič vedel o tem. Ali pa smo imeli res smolo.

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma
Prispevki: 396

Odgovor Avtor: b.m » 04. September 2008, 18:01

@gore: piše v mojem 2.postu na 1.strani, no lahko bi me tam tudi vprašal...ali pa katerega koli "uradnega" Subarujevca ( le dekleti pri anketah mogoče nista vedeli)
Lp
2x Samara 1.5i, Impreza 1.6, Impreza outback 2.0, Outback 3.6

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783

Odgovor Avtor: flat4 » 04. September 2008, 18:25

Jaz sem vsakih 10 minut videval naključne obiskovalce, ki so vozili outbacka dizla, testno imprezo ter foresterja.
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

gore
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: gore » 04. September 2008, 19:17

Potem sem pa fatalno zgrešil zadevo.
Na začetku nisem opazil nič, razen parkiranih (raznih) avtomobilov.
Nato je bilo nekaj Subijev na tistem hribčku pred stavbo, pa so bili zaklenjeni kot trezor.
Na drugi strani pa Impreza STI, Outback diezel in Forester (vožnje do gozda).

Kje so bili skriti vsi?
Dobro sem zamočil, pa ravno zato sem šel.

flat4
Nebijedu

Odgovor Avtor: flat4 » 05. September 2008, 10:00

Na klančinah so avtomobili zaklenjeni tudi v salonih, da ne bi kdo ponesreči spustil ročno, ker se ne bi dobr končal :roll:
Drgač je bil pa meni dan subaruja zelo všeč. Prava družba, supr dobr štrudl, pravi avtomobili,... lepo vreme.
Upam, da bo naslednje leto ponovno tak dan organiziran.
Lp
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
pilgrim
Uporabnik foruma
Prispevki: 260
Kraj: mb

Odgovor Avtor: pilgrim » 05. September 2008, 11:16

ne glede na različna mnenja o srečanju (meni osebno je bilo zelo všeč, od družbe, štrudla, kruha, kawe, do voženj - probal vse troje: imprezo, outback in forester), je povsod, kjer število subarujev (in njihovih lastnikov) na kupu preseže kritično maso - fajn.
:D

gore
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: gore » 05. September 2008, 12:07

Upam, da ni kdo mojega pisanja razumel, da nisem bil zadovoljen?
Sam testno vožnjo sem zgrešil ... :D

flat4
Nebijedu

Odgovor Avtor: flat4 » 05. September 2008, 12:27

ni bojazni :-)
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 4955
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 07. September 2008, 08:06

"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker