Kaj danes opazim

BRZ, Tribeca, XT, SVX, Baja, Brad, Rex...
Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2886

Odgovor Avtor: Sajmon » 08. November 2006, 21:42

Niva13 napisal/-a:avtoplus je drgac ena firma v KP :-P
Watevaa :-P

No, mene osebno ta plemenski avto še ni prepričal. Še čakam na tisti bum.

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma
Prispevki: 396
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: b.m » 08. November 2006, 22:27

@subidu: IS Tribece zato nima v ponudbi oz. na ceniku, ker jo še ni naprodaj-da ne bi po nepotrebnem zavajal kupcev...pride še letos :D
Kakor sem slišala je tale karplus že prodal nekaj Subarujev-z malo km, malo cenejših ampak manj opremljenih :!: , pa tudi garancije niso imeli....
@Gorazd: nesrajneumnosti! IS nima veze z uno zgoraj omenjeno firmo. IS ima sigurno možnost financiranja vsaj 1/2 + 1/2 itd...
2x Samara 1.5i, Impreza 1.6, Impreza outback 2.0, Outback 3.6

Uporabniški avatar
subidu
Onemogočen
Prispevki: 859
Kraj: pri-LJ-ubljena

Odgovor Avtor: subidu » 09. November 2006, 05:52

Vem, da se že ena Tribeca v šampanjc barvi vozi po LJ, ker jo dostikrat vidim. Očitno je torej uvožena. Vseeno z zanimanjem pričakujem tako prihod Tribece na naš trg kot faceliftanega legija.

Drugače pa je tule lestvica o 10 najslabših avtih v ZDA...in verjetno v tem trenutku že vsi veste, zakaj pišem o tem pod temo B9 Tribeca.

http://www.thetruthaboutcars.com/?p=2615
http://www.autoblog.com/2006/11/08/ttac ... at-awards/ (slikovna predstavitev posameznih modelov)

Častno mesto na "top" 10 si zasluži predvsem zaradi oblike, ki očitno tudi američanom ni všeč. Upam, da to pomeni streznitev za Subaru in da brcnejo tega dizajnarja čim dlje od svoje znamke.

proxima
Uporabnik foruma
Prispevki: 41

Odgovor Avtor: proxima » 09. November 2006, 08:09

Slikovito izrazoslovje... :) flying vagina, rotfl. (kaj takega si lahko izmislijo samo Americani, ki dodajajo golim kipom figove liste, pa kjer zenske rabijo self-esteem-self-help groups, da si upajo pogledat svoje najsvetejse v ogledalu...:)))))))) :twisted:

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612

Odgovor Avtor: gorazd0 » 09. November 2006, 08:39

b.m napisal/-a:@Gorazd: nesrajneumnosti! IS nima veze z uno zgoraj omenjeno firmo. IS ima sigurno možnost financiranja vsaj 1/2 + 1/2 itd...
Nisem sral neumnosti, sem le ugibal. :ztzt
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: b.m » 09. November 2006, 09:17

Ti vevrca zvita, kr zgovarjaj se :guy:

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 3975
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 09. November 2006, 11:45

@proxima: :lol: :fewefw imajo pa asociacije

ceprav tudi Forester ni ravno visek lepote :?

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2426
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 09. November 2006, 15:26

tko kot vsak subaru je tudi ta neki drugačen in ne bo vsem všeč... men je tko čist všeč, ker itak mi ne bil subaru tok všeč če bi bil tok popularen k VW al pa AUDI... Men je kr všeč in se je ne bi branil!

Internetna stran on InterServica je pa taka sramota za Subaru, da ne vem, a uni k lincence talajo nič ne spremljajo razvoja in tega... Ta IS je glih sam tok da je... nič ne dajo na reklamo!

Tile dve Tribeci bosta pa itak uvoženi, ko se bo kupec našel...

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: b.m » 09. November 2006, 23:13

msenjur napisal/-a:
Internetna stran on InterServica je pa taka sramota za Subaru, da ne vem, a uni k lincence talajo nič ne spremljajo razvoja in tega... Ta IS je glih sam tok da je... nič ne dajo na reklamo!
V teh cajtih je vse globalno tud pri Subaruju...morajo biti enaki raklamni napisi, enake reklame, enaki prospekti... :arrow: glih te k "licence talajo" naredijo premalo!!-to je glavni razlog, da je internet stran taka kot je; vseeno bolš kot nič. Ni vse tako, kot zgleda, a ne!?

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2426
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 10. November 2006, 00:49

ok, b.m., maš ti mal vez pri vodstvu...

če pogledamo tuje strani... so dosti bolj dovršene kot tale naš interservice...! in tud mislim da če bi bil kdo drug nosilec licence bi bilo dost bolj zanimivo... ker trg je dost velik! samo treba je malo truda! :roll:

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: b.m » 10. November 2006, 09:30

@ msenjur:
Se opravičujem, ker na maram telenovel ampak....halo,je kdo doma? preberi si moj prejšnji post in ne pametuj preveč, lepo prosim :!:
(@abakus:če je preveč lahko zadnjih nekaj oz. 2 posta komot zbrišeš ;-) )

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7679
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 10. November 2006, 09:40

Abakus je na dopustu :lol:

Ostanite in držite se tematike o tribeci.

b.m ne jemlji vsega tako resno predvsem pa to da kjer delaš pač delaš in to ni nič slabega, jaz tudi na forumu veljam za dilerja itd... pa nasankal reveža ... pa kaj me briga

Dost O.T.

Uporabniški avatar
LIX LEGACY
Uporabnik foruma
Prispevki: 97
Kraj: celje

Odgovor Avtor: LIX LEGACY » 10. November 2006, 13:28

ta avto je pa res žvat :cool: h6 pa 245 horse power mislim da ma.. jst bi bil zadovoln z njim :lol: edn je prej napisu da ce bi bil subaru tolk popularn kokr audi in vw da mu subaru nebi bil všeč..
podpišem se :D
BRUUUM FRT BRUU-UUUM FRT BRUU-M POL PA KMAL PRIDE PETA IN POGREŠANA JE ŠESTA :=)

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783

Odgovor Avtor: flat4 » 12. November 2006, 21:26

em, subaru je se bolj popularen od vw, oz. audija, pri tistih kupcih, ki vejo kaj hočejo. Men pa tribeca sploh ni tko grd avto... pa res me zanima kako zgleda vagina sred leta, k mogoče si slikovito res ne predstavljam "flying vagine" (a to nej bi kej plapolal v vetru al kako?!) tko da ne morm komentirat sprednje maske. (upam da sm uporabu politično korektne izraze, da ne bo treba kej cenzurirat!!!) :lol: :lol:
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 07. Februar 2007, 00:13

No sej če pogledamo nazaj... ko smo bili še bolj aktivni na a.com... sem v eni temi napisal, da je avto čudn, smotan, kr neki, in da je un glavni oblikovalec ( kijeprejoblikovalalfe) tole zrisal še čisto pod vplivom prejšnje službe...

... ampak potem sem jo imel pa nekaj dni nazaj čast videti v živo, pregledati iz vseh možnih zornih kotov in se vsesti v avto spredaj, zadaj, prebrskati prtljažnik in tako naprej in nazaj... Skratka avto sem obrnil na glavo in potem napisal post v sorodni temi z naslovom Končno...

Enivej edina stvar, ki me moti pri tem avtomobilu sedaj je : fakin navigacija ne dela, ker fakin kompjutr giki še niso zrisal fakin zemljevida fakin slovenije...
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost