Justy by picinni

Najpogostejša najmanjša predstavnika znamke
Uporabniški avatar
COFFE RACER
Član Subaru kluba
Prispevki: 191
Kraj: CELJE

Odgovor Avtor: COFFE RACER » 31. Oktober 2011, 17:16

zj bos pa mel zimske radosti ;-)
Imam muda od labuda.....:P

Uporabniški avatar
kamsedlo
Član Subaru kluba
Prispevki: 510
Kraj: Mengeš

Odgovor Avtor: kamsedlo » 31. Oktober 2011, 18:27

Ja da ma človk takšno srečo, da dobi takle avto, je skor kot da si zadel na tombol.
Zanimivo je tud to, da zgleda da eni kupjo avto ( prejšni lastnik ), bolj za gledat kot za vozit.
Ja je pa tok bolj super za novga lastnika.
Naj ti dolgo in dobro služi. :D

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 31. Oktober 2011, 19:00

Hvala vsem za želje...:)
Kar se tiče to da sem do njega je prišel, da je po naključju Jan (hvala Jan)dal sem na forum informacijo o tem avtu pa ga baje ne pozna....No, lastnika oz. njegovega vnuka sem takoj kontaktiral in šel naslednji dan zjutraj takoj gledati. In se odločil.
Bi mi bilo žal če ga ne bi vzel. Šel bi pa takoj. Je bilo vsaj pet ponudnikov pa avto sploh ni bil na netu.... :-)
Upam, da ga čimdlje obdržim v vsaj taki formi kot je sedaj ali še boljši. Najprej servis potem zaščita ...... pa še registracija seveda.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
Tomy
Uporabnik foruma
Prispevki: 270
Kraj: Celje

Odgovor Avtor: Tomy » 31. Oktober 2011, 19:39

U ta je pa lep. Super ohranjen, čuvaj ga :fewefw

Če potrebuješ kakšen del pa le povej, imam doma enega razbitega.

p.s. bi mu pa pasale ene original lite felge, si jih skoraj zasluži :twisted:

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 31. Oktober 2011, 19:50

Tnx, si bom shranu info o delih nikoli ne veš :D
Litke original...hm, morda pa res. Jih ima kdo? Samo morajo biti iz tistega obdobja. Torej letnik 89-92. Bi bile za poleti.
Go Westy, go!

nalim
Uporabnik foruma
Prispevki: 68

Odgovor Avtor: nalim » 31. Oktober 2011, 20:20

Matej, veliko užitkov z Justyem, resno dvomim, da v SLO obstaja bolje ohranjen primerek!
Sreča je na strani pripravljenih. Tisti, ki s(m)o kdaj iskali Justya vemo, da je treba dober primerek takoj (govorimo o minutah) vzet.
Meni je žal zaradi muhavosti lastnika in nepoštenosti dejanskega 'kupca' (je poznal lastnika bolje, kot jaz in se je vrinil preko vrste čakajočih kupcev) pred leti ušel podobno ohranjen primerek na Koroškem (rdeč, 5vrat).

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2930

Odgovor Avtor: Sajmon » 31. Oktober 2011, 21:02

A je tvoj 1,2 Sii? Jaz sem imel takega srebrnega in pri 3500 obratih je požvinil, kot da bi turbino vklopilo :-). Tudi 74 konjičkov nikoli ni bilo sram. Se spomnim, ko sem ga prodajal. Takoj sem imel 4 kupce, prodal pa za 10% več, kot sem planiral.
Ampak, če pa kaj ne paše na justyja, so pa to lite feltne. In takega mnenja nas je bilo takrat kar nekaj lastnikov jusyjev.

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 01. November 2011, 07:20

Milan hvala ;-) . To so trenutki odločitve. Imeti sploh možnost kaj takega videti si ogledati potem pa odločiti kaj storiti. Samo to slednje je ponavadi najlažji del naloge.
Sajmon takole piše od zadaj :-)
http://www.subaru-slo.net/userpix/190__DSC6543_1.jpg
Ta oznaka S II a je to mišljeno kot ii ali kot dvojka kot model dve?
Sicer ga še nisem pognal višje kot na 3-3 pa pol tisoč obratov ker ga ne mislim matrat po njegovem tako dolgem brezskrbnem življenju. Čuti se, da je avto zelo lahek in mu ta konjušnica, ki je napisana na papirju dejansko ustreza.
Se je pa po prevoženih 120 kilometrih tudi peta prestava malo "ulegla". Namreč ko sem se peljal domov in ko sem prvič hotel prestavit v peto kar nekako ni hotelo it noter :). Pa ne da bi hotelo kaj zaškrtati samo čutilo se je, da v tistem delu ni podmazano, hehe... No, po vsakem prestavljanju je bilo za malenkost bolje zdaj pa že ni panike. Skratka svojevrstno doživetje kot skoraj pri vsakem avtu.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4805

Odgovor Avtor: klemz » 01. November 2011, 08:01

Res krasn voz, sm ti kr mal fouš :lol:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7837
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 01. November 2011, 09:57

Krasno vozilce :-) , neki me zanima a tiste sive črte na plastikah so delo prejšnga lastnika. Govorim pa zato ker sem zadnjič kupu neke krom samolepilno letev navito v kolut 8m in je zakon / moral sem namreč enmu legacyju nadomestit letev na prednjem obijaču :-)

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 01. November 2011, 10:49

Ja Aljoša tisti trakovi so delo prejšnega...razmišljam, da jih bom dal dol...bomo videli. Klemz sej vem da nisi :lol:
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2930

Odgovor Avtor: Sajmon » 01. November 2011, 11:02

Phja, ne vem, ali SII ali S2. V glavnem, mislim, da je bil to eden taboljših justyjev Made in Japan. :cool:
Tista srebrna črta okoli in okoli na odbijačih in zaščitnih letvah je original. To črto ti "zelo lepo" spravijo dol v kakšni ročni avtopralnici. Naš štrajfiks ma 100 barov.press :roll:
Občasno malo uč vrži na pokrov glave motorja, če se bo pojavilo kaj olja. Menda je menjava tesnila na tem delu skoraj vsakokratno opravilo rednega servisa. Jaz sem bil zelo presenečen, ko sem odkril, da imam avto z računalnikom. :cool:

Uporabniški avatar
zabrnek
Član Subaru kluba
Prispevki: 954
Kraj: Lom pod Storžičem

Odgovor Avtor: zabrnek » 01. November 2011, 12:00

Ja ta siv trak je kr original. Naša Justy ga ma tudi.

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 01. November 2011, 13:47

Aha je original. Torej ostane gor :). Potem tista črna črta ni original. Nekaj moramo najti :D
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
Galaxy
Uporabnik foruma
Prispevki: 271
Kraj: Žalec

Odgovor Avtor: Galaxy » 01. November 2011, 16:03

Na prvi pogled kot iz salona. Res lep.
STi - Sportska Turbo Impreza

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost