Nakup Foresterja 2.0D letnik 2013

Subarujev predstavnik razreda SUV
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6732
Kraj: Črnuče

Re: Nakup Foresterja 2.0D letnik 2013

Odgovor Avtor: nebivedu » 20. November 2019, 07:18

Pri terencih mogoče, suv segment bi moral biti pa bencinar (s turbino).
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

Prokarjon
Uporabnik foruma
Prispevki: 29

Re: Nakup Foresterja 2.0D letnik 2013

Odgovor Avtor: Prokarjon » 20. November 2019, 09:49

Mislim, ste eni frajerji. Človek vpraša nekaj čist 3., vi meni o tem zakaj ne dizla. Očitno imate življenjsko zamero do dizlov. To merjenje na vaše in naše ni še nikoli nobenemu pomagalo. Tudi ne razumem zakaj bi SUV moral biti bencinar?! Boljše vprašanje bi bilo kako so lahko športni avtomobili dizli!?!, in tudi so, ne pa da SUV ne sme bit...
Sicer sem tudi to razložil; primerljivega bencinarja ni bilo, 4k€ več za avto z še več prevoženimi se mi ni dajalo. Poleg tega je trik, da imam službo z relativno veliko kilometri (zastopnik). Načeloma se tudi na splošno nagibam dizlom od kar sem pred 10+ leti prvič presedlal na prvega. Takrat so se mi bencinarji nekako poslovili. Spodoben turbo bencinar bi še šel, NA nekako ne bi hvala.

Kakor koli... rešil težavo s filtrom... kupljen je bil pravi. Druga stran je očitno napačno navajala kateri je pravi, predvidevam pa da bi oba pasala gor.
Tudi na partsouq.com sem nekako uspel dekodirat njihove zapletene shematike, kjer piše nekaj narisano je drugo.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost