Impreza Bugeye WRX SW

Subarujev predstavnik na Rally tekmovanjih in mlajša terenska izvedenka
Odgovori
Uporabniški avatar
Turbak
Uporabnik foruma
Prispevki: 176
Kraj: Glavni Grad

Re: Impreza Bugeye WRX SW

Odgovor Avtor: Turbak » 02. September 2013, 19:13

Si šel ti prejle z KP tablami mimo gostilne Jelen (Ljubljana-Medvode) :?: :)
Bobdrive™

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma
Prispevki: 488
Kraj: Začetek Gorenjske baje

Odgovor Avtor: axaQ4 » 02. September 2013, 20:18

Turbak napisal/-a:Si šel ti prejle z KP tablami mimo gostilne Jelen (Ljubljana-Medvode) :?: :)
Jep jaz sem bil ja :w
Nimam kulija, da bi se podpisal.

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 03. April 2014, 09:56

Zdravo pobje in dečve!

Malo firbcam in me zanima, če bi koga zanimal nakup mojega wagon-a. Sej vem, da se take mašine ne prodaja, vendar mi ga je malo škoda, ker od nakupa motorja ter še posebaj, ker me je začelo dirkanje z gokarti bolj zanimati, avto veliko stoji parkiran v garaži. Z avtom sem naredil v zadnjem letu 5k km mogoče (zdej bom pa še majn), vmes naredil še veliki servis v celoti (vsi šponarji, jermeni, vodna pumpa, olje itd) ter nabavil 16 col platišča ter skoraj nove zimske gume in vinjeta 2014.

Skratka, če je kak interesent me lahko kontaktira na ZS. Avto ne prodajam nujno to je jasno (kar malo cmoka sem dobil v grlu ko sm pisal tole hehe) vendar lastništvo 3-eh igrač je pa malo huda ;)

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 08. Maj 2014, 14:06

axaQ4 napisal/-a:Zdravo pobje in dečve!

Malo firbcam in me zanima, če bi koga zanimal nakup mojega wagon-a. Sej vem, da se take mašine ne prodaja, vendar mi ga je malo škoda, ker od nakupa motorja ter še posebaj, ker me je začelo dirkanje z gokarti bolj zanimati, avto veliko stoji parkiran v garaži. Z avtom sem naredil v zadnjem letu 5k km mogoče (zdej bom pa še majn), vmes naredil še veliki servis v celoti (vsi šponarji, jermeni, vodna pumpa, olje itd) ter nabavil 16 col platišča ter skoraj nove zimske gume in vinjeta 2014.

Skratka, če je kak interesent me lahko kontaktira na ZS. Avto ne prodajam nujno to je jasno (kar malo cmoka sem dobil v grlu ko sm pisal tole hehe) vendar lastništvo 3-eh igrač je pa malo huda ;)
No sedaj, ko imam oglas na a.netu 1 mesec gor, lahko mirno rečem, da očitno se situacija v SLO od lani poslabšala, ker lani, ko sem prodajal ob podobnem obdobju, sem vsaj dobil kakšno ponudbo, menjavo, firbce itd. Letos je pa kot, da avto prodajam z virusom Ebole notri...tudi povoha ga ne nobeden :D

Eh pač furam dalje, trpim glih ne :)

Uporabniški avatar
Kristijan
Član Subaru kluba
Prispevki: 1171
Kraj: Goričko

Odgovor Avtor: Kristijan » 09. Maj 2014, 12:47

Verjetno bi vsi dal pol manj ;)
Outback 2.5 07 & Forester S Turbo 99 :rock

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 09. Maj 2014, 13:07

Kristijan napisal/-a:Verjetno bi vsi dal pol manj ;)
Na 50/50 obroke pa ne prodajam :lol:

Uporabniški avatar
Kristijan
Član Subaru kluba
Prispevki: 1171
Kraj: Goričko

Odgovor Avtor: Kristijan » 09. Maj 2014, 14:34

Časi se spreminjajo :)
Outback 2.5 07 & Forester S Turbo 99 :rock

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 17. Maj 2014, 16:03

Evo tako izgleda, ce se ti odpre havba pri cca 40kmh....na sreco sipa in vse ostalo je celo!

Kaj menite...je to kleparsko popravljivo ali lahko samo nadaljujem z iskanjem druge havbe?

Na sliki je havba odprta...drugace se da zapreti dosti normalno. Na sovoznikovi strani je bolj poskodovana, na levi je bolj malo.
http://shrani.si/f/6/l2/1nEGMO8u/celota.png

Uporabniški avatar
ijuvan
Uporabnik foruma
Prispevki: 2381
Kraj: SG/LJ

Odgovor Avtor: ijuvan » 17. Maj 2014, 17:27

Smo imeli že precej bolj poškodovanih delov, pa se je dalo popravit ;-)
The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. (Soichiro Honda)

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 2186

Odgovor Avtor: urbancebulj » 17. Maj 2014, 17:33

Tudi jaz mislim, da vsak dober klepar tole poštima!
:.sup

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 17. Maj 2014, 19:02

Načeloma, ker je havba aluminijasta, je le-ta še mehkejši za delat.

Očitno bo treba pobarati kakšnega kleparja ter seveda ličarja. A mi zna kdo koga priporočat (trenutno mi bo en soforumaš pomagal v tej smeri...pozna baje dobre kleparje). Ker bi izkoristil še sproti, če že se bo barvala celotna havba, pa naj se še prednji odbijač (poškodbe od kamenčkov itd), da bo pol prednji konc v piko :) .

Mi zna kdo povedati koliko se kaj cene vrtijo ličarije? A je še zmeri varianta 1m2==100eu?

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 20. Maj 2014, 20:10

Toliko za info...kleparji ne marajo aluminija :lol:

Nažalost je klepanje aluminja velik "pain in the arse", zato bom upošteval nasvet kleparja in iskal pač drugo havbo...neki se bo že našlo v parih mesecih ni hudič. Da se kao popravit, sam je to bolj kot ne "kit-job" kot pa kvalitetna kleparija. Aluminij se upira, vrača se stalno na staro pozicijo, poka itd...res butast materijal za klepat.

Urban, tebi pa hvala za pomoč.

P.S.
A ima kdo možnost kakšnega prevoza iz UK? Vsi (UK odpadi itd) so me do sedaj opozorili, da haube zelo neradi posiljajo, ker da jih ti razni UPSi, TNT itd skoraj zmeraj poskodujejo.

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 2186

Odgovor Avtor: urbancebulj » 20. Maj 2014, 20:42

Malenkost.

Sem zares upal na boljši odgovor kleparja.

Vsekakr držim pesti, da najdeš primeren kos za normalen denar!
:.sup

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7836
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 21. Maj 2014, 13:45

Do zime počak pa en sneg sklat iz strehe doma :cr :cool:

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: axaQ4 » 08. Julij 2014, 07:21

Evo havbo staknil nekje v IT pri enem odpadu, dobil iz istega avta v isti barvi. Po besedah tuljota, ki naj bi bila perfektna ter po nekaj bolj posranih slikah in ker jih ni ravno na pretek teh havb, sem se odločil v nakup le-te.

No včeraj je prispela pošiljka za katero sem se olajšal 295€ in glej ga zlomka, havba je tako spikana kot da je nekdo ročno metal pesek v njo, spraskana ter še par udrtinic od toče. Bil sem pripravljen se sprijazniti z nekaj pikic od kamenčkov (približno kolikor imam na obstoječi) vendar je več kot očitna razlika napram ostalemu avtu. Nevem kje se je ta impreza furala, sam očitno je bila kdaj na kakem rallyju. No na srečo vsaj ni nič zvita ali kaj podobnega, lepo paše gor in se zapira.

Nebi nič rekel, vendar tako isto havbo v takem stanju za prebarvat bi mi angleži prodali za klošarskih 30-40 GBP napram italjanovim 200€. Poštnina bi me pa prišla mogoče 30€ več. S tem bi prišparal cca 150€ in komot dal prebarvat za isti denar.Skratka havba zrela samo za k ličarju, kar me bo olajšalo še za dodatnih 120€, ker sem imel pa namen že od prej zaradi spikanega prednjega odbijača, le-tega dati prebarvati, bom pa še to hkrati, juhej.

Prokleti italjan, da bi ga en črnc jebal v usta, še dobro, da nisem šel iskat osebno v Monzo, kot sem planiral, ker bi vrgu 200€ skozi okno.

Bom dodal še sliko tega lepotca od pokrova motorja.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost