Disko ne-prevec-kugla

Garaža za vse nesubaruje
Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4912

Re: Disko ne-prevec-kugla

Odgovor Avtor: klemz » 28. Avgust 2020, 15:51

Vix, žan je mehanik 8-)

Dimen
Uporabnik foruma
Prispevki: 64
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Dimen » 28. Avgust 2020, 17:14

Grizliboy napisal/-a:
28. Avgust 2020, 15:07
Čak mal, kdo je zdaj kupil diskota ........... :ast Vix ali Žaan_Turbo ?
Vix bo v Diskotu Žaan pa pod, hahaha
Čestitam, dober nakup. Prvi vedno ostane v lepem spominu ne glede na morebitne izzive, ki jih tak avto prinaša.
Disko je recept za avanturo vsakič k se vsedeš in obrneš ključ. Kr mal zavidam, k vem kakšen hipe ti naredi v lajfu.
Srečno in upam, da nas zapelješ en krog po poligonu :-). Pomoje bo vrsta, listki s številkami, hahahaaa.

mesecnik
Uporabnik foruma
Prispevki: 1388

Odgovor Avtor: mesecnik » 28. Avgust 2020, 20:38

Uf, tale izjava me pa spomni na zajebancijo na temo Forda: it's not just a car, it's an adventure. :lol:

Uporabniški avatar
Vix
Uporabnik foruma
Prispevki: 25

Odgovor Avtor: Vix » 31. Avgust 2020, 12:25

BackW00d napisal/-a:
27. Avgust 2020, 11:18
Ja madona, koliko obupana pa si bila slišat po telefonu da je deca špikalo pri srcu, da se je odločil poklicat in prodat?
Valda se ni tipu šipca na telefonu zarosila ko sta govorila? :D

Ej čestitke za nakup drvarnice :D Jaz sem se parkrat s tem vozil in morm rečt da je obupen kar se udobja tiče. Hojsa hojsa, ruka ruka način vožnje mi nikakor ni sedel. Je pa res da ko smo zavili dol s ceste na makadam in nato v gozd in nazadnje čez bolj kot ne brezpotje do vikenda pa sem ugotovil da je vožnja izven ceste bolj kot ne ista kot tista po cesti. :thup

(BTW, a so te diskoti dveh dolžin? Nekak mam filing da je bil tisti s katerim sem se jaz vozil krajši)
Jah, pomoje, da ko je doživel moj UP, ko sva prišla nazaj iz testne vožnje, ni hotel mojega LOW-a vidt. I am a tornado, baby :haha :haha
Glede udobja...za vsak dan do konca življenja ga definitivno ne bi imela, ampak je neka romantik škripanja in pokanja na starih terencih. Po nakupu sem se 5 ur okoli fijakala pa se mi je prav smejalo (nostalgija, :inl saj je imel stric defenderja, land crusierco in patrola). Včeraj sem pa fotra peljala na družinsko kosilo pa je bil ful navdušen kako je udoben (wtf?), njemu je fajn, ko se iz unih 2 metrov normalno v avto usede, ne da "pade v luknjo", sem bila takoj ok, lažje se usedeš, ampak udoben pa vseeno ni..pa baje preveč ropota. Se mi pa vseeno zdi, da glede na starost avta pa kaka škatla je...ima ful malo čričkov :reli
kajen napisal/-a:
27. Avgust 2020, 21:52
Oj, kot nekdanji lastnik Mk. II ti želim veliko sreče, zgleda lepo ohranjen, ali je 200TDI?
Če se boš vozila skozi Bled ti podarim colsko orodje za kardan in ustrezne vijake, zavorne obloge zadaj (narobe kupljene na mojem začetku) in tesnilo za motorček sprednjih brisalcev... (ti avti šolajo lastnike v mehanike že od leta 1948... :) )
Najlepša hvala :innoc tole je 300TDI.
Waw, najlepša hvala, saj sem bolj proti gorenjski obrnjena, če ne prej pa, ko bo sneg se vedno nekje na Pokljuki izgubim :smsw
aleks napisal/-a:
28. Avgust 2020, 07:52
Super zadeva. Naj dolgo služi s čim manj šravfarije. Prve serije so itak že skor zbirateljski kosi oziroma klasike.
Hvala aleks! Za enkrat sem nekak zvohala samo da rabim cevke obnovit/zamenjat okoli servota pa termostat nagaja.. Fingers crossed, konec septembra ima tehničnega, mislim, da bo lažje čez zlezel, kot foreste :smsw
Grizliboy napisal/-a:
Čestitke za nakup angleške škatle, ma sej mora bit škatlast, da veš kje začetek in konec avta, sploh na brezpotju. :smey :smey

Hvala :smey Hahaha, moja škatla, zan je trpel ob mojih nihanjih pa spamih z avtoneta, mogoče mu dam kako delnico :smsw
Dimen napisal/-a:
28. Avgust 2020, 17:14
Grizliboy napisal/-a:
Vix bo v Diskotu Žaan pa pod, hahaha
Čestitam, dober nakup. Prvi vedno ostane v lepem spominu ne glede na morebitne izzive, ki jih tak avto prinaša.
Disko je recept za avanturo vsakič k se vsedeš in obrneš ključ. Kr mal zavidam, k vem kakšen hipe ti naredi v lajfu.
Srečno in upam, da nas zapelješ en krog po poligonu :-). Pomoje bo vrsta, listki s številkami, hahahaaa.
Ful lepo napisano :innoc saj vem, da si me hotel na "toyota stran" potegniti, ampak moras ga videti :inl Treba bo na poligon, samo da ga ne zbijemo preden ga ne spravim v tisto kar sem si zamislila (hec :smly ) http://shrani.si/f/1J/M/3bjuOMLq/img202 ... 011298.jpg Zdaj bom pod dvema :smsw (karikirana fotka :lol: )
mesecnik napisal/-a:
28. Avgust 2020, 20:38
Uf, tale izjava me pa spomni na zajebancijo na temo Forda: it's not just a car, it's an adventure. :lol:
:inl

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 3658
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 31. Avgust 2020, 19:17

Hm... Žan pa Husky falita na sliki :mrgreen: sicer imprezo se mal vidi v ozadju, tko, da, sled je pustil :haha
Ni mi sicer jasno, kak je taka škatla ženski lahko všeč, ampak, zgleda, da ti je, tko, da velik užitko z diskotom želim :thup

Uporabniški avatar
Kristijan
Član Subaru kluba
Prispevki: 1258
Kraj: Goričko

Odgovor Avtor: Kristijan » 31. Avgust 2020, 21:37

strumf666 napisal/-a:
31. Avgust 2020, 19:17
Hm... Žan pa Husky falita na sliki :mrgreen: sicer imprezo se mal vidi v ozadju, tko, da, sled je pustil :haha
Ni mi sicer jasno, kak je taka škatla ženski lahko všeč, ampak, zgleda, da ti je, tko, da velik užitko z diskotom želim :thup
Pomoje je peso fotkal, Žan je bil pa zavezan... :lolno
Forester S Turbo 99 :rock

Uporabniški avatar
Žaan_Turbo
Član Subaru kluba
Prispevki: 364
Kraj: Gornji Grad

Odgovor Avtor: Žaan_Turbo » 01. September 2020, 00:55

Kristijan napisal/-a:
31. Avgust 2020, 21:37
strumf666 napisal/-a:
..v kleti :mrgreen:
Prišel, Videl, Scagal

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1353
Kraj: Ravno Brdo

Odgovor Avtor: aleks » 01. September 2020, 07:01

Preglej celotno zavorno napeljavo. LR je tvrdka, za katero je znano da njenim izdelkom po enem obdobju začnejo zavorne cevke grdo pušat. Tvoj kilometrov sicer nima, a ima leta na grbi.
"Šta je to? Sipaš mu viski u čašu za rakiju? Pa, zar ti njega mrziš što je cigan?" Dadan Karambolo svoji spremljevalki, 1998

Uporabniški avatar
Vix
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Vix » 01. September 2020, 14:26

Žaan_Turbo napisal/-a:
01. September 2020, 00:55
Kristijan napisal/-a:
31. Avgust 2020, 21:37
strumf666 napisal/-a:
..v kleti :mrgreen:
Kdaj ste nas pa moški še razumeli :cp :lol:

Žan se je šel skrit, ker se me boji (sem mu še ostala par ubojev dolžna), Kristijan pa očitno raje ni prišel...samo še haskić si upa blizu (pa še to najbrž zato, ker mojih pesjanov ni zraven, haha) :lolno http://shrani.si/f/2A/7b/4jx2FkNX/img20 ... 139389.jpg (se bom zresnila..nekega dne..NOT)
aleks napisal/-a:
01. September 2020, 07:01
Preglej celotno zavorno napeljavo. LR je tvrdka, za katero je znano da njenim izdelkom po enem obdobju začnejo zavorne cevke grdo pušat. Tvoj kilometrov sicer nima, a ima leta na grbi.
Will do, thank you :vctry Prvega, ki sem ga peljala, sem skoraj pobožna postala zaradi bremze (in volana). Pri temu "kviftam" noge, je še prva sklopka :grim

Uporabniški avatar
Vix
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Vix » 23. December 2020, 12:56

Update:
Bilo je nekega lepega zimskega dopoldneva, ko so usekala psihopatska nagnjenja... http://shrani.si/f/g/ak/1KqklX9v/g.jpg Kaj početi, ko ti je dolgčas? http://shrani.si/f/27/Fe/1c2sd2gS/d.jpg Demolish your car... http://shrani.si/f/1N/Dt/4sAmVdDv/a.jpg Cupholder http://shrani.si/f/1U/l6/4GhXBukc/e.jpg Dimnik :inl

I am normal..my mom got me tested (kar je laž :lolno )
Potem pa vidis 180 cm palčke, ki švervajo gume težje od sebe http://shrani.si/f/3j/px/3hxlB1l1/f.jpg Za bolj mirno življenje me ne isčite na IG.
Ker vem, da sem sposobna v svojem poklicu, me najbrž ne bodo vtaknili v morebiti-primerno ustanovo, torej to be continued... :smsw

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7899
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 23. December 2020, 16:15

Si si pa dala duška v vrtalko :lol: :thup

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 4361
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 23. December 2020, 23:19

Ma snorkl tut dejansko funkcijo al je sam zarad lepšga tam? :-P Tam na tisti sliki se slabo vid, ampak zgleda kt da gre indukcijska cev nekam naprej prot maski...Pics or it didn't happen :-P

A teb drugač antifriz teče po žilah da si na lep zimski dan oblečena v karkol si že pač oblečena, zgleda čist premal za karkol od konc septembra dalje :flake :flake :flake
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
danci1973
Član Subaru kluba
Prispevki: 3882
Kraj: Maribor, Slovenia
Kontakt:

Odgovor Avtor: danci1973 » 23. December 2020, 23:41

BackW00d napisal/-a:
23. December 2020, 23:19
Ma snorkl tut dejansko funkcijo al je sam zarad lepšga tam? :-P Tam na tisti sliki se slabo vid, ampak zgleda kt da gre indukcijska cev nekam naprej prot maski...Pics or it didn't happen :-P
Verjetno je še kakšna škatla s filtrom vmes...

Uporabniški avatar
Grizliboy
Uporabnik foruma
Prispevki: 759
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Avtor: Grizliboy » 24. December 2020, 02:52

Praviloma se smer zajema zraka predela v škatli, tako da ni zajem spredaj v maski ampak gre potem zajem zraka preko snorkla. Še največji izziv predstavlja hermetično zatesnenje pri "škatli", drugače je potem brezpomena imeti meter višje zajem.
Fotograf fotografira FOTOGRAFIJO, Slikar slika SLIKO.

:top: Šele ko se nehaš obremenjevati s porabo, se začne veselje in zabava. :twisted:

Uporabniški avatar
Kristof
Uporabnik foruma
Prispevki: 184

Odgovor Avtor: Kristof » 24. December 2020, 22:46

A sam men ne pokaze slik a se komu? :(

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost