kupil sem Justya

Najpogostejša najmanjša predstavnika znamke
Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma
Prispevki: 60
Kraj: visoko

Re: kupil sem Justya

Odgovor Avtor: janih » 11. November 2016, 20:09

danes sem justiko lahko sprobal v snegu in moram rečt, da sem pozitivno presenečen, saj sem se pelal, kot da cesta ne bi bila zasnežena :c :c , bilo je cca 15cm snega, ustavil sem tudi sred klanca, ker je kar nekaj vozil imelo težave, potem pa z lahkoto speljal, klanec je 10% :c :c :D res noro :thup :thup

imam pa eno vprašanje, ali je kdo že zvišal justiya in na kakšen način se da to izvest :?: :?:
LP Jani

max
Uporabnik foruma
Prispevki: 241

Odgovor Avtor: max » 16. November 2016, 16:49

O Jani, čestitke. :c Taprav voz si kupil, sicer škoda da ti je tisti fori pobegnil, vendar bo justa za to kar rabiš tudi čisto ok. :thup

Lp.

Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: janih » 16. November 2016, 20:38

Hvala, moram rečt, da sem zmirom bolj navdušen :D edin mal prenizka je, se komi ven zbašem :D :D to je pa emšo :D pa teža, pa znucana kolena...... :) :)
LP Jani

max
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: max » 17. November 2016, 10:30

HeHe, ma sej kabrič tud ni ne vem kolk visok. :D

Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: janih » 17. November 2016, 13:04

:D :D :c ,
LP Jani

Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: janih » 01. Januar 2017, 17:18

najprej srečnega pa zdravega in obilo varnih kilometrov vsem forumašom v 2017 :thup :thup

pred kratkim smo mojega justya dvignili in mu preverili podvozje, me je kar malo skrbelo, pa vendar sploh ni tako hudo :c , potrebno bi bilo zamenjati levi prag in zakrpati 3luknje, zanima me, če kdo ve kje se da dobiti levi prag, sem preverjal že v parih trgovinah in baje se ga ne da več dobiti :o :o

zato prosim za kakšen dober nasvet, hvala že vnaprej :) :)
LP Jani

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1106
Kraj: Ravno Brdo

Odgovor Avtor: aleks » 02. Januar 2017, 07:55

http://trgovina.avtomarko.si/default.as ... ilid=59716" onclick="window.open(this.href);return false;

suzuki swift 5 vratni, je na zalogi, cena cca 74€.

Če boš iskal v tujih internet trgovinah, dele za ta avto iščeš lahko pod vsaj 5 blagovnih znamk.
The Swift was marketed in the Japanese domestic market (JDM) as the Cultus and elsewhere as the Suzuki Swift, Suzuki Forsa, Suzuki Jazz, Chevrolet Swift, Chevrolet Sprint and Sprint Metro, Geo and Chevrolet Metro, Pontiac Firefly, Maruti 1000, Holden Barina and Subaru Justy
"Šta je to? Sipaš mu viski u čašu za rakiju? Pa, zar ti njega mrziš što je cigan?" Dadan Karambolo svoji spremljevalki, 1998

Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: janih » 02. Januar 2017, 12:28

aleks napisal/-a:http://trgovina.avtomarko.si/default.as ... ilid=59716

suzuki swift 5 vratni, je na zalogi, cena cca 74€.

Če boš iskal v tujih internet trgovinah, dele za ta avto iščeš lahko pod vsaj 5 blagovnih znamk.
The Swift was marketed in the Japanese domestic market (JDM) as the Cultus and elsewhere as the Suzuki Swift, Suzuki Forsa, Suzuki Jazz, Chevrolet Swift, Chevrolet Sprint and Sprint Metro, Geo and Chevrolet Metro, Pontiac Firefly, Maruti 1000, Holden Barina and Subaru Justy

Super, hvala 100x :D
LP Jani

max
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: max » 04. Januar 2017, 13:19

Srečno in zdravo še tukaj Jani. Čakamo sneg. :D

Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: janih » 04. Januar 2017, 17:38

max napisal/-a:Srečno in zdravo še tukaj Jani. Čakamo sneg. :D
hvala enako :D pri nas ga je blo včeraj zjutraj cca 10cm, ampak predno sem šel od doma, so že splužili cesto :sck :sck :D :D , mal za dušo sem pa še našel par neočiščenih kilometrčkov :c :c
LP Jani

Uporabniški avatar
janih
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: janih » 08. September 2017, 20:30

da malo obudim temo, po tehtnem razmisleku in preventivnem teh. pregledu sem se odločil, da justino obložim z malo novega pleha, tako da smo zakrpali luknje v podnu, napravili polovico novega praga vse skupaj zaščitili, tako da je justina pripravljena za v nove zimske radosti, sem bil pa prav presenečen, kako je justina, kljub svojim letom, mehansko še vedno v odlični formi, nobenih luftov, Co v mejah, skratka vse bp, zdej pa sam še upam, da bo prihajajoča zima bolj obilna in bom lahko užival z justino.... :thup :thup
LP Jani

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost