Honda Civic '15

Garaža za vse nesubaruje
Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4805

Re: Honda Civic '15

Odgovor Avtor: klemz » 20. November 2019, 16:49

Lej razlagi si kokr ti sede, ker vedno najdes malček v supku prakticno v vsakem postu.

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1108
Kraj: Ravno Brdo

Odgovor Avtor: aleks » 21. November 2019, 07:50

No no, potem pa le čestitke ... za prvo barvo. :thup .
"Šta je to? Sipaš mu viski u čašu za rakiju? Pa, zar ti njega mrziš što je cigan?" Dadan Karambolo svoji spremljevalki, 1998

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7837
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 21. November 2019, 08:44

Jest mam avto, ki ima po 4 letih manj kot 1/3 originalne barve. :innoc

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Prispevki: 1053
Kraj: Ausard, WS
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 21. November 2019, 09:48

Jest mam avto, ki ima po 4 letih manj kot 1/3 originalne barve.
Jaz pa takšnega, ki ima po cca pol stoletja še vedno vsaj 80% prve barve, a je je 90% skrite pod ročno posprejanimi plastemi - cela stratigrafija, skorajda vredna arheološke obravnave. 8-)

In morda v malo bolj resnem tonu, vedno me fascinira, kako nedoločen je v resnici jezik, za katerega običajno naivno predpostavljamo, da enotno opisuje naš svet. Včasih se sprašujem, kako je sploh mogoče, da se karkoli zmenimo in se čudim, da komunikacija sploh deluje - ponavadi in samo, dokler smo zadovoljni z nenatančnostjo, ki jo jezik nosi s seboj ... takšne majhne miskomunikacijske zadeve kot tukaj glede pomena prve barve me vedno potegnejo v vrtinec razmišljanj o omejitvah jezika. :!?:
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1108
Kraj: Ravno Brdo

Odgovor Avtor: aleks » 21. November 2019, 13:20

Si opazil da pa zabava na račun miskomunikacije tudi ni več zaželjena ... in niti t.i. "calling bullshit". Vsi (OK, pavšalno, a zdi se da vedno več nas) smo nekaj postali občutljivi na to kar imamo. Pa WTF? To kar imaš ni to kar si. Ne v dobrem in ne v slabem te ne določa. To kar imam je večinoma zgolj po naključju in niti slučajno ne tako zelo trajno. Enako ostali. Že jutri lahko gre vse u PM. Zakaj se ne bi zato zabaval še danes?
"Šta je to? Sipaš mu viski u čašu za rakiju? Pa, zar ti njega mrziš što je cigan?" Dadan Karambolo svoji spremljevalki, 1998

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Prispevki: 1053
Kraj: Ausard, WS
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 21. November 2019, 22:24

Že, a ne vem, če je res tako zelo hudo. Zavedanje, da smo vsi večino časa vsaj malo napačno razumljeni pomaga, da zamahneš z roko in si rečeš: "pa drugič, morda mi bo naslednjič še bolj spektakularno spodletelo." Znova in znova, vsaj pri meni je tako. :band

Pa oprosti klemz za digresijo, tema je o avtu, ne o temnih zakotjih jezika.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4805

Odgovor Avtor: klemz » 17. December 2019, 19:48

No pa imam prvi storšek z avtom. Sicer nič takega, menjati moram zadnjo čeljust. Batek je odpovedal sodelovanje. Obnavljal ne bom, nova me pride nekje 90€ s popustom. Gremo dalje.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost