Električni subaru

Novo pri Subaruju
Odgovori
aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1310
Kraj: Ravno Brdo

Re: Električni subaru

Odgovor Avtor: aleks » 16. December 2020, 21:35

Nekaj slabo bereš danes. Ničesar nisem primerjal. Podal sem sem samo dejstvo, da nekje bi šlo. Tudi poudaril, da pri nas to ni možno. In tko kot vso nafto in plin uvažamo, pa nas to ni pokopalo, tako bomo tudi elektriko - kar je sami ne proizvedemo. Oziroma, jo tako že, pa tudi nove daljnovode v tujino gradimo. Nikjer se ne bo nič sesulo, prehod ne bo tako hiter. Kot se niso sesedli naftovodi in plinovodi, ko smo se začeli vedno več voziti z avti in greti na plin, se tudi z elektriko ne bo.
"Šta je to? Sipaš mu viski u čašu za rakiju? Pa, zar ti njega mrziš što je cigan?" Dadan Karambolo svoji spremljevalki, 1998

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 7012
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 16. December 2020, 22:01

aleks napisal/-a:
16. December 2020, 21:35
Nekaj slabo bereš danes. Ničesar nisem primerjal. Podal sem sem samo dejstvo, da nekje bi šlo. Tudi poudaril, da pri nas to ni možno. In tko kot vso nafto in plin uvažamo, pa nas to ni pokopalo, tako bomo tudi elektriko - kar je sami ne proizvedemo. Oziroma, jo tako že, pa tudi nove daljnovode v tujino gradimo. Nikjer se ne bo nič sesulo, prehod ne bo tako hiter. Kot se niso sesedli naftovodi in plinovodi, ko smo se začeli vedno več voziti z avti in greti na plin, se tudi z elektriko ne bo.
Mi že sedaj uvozimo okoli 53% elektrike ki jo porabimo.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 1310
Kraj: Ravno Brdo

Odgovor Avtor: aleks » 16. December 2020, 22:08

Ne vem točno koliko elektrike, vem pa da uvozimo 100% nafte/derivatov, in plina ... Tudi veliko hrane. Skoraj nikjer nismo samozadostni. Ne pri hrani, ne energiji. Velikih razlik po mojem ne bo. Itak je pa to še daleč. Slovenski kupec je povprečno dokaj konzervativen, pri nas je še vedno šlager prodaja golf/ali podobno/ dizla.
"Šta je to? Sipaš mu viski u čašu za rakiju? Pa, zar ti njega mrziš što je cigan?" Dadan Karambolo svoji spremljevalki, 1998

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 7012
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 16. December 2020, 23:06

Ni daleč. V tem je problem.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost