Filmi vredni ogleda

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Odgovori
Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Prispevki: 1162
Kraj: Ausard, WS
Kontakt:

Re: Filmi vredni ogleda

Odgovor Avtor: vrecha » 09. Marec 2022, 12:33

Eden bolj na lahkotni, a čisto gledljivi strani spektra.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... people.png
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1864
Kraj: Ravno Brdo

Re: Filmi vredni ogleda

Odgovor Avtor: aleks » 28. Julij 2022, 08:38

aleks napisal/-a:
19. Februar 2021, 09:10
A je kdo gledal to? Jaz moram še enkrat, je zelo moteča časovnica. Režija, scenarij C. Nolan drugač, (scenariji Inception, Interstellar, Dunkirk, Memento) ...
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5 ... 68_AL_.jpg Tenet
OK, temule sem dal še eno šanso. Audio je totalen crap (reverz dialogi), sem mislil da je kriva moja TV. Ne, tud v kinih so se ljudje pritoževali, razen baje da v IMAXih se da kej razbrat. Nekak tudi nisem uspel s podnapisi, moja TV je glede tega nekaj izbirčna. Ene predvaja (če je "vdelano"), če jih sam dodam v datoteko mi nekak ne uspe da bi TV zaznala podnapise. Torej si tud s tem nisem mogel pomagat pri reverznih dialogih. Najbolj pa me je zmotila zadnja "bitka", ki je res kot en trening paintball-a. Brezvezno, tri ekipe streljajo v prazno, nasprotnikov se praktično ne vid. Liki nasploh v filmu so "tanki". Sem šel potem mal na pogledat po netu, kaj Nolanovi feni kaj pravijo o tem. Menda Nolanov labodji spev, a še sami feni so mnenja, da če je to njegov vrhunec, smo v riti. Bom citiral mnenje, ki tud nekako predstavlja moj vtis: "It seems like it's supposed to be a puzzle movie, except the pieces don't fit."
Z prejšnjimi Inception, Interstellar, celo Dunkirk, nimam nobenih težav, vse sem si ogledal že večkrat in so mi v redu. Razen ene bedarije v Dunkirku, absolutna nelogičnost pristanka lika Toma Hardyja (pilot spittyja) za sovražnikovo linijo ku mu zmanjka goriva - mel je pa čas in višino za prelet "svojih", tko mal za moralo, pa ni da bi mivke za pristanek manjkalo tam ko so čakali na prevoz "njegovi". Tole je pa res bogo. Sem mislil da me jebe časovnica scenarija, pa na konc ni tako. 200 miljonov dolarjev za neki, kar bi bilo boljše v stripu, se men zdi.
"I drive a Rolls Royce, 'cause it's good for my voice" ...
"But you won't fool the children of the revolution"

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost