Hillclimb Katarina 2021

Novosti na domačih in svetovnih tekmovanjih
Odgovori
Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 4501
Kraj: Trbowle

Hillclimb Katarina 2021

Odgovor Avtor: BackW00d » 24. Maj 2021, 19:15

Tako kot skoraj vsako leto se tudi letos v Zasavju odvija ena lokalna HillClimb tekma.

Kaj je tu zanimivega je to, da je tekma odprta za povprečnega Janeza z golfom ali cliom med 60-115HP.

Kar sem opazil bo Zasavski del subaru scene reprezentiral forumaš Gapi z hawk STi (bob-drive) ter jaz z mojo sestavljanko od WRX-e, ki bo vsak cajt upihnila 300.000km :)

Prijave so sicer že zaprte, ker je dosti nagužvan program in pač ne more voziti neomejeno avtov, vendar gledalcev je lahko "nešteto".

Datum: 5.6.2021
Loakcija: Trbovlje, Cesta "od bazena proti Čečam (Katarini)"
Event: https://fb.me/e/Pi68SvM1

Pridte kej pogledat v bokse, ki sicer še ne vem kje bodo :)

Lani je blo kar nekaj Poršejev (tudi fejst hudih) pa GT-r (godzilla) ter svašta od avtov. Večina samo amaterskih voznikov, tu in tam kak, ki rally vozi ali krožne dirke.

Moj avto voziva jaz in moj brat, vsak eno izmed voženj. Pa da vidmo kdo se bolj znajde :thup :lol: :lolno
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Prispevki: 2234
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: Hillclimb Katarina 2021

Odgovor Avtor: LSlabe » 26. Maj 2021, 08:32

Naslednje leto pa le mal prej objavi, ko bodo prijave še odprte.

Mogoče pa pridemo pogledat...
What seems to be the Officer, problem?

Nč več turbo...

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: BackW00d » 26. Maj 2021, 09:33

Ja sej, lani sem tako pozno tudi sam zvedel, da ne samo da so bile prijave že mimo...zjutraj me zbudi ropotanje avtov in ves začuden dvignem roleto in zagledam spodaj en kup hitrih avtov pa Gapita vmes...pol mi je vštekalo, da je verjetno HC Katarina in da sm vseskup konkretno zamudil :)

Tko da letos sem povsem ponesreči naletel na tole in se prijavu očitno še zadnji čas.

Če je kdo zainteresiran, naj polajka ta "magnet - društvo ljubiteljev starodobnih vozil Zasavje".
Jaz ne garantiram da bom to videl, ker toliko pogosto tudi ne gledam facebooka. Mislem odprem ga dostikrat, vendar redko kdaj "brskam" po prvi strani da bi take zadeve videl...

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Kontakt:

Odgovor Avtor: LSlabe » 06. Junij 2021, 13:24

Žal mi ni ratalo danes... Kako je blo?

Nč več turbo...

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: BackW00d » 07. Junij 2021, 10:18

Ludo i nezaboravno :) v videih sm objavu posnetek zadnje vožnje.

V trening vožnji sem se zašaltu ko pes, da sem se moral prav ustavit sred proge, počakat da se menjalnik odvrti in nato štartat dalje.
Prvo vožnjo "na čas" je vozil brat, in je vozil bolj na izi.
Drugo na čas pa sem potem peljal jaz (ta je na posnetku) in sem stisnu dost dober čas, presenetljivo ene 3 sekunde hitrej od pričakovanega časa :thup

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Kontakt:

Odgovor Avtor: LSlabe » 07. Junij 2021, 13:22

:thup

kaj pa konkurenca? so kje kakšni rezultati? (nimam fb)

Nč več turbo...

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: BackW00d » 07. Junij 2021, 16:08

Ker tekmovanje načeloma ni tipa "kdo bo hitrejši" (verjetno pravne zadeve) se meri točnost dveh voženj. Torej tisti ki ima najmanjšo razliko med dvema vožnjama je zmagovalec.

Letos je zmagala punca :) 0.01s ozrima 1 stotinko razlike med obema vožnjama. Čez cilj priletiš cca 100km/h torej je bilo razlike med dvema vožnjama za cca 25-30 centimetrov :)

Rezultate smo dobili na mail. In so razvrščeni glede na razliko, tko da je težko brat karkoli...

Kar se časa vožnje tiče...Jaz sem bil z 1:54:42 v svojem razredu menda v top 10 (s tem da je ta razred šel do 320 konjev do kamor mi manjka skoral 100 konjev) generalno pa menda v top 23...nisem se še ornk poglabljal.

Je pa pri večini voznikov tu šlo za 3 vožnje po tej progi, jaz pa tu vozim res vsak teden...Tko da pri meni na račun poznanja ceste kaj dosti nebi pridobil...medtem ko so drugi večina vsako furo bolše čase dosegali, ko so spoznavali cesto.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost