Ken Block #43

Novosti na domačih in svetovnih tekmovanjih
Odgovori
Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7747
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 16. September 2010, 20:47

Denar, denar, upajmo da Pastrana presenet s kakim izdelkom zdej k je Block presedlal :neutral:

j4ka
Uporabnik foruma
Prispevki: 548
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 16. September 2010, 21:23

eee, preseneti s cim takim mogoce? :D

http://www.youtube.com/watch?v=IdXJYc4CpXA
sapere aude

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 3481
Kraj: Krško

Re: Gymkhana 2

Odgovor Avtor: strumf666 » 10. Julij 2012, 11:23

Uporabniški avatar
BibaTFD
Uporabnik foruma
Prispevki: 1063
Kraj: Maribor

Re: Ken Block #43

Odgovor Avtor: BibaTFD » 26. Julij 2012, 13:55

:thup HUDO!!! Jaz bi 1x kar tako kot sovoznica doživela takšno adrenalinsko vožnjo..o jaaa :cool: :w
"Resnični znak inteligence ni znanje, ampak domišljija!"

matjazbratina
Uporabnik foruma
Prispevki: 36

Odgovor Avtor: matjazbratina » 26. Julij 2012, 15:46

škoda :S sem že mislil da sem dobil forum kjer se ga nebi obemnjalo :)
MA sej tip se pelje še kr dobr,.. ampak za primerjavo,...
v lanski sezoni je bil mislim da komaj 3 voznik v fordovi ekipi?
na x games je kao car ker ima edini novejšo oziroma posodobljeno specjalko? (pa še to ga je 1x loeb pa mislim da celo solberg, ki je tudi subaruja vozil, ga je mislim da z njegovo skoraj zastarelo xsaro WRC peljal na kahlco :) )
sej posnetki moram rečt so mi privlačni,.. ampak če pogledam posnetke in rezultate z rallyev, kar pprecejkrat se je razbil,.. mislim da na portugalskem ali argentina ( sem malo senilen ) je hotel na makadamu pokazati da "obvlada" vožnjo s pomočjo bočnega drsenja (govorim brez ročne zavore) izključno samo pomoč bočnega drsenja za hitrejše čase skoz ovinke, in je dokazal da ga zna obrnit na streho :)
za primerjavo (piero longhi- ali kakor koli se napiše njegovo ime, alex humar) lanski in letošnji voznik slovenske škode s2000, sta pokazala kako se pelje avtomobil, atraktivno in hitro , navsezadnje pa hoče block imitirati j.ragnottija,.. vsaj po mojem mnenju :(
kapo dol za reklamo subaruja DC shoes in whatever,.. pa še to,... se nobenemu ne zdi čudno v posnetkih, zbije zaden konec,... videti je da je krenil z linije, ko pokaže kamera z zadnjega kota, pa ni videti ne poškodbe ne sledi gum izven linije,....
upam da nisem komu pokvaril veselja :(

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 4913
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 26. Julij 2012, 20:52

:-6o
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

matjazbratina
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: matjazbratina » 26. Julij 2012, 21:27

ja glej to je moje mnenje, in poznam zgodovino marsikaterega znanega dirkača od toivonena, kahunen, mcrea,,....
tip je pozer,.. usaj zame :) sej se še kar pelje ampak je tko tko,.. :)

Uporabniški avatar
jole
Uporabnik foruma
Prispevki: 118
Kontakt:

Odgovor Avtor: jole » 26. Julij 2012, 21:36

Mislim, da se napiše Kankkunen, Mcrae...., sicer si se verjetno zmotil:), voziš pa verjetno tudi bolje kot Ken :D

matjazbratina
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: matjazbratina » 26. Julij 2012, 21:43

res je da v imenih je moja šibkost,.. nevem nebi rekel da sem že na njegovem nivoju,... sem komaj v svoji krstni sezoni ,...
neglede na to da sem mlad,... poleg svoje službe živim, diham, gledam samo za dirke!
sicer se mi pa najbrž ni treba opravičevati saj živim v svobodni deželi? ;)
brez zamire,.. se bom lepše obnašal :)

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6242
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 26. Julij 2012, 22:11

Vsi ti filmčki so zrežirani - vsako stvar 5X ponovi (se vidi ko se nekam pripelje na novo, pa so že črte od gum tam), ker tip nima ravno dost pojma o rally vožnji. Je en izmed slabših rally voznikov. Tudi filmčki obstajajo o snemanju teh njegovih zrežiranih voženj, pa se tam vidi, da res vsako stvar po večkrat proba, preden mu uspe, da se splača dat v filmček.

Se pa zna prodajat in ima sponzorje, ki mu vse te njegove bedarije plačajo in to je tisto, kar šteje v kapitalizmu - denar.

Je pa filmčke vsekakor zanimivo pogledat.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Uporabniški avatar
ijuvan
Uporabnik foruma
Prispevki: 2369
Kraj: SG/LJ

Odgovor Avtor: ijuvan » 26. Julij 2012, 23:28

Starejša kot je Gymkhana, bolj mi je všeč :D Pa še imprezo ima od začetka :lol: Da ne omenjamo da vidimo en skok s petih različnih zornih kotov :?
Mimogrede, če kdo ne ve - Ken Block je soustanovitelj firme DC ;-)

@matjazbratina, na kakšnih dirkah se udejstvuješ? :-)
The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. (Soichiro Honda)

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612

Odgovor Avtor: gorazd0 » 26. Julij 2012, 23:41

Mimogrede, če kdo ne ve - Ken Block je soustanovitelj firme DC ;-)
Zakaj pa misliš da se snemajo Gymkhane?

Kar se Blocka tiče - dec ma dnarja dost in dela to kar si želi - motocross in rally. Je dovolj showmena, da se dobro proda. Loeba pa pač nikoli ne bo prehitel. Pa mu niti ni treba, ker ni v tem point.
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3341

Odgovor Avtor: NoFEAR » 27. Julij 2012, 05:47

Primerjava gymkhane z rally-jem? Sej niste resni... :lolno Gymkhana in rally nimata praktično nič skupnega...

Ker pa marsikdo od udeleženih v tej debati sploh ne ve kaj gymkhana je:
Gymkhana is a type of motorsport practiced in an increasing number of countries. Similar to autocross, gymkhana courses are often very complex and memorizing the course is a significant part of achieving a fast time.

Gymkhana events are time and/or speed events in an automobile. These can feature obstacles such as cones, tires, and barrels. The driver must maneuver through a predetermined "track" performing many different driving techniques. What separates gymkhana from traditional autocross events is that the gymkhana requires drivers to perform reversals, 180 degree spins, 360 degree spins, parking boxes, figure 8s, and other advanced skills. Drifting is also encouraged where helpful or necessary. Essentially, a gymkhana is any event featuring a starting point, a finish line and some sort of "obstacle" to get through, around, or by, all within a certain time limit.
-> vir: wikipedia

Ja, Block je iz Gymkhane naredil šov in promocijo... In v to mu hudičevo dobro uspeva. Videi so pa seveda zrežirani in scene večkrat ponavljajo (na katerem snemanju pa jih ne?), zato je končen produkt še toliko bolj atraktiven za pogledat... V čem je torej sploh problem?

:7n

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209

Odgovor Avtor: irCAR81 » 27. Julij 2012, 07:08

Ken Block je super showman, vsakič ko pride gymkhana ven (od drugega dela naprej), si mislim fak, zdej je pa pokazu res vse kar se da... in mu vedno potem znova rata narest novo, še bolj atraktivno gymkhano. Noben ne bo reku da Ken ne zna vozt, na žalost res ni konkurenčen na rallyu, ni najboljši na svetu ampak kakorkoli obrneš, za take scene odpeljat neki znanja + jajc morš met, razen če kaskader pelje namest njega, pa tega ne pokažejo.

Primerjava posnete gymkhane in rallya ter potem sklepanje o kvaliteti voznika, je kot da bi primerjal F1 in batmana v batmobilu. Sicer pa: naj Loeb posname Gymkhano, pa bomo vidl kdo bolš vozi. :)

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6242
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 27. Julij 2012, 07:43

irCAR81 napisal/-a:Ken Block je super showman, vsakič ko pride gymkhana ven (od drugega dela naprej), si mislim fak, zdej je pa pokazu res vse kar se da... in mu vedno potem znova rata narest novo, še bolj atraktivno gymkhano. Noben ne bo reku da Ken ne zna vozt, na žalost res ni konkurenčen na rallyu, ni najboljši na svetu ampak kakorkoli obrneš, za take scene odpeljat neki znanja + jajc morš met, razen če kaskader pelje namest njega, pa tega ne pokažejo.

Primerjava posnete gymkhane in rallya ter potem sklepanje o kvaliteti voznika, je kot da bi primerjal F1 in batmana v batmobilu. Sicer pa: naj Loeb posname Gymkhano, pa bomo vidl kdo bolš vozi. :)

Če samo to delaš, potem nekaj znanja imaš in ga moraš imet. Tega ni noben rekel - da je slab voznik. Sicer pa si sigurno videl bonus packe od gymkhan, pa tam vidiš da snemajo vsak del večkrat, da se avto tudi dost razsuje (za tazadnjo gymkhano mi zgleda, kot da je 2 avta uporabil, ne samo enega - poglej si avto na začetku in potem proti koncu - se mi zdi da so malo drugače nalepke polimane) in da je to samo show in reklama.
Z dost treninga in denarja, bi iz tega foruma kar nekaj ljudi lahko vozilo zelo podobno. Jajc pa ne rabiš za kaj takega, če imaš denar, si lahko privoščiš več avtov in tut če jih razsuješ, ni panike. Rabiš pa trening, veliko treninga.

Sigurno pa sam veš, da če bi sam mel ogromno denarja, da bi se ti tut z lahkoto sam tkole zaje*aval in si kej takega posnel.

Uglavnem, na rally-ju pa nikoli ni pokazal prav dosti.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov