Bt slušalka

Spremembe izgleda vozila, montaže avtoakustike, vgradnja alarmov, daljincev...
Odgovori
Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Prispevki: 1913
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Bt slušalka

Odgovor Avtor: LSlabe » 30. Avgust 2017, 16:16

Živ

Ker preživim 3/4 šihta v avtu, plus tega, mam vsaj 30 klicev na dan, bi rabil eno pametno bluetooth slušalko, da je dost glasna, da se sliši mene in da jaz slišim sogovornika normalno, da se mi ni treba dret, pa nagibat k mikrofonu, ker tale sistem v opel corsi je za en ku... (Nov avto)

Kaj kej pripotočate? Recimo tja do 70€, pa obvezno more imet avtopolnilec.

V poštev pride res samo bt slušalka, ker radia be mislim menjat, žične slušalke pa tudi niso lih priročne.

Hvala za mnenja.
What seems to be the Officer, problem?

Nč več turbo...

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4617
Kraj: Fužina

Re: Bt slušalka

Odgovor Avtor: klemz » 30. Avgust 2017, 17:26

Mislm da ma Parrot neki tazga.

Uporabniški avatar
awdfun
Član Subaru kluba
Prispevki: 371
Kraj: Vinje
Kontakt:

Odgovor Avtor: awdfun » 01. September 2017, 14:32

Sam uporabljam Jabbra in dela vse tako kot si ti napisal, da naj bi delala. Zraven je polnilec za 230V AC in polnilec za avto. Priporočam. Kupil sem v Mobystyle v Mercator Dravlje. Cene so lahko različne, vendar tudi osnovna dela odlično kar se tiče telefona. Če želiš uporabljati tudi za poslušanje glasbe in za klice preko skypa ali Viber, moraš kupiti malo boljšo ampak najbrž je tam okoli cene, ki si jo napisal; ne garantiram.
Impreza Sti 08

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Prispevki: 1913
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Avtor: LSlabe » 01. September 2017, 18:21

Hvala, sem kupil eno Remax, po zagotovilih prodajalca naj bi bila super, ampak jo nesem v ponedeljek nazaj, se včasih kar ne poveže, zvok je popačen, sogovornik včasih ne sliši, včasih kar prekine klic... Uglavnem podn, za slabih 40€ bi pričakoval precej več, glede na to, da sem imel prej eno plantronics v rangu 20€, pa je delala super napram tej.

Bom verjetno kar plantronics legend vzel, vsaj na forumih jo super pohvalijo, je pa kar nekaj dražja, okol 60€.
What seems to be the Officer, problem?

Nč več turbo...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov