Končno...

BRZ, Tribeca, XT, SVX, Baja, Brad, Rex...
Odgovori
Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2426
Kraj: Vrhnika

Končno...

Odgovor Avtor: msenjur » 06. December 2006, 23:25

...predstavitev tudi na InterService straneh...

Upajmo, da bo sedaj kaj zrastlo zanimanje.... :?

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 20. Januar 2007, 23:02

Včeraj sem si imel priložnost ogledat tale avto in roko na srce: AVTO JE TOTALNO BRUTALEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kwa je pa hud v živo, ej ... ... Pa tisto, da je g.r.d. : jeah sure and pigs fly!
Najprej sem se slinil okoli nje tam na interservisu... je kar lužica nastala, resno, in potem se ji pribljižam in odprem vrata in samo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Kakšna notranjost, kakšno udobje, koliko funkcij...
Avto je res HUD! Najboljš fora je pa v tem, da ko prestaviš v rikverc, se na zaslonu, ki drugače služi navigaciji, avdio sistemu, splošnim informacijam o avtomobilu, prikaže slika dogajanja za avtomobilom, ... ja avto ima zadaj vgrajeno ccd kamero, ki skrbi za to, da se slučajno ne zgodi kakšna nesreča... No ta becka je bila v notranjosti odeta v bež usnje. Je sedem sedežnik, kar pomeni, da se dva dodatna sedeža dvigneta iz dna prtljažnika, ima šibedah in kar bo predvsem všeč mulcem oziroma potnikom na zadnjih sedežih: Rear Seat Entertaintment System... LCD ekran in DVD player on board... CD premore In Dash CD-changer za 6 cd-jev... podpira MP3/WMA...

Vozniku pa pričara nasmeh na obraz prelepa armaturka, ko obrneš ključ se najprej iz globoke teme počasi zasvetijo rdeči ''cagarji'' potem pa iz ozadja prisvetijo še številke...

cena bo pa za tko opremljeno zverino okoli 54taužnt ojrov...

EDIT: SubaruFreak je zamenjal načrt: ko doštudira si kupi B9 Tribeco...
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

gore
Uporabnik foruma
Prispevki: 914
Kraj: Vukojebine med Kamnikom in Krvavcem
Kontakt:

Odgovor Avtor: gore » 27. Januar 2007, 14:28

Že pred časom smo o tem čvekali. Pa nekaterim ni bil všeč. Meni pa takoj - na prvi pogled. Samo še €€€€€€€€€ ... :D :D :D

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 3975
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 27. Januar 2007, 16:23

Meni je tudi bil vsec, ko sem ga videla v Bologni, v zivo res dosti bolj zazge :D

no cez kaksnih 15 let ga bom mogoce lahko nabavila :-P

pa se to, da ima tolk enih gadgetkov, zame bi bil kaksen James Bond mobil ali pa kar Startrekova Enterprise :lol:

Uporabniški avatar
subidu
Onemogočen
Prispevki: 859
Kraj: pri-LJ-ubljena

Odgovor Avtor: subidu » 27. Januar 2007, 22:03

Men je bila pa tud v Bologni v živo grda k smrtn greh. In tudi na cesti, ko jo vidim, mi je isto. Žal...Medtem ko notranjost je pa :shock:

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 05. Februar 2007, 21:06

V aktualnem TopGear-u (s09 02) Hammond razlaga, kako so se otroci bali Tribece... sicer ok avto... sam so falil obliko (moja opomba - zakaj okvirji za stekla??? :roll: )
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2426
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 05. Februar 2007, 23:25

mogoce zato, ker so tok velika, da bi se lahko kaj zlomilo...

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 07. Februar 2007, 00:03

jah je res, da bi bil avto veliko bolj f*kish, če ne bi imel okvirjev okoli stekel na vratih... Sam je pa po mojem hec v tem, da so nekako morali zagotoviti dodatno čvrstost karoserije...
ampak to je sam moje skromno mnenje...
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

Uporabniški avatar
Latimeria
Uporabnik foruma
Prispevki: 121
Kraj: koper
Kontakt:

Odgovor Avtor: Latimeria » 07. Februar 2007, 17:41

meni se pa zdi da brez okvirjev ne bi tolko pasalo, ker je avto vseeno zelo velik, tko da je potrebna neka čvrstost.
Padroni del tempo e della strada. Scegli di guidare Legacy.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost