Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 11

Vse kar ne paše v ostale teme...
Odgovori
Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2873

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 11

Odgovor Avtor: Sajmon » 30. December 2018, 11:57

A sneženje na forumu al da maš dva monitorja? :)
Btw, snega še lep čas ne bo.

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4275
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: klemz » 30. December 2018, 15:15

Kolk hitr pada glede na osvezevanje ekrana...

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 1938

Odgovor Avtor: urbancebulj » 06. Januar 2019, 18:19

Danes sem šel v trgovino, kot vsak dan, ampak mi je prekipelo...
Hofer, diskont, kot mnogi drugi diskonti, namenjenj hitremu nakupu, odprta blagajna 2, odpre se še blagajna 3, možak nekaj ljudi pred mano hitro stopi na novo odprto blagajno, najno položi rolo brisačk in čaka.
Piz.a trak je dolg 4m, on pa položi na začetek in mi čakamo, pred mano mlada mamica z vozičkom v eni roki in košaro v drugi...
Vljudno rečem, če lahko gospod premakne izdelek na konec traku, da še gospa z vozičkom zloži izdelke na trak, me je pogledal, kot da sem mu ubil vsaj mati, se obrne stran in začne tipkati po telefonu.
Za mano možakar, 2m 100kg ponovi, v agresivnem tonu, on ne jebe, blagajničarka odpre blagajno želi pokasirat, butelj (si zasluži naziv) začne iskati denarnico, spet čakamo, prva kartica ne prime, druga v nekem tretjem poizkusu...
Ko je treba spraznit mesto za drugega, v tem primeru gospo z vozičkom on stoji tam in sanja.
Pa kaj ti je ku..c da hodiš v trgovino kot da si sam na svetu....
Smo res tak fjakarsko egosističen narod da se nam jebe za druge, kako ti ni nerodno stati tam in jeb.t vsr v mozek...
Da o odlaganju košar pred blagajno sploh ne zgublj besed, fak, enkrat mercator, do smrti taisti sistem, slabš kot ovce.
:thdwn

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 5954
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 06. Januar 2019, 19:11

Večina je bonton pač pojedla in ne prebrala. Sploh po Ljubljani vidiš totalno egoističen in zabit narod, ki misli, da je lastnik vsega in da lahko počne kar mu paše.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Uporabniški avatar
danci1973
Član Subaru kluba
Prispevki: 3322
Kraj: Maribor, Slovenia
Kontakt:

Odgovor Avtor: danci1973 » 06. Januar 2019, 20:25

Mene so pa pred par dnevi totalno pozitivno presenetili - mati me je prosila, da ji kupim škatlo jajc. In grem v Lidl, poiščem jajca, se postavim v vrsto na blagajni (pred mano so čakali še trije, ene gospa pa je že bila 'v obdelavi') in mirno čakam.

Nakar se gospod pred mano slučajno nekaj obrača in vidi, da imam samo eno škatlo jajc in me spusti predse.

Se zahvalim, stopim pred njega in čakam. In gospa, ki je bila druga v vrsti, začne zlagat svoje zadeve na trak in pri tem vidi, da stojim za njo samo z eno škatlo jajc in se malce umakne in pravi, naj grem kar naprej.

Se zahvalim še njej, stopim korak dva naprej, nakar me naprej spusti še zadnja čakajoča gospa - tako sem iz 4. v vrsti v slabe pol minute bil 1. v vrsti, tačas pa je tudi tista gospa 'v obdelavi' že zložila vse v vrečke in plačala...

Očitno so v Mariboru še doma prijazni in :heart ljudje. :thup

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7582
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 06. Januar 2019, 20:51

Nekateri so res cvetke in takšnih je vedno več.
Pohvale pa za tvojo izkušnjo danči 😁

Uporabniški avatar
Grizliboy
Uporabnik foruma
Prispevki: 217
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Avtor: Grizliboy » 06. Januar 2019, 20:55

Da, tudi meni se je že zgodilo da so gospe, predvsem tiste ki so odraščale še v jugi, spustile predse če so videle da imam zgolj eno ali dve stvari za pokasirat. Ampak tak bonton je zgolj pri tistih ki so že 40+, 20-30 pa lahko na to pozabiš.
Fotograf fotografira FOTOGRAFIJO, Slikar slika SLIKO.

:top: Šele ko se nehaš obremenjevati s porabo, se začne veselje in zabava. :twisted:

Uporabniški avatar
SubaruLove
Uporabnik foruma
Prispevki: 343
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: SubaruLove » 06. Januar 2019, 21:32

Se mi zdi da postaja bolje v nekih stvareh, vsaj v zavedanju o tem v kaksnem sistemu zivimo in v tem da se vedno manj ljudi obrne stran ob krivicah. Jaz nikoli vec nisem tiho ko se znajdem v situaciji blizu idiotov in odbranim tistega ki se sam ne upa, ceprav sem kdaj cudna tudi v njihovih oceh, dobroto pa povrnem dvojno in iskreno pokazem koliko jo cenim, delim pa jo ob vsaki se najmanjsi priliki.
Vedno sem za to da podpremo srcno pravico, ceprav je creda proti (ki tudi sama ne ve zakaj)..
Iskrenost oslobodi dušu i napravi prostor za popravke.

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 1938

Odgovor Avtor: urbancebulj » 06. Januar 2019, 22:41

Jaz pač ne razumem, če ti paše Mercator ali Spar ali Tuš da lahko na blagajni še debatiraš z blagajničarko, hodi tja, ne pa potem v Hoferju delat isto, bluzit, iskat denarnico postavljat košaro pred tekoči trak, bluzit okoliinokoli, jebemti fjakarske norce, ki ne vidijo 10cm od sebe naprej...
Ko pa kaj rečeš si pa nestrpen, sploh če si v kombinezonu in bi si rad hitro kupil kozervo slanikov.
:w

Da bi mene kdaj kdo naprej spustil, v Lj, no go.
Pa niti ni treba, samo vsak naj svoje hitro opravi na blagajni.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3225
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 07. Januar 2019, 08:23

Ljubljana je itak egotrip svoje vrste :) Povsod, ne samo na blagajni ;)

V zasavju se tudi redno zgodi, da te ljudje spustijo predse, če vidijo da imaš samo artikel ali dva. Meni tudi ni panike, če mam sam polno košaro robe zadaj pa vidim človeka ki bi rad kupil za 50 centov artikel...V Lidlu/hoferju tak kupec pade čez blagajno v momentu (če ni nesposoben in nepripravljen) Tisti ki imajo gotovino (drobiž) v roki, so takorekoč nezaznavno v vrsti blagajne. Gre trak počasneje naprej kot tak kupec čez blagajno :thup

Si pa mentalno vzamem dopust in "easymode - miselnost" ob vsakem obisku dveh merkatorjev katera obiskujem v svojem mestu. Ker tam pa ti dobesedno zraste brada. Kaj se tam dogaja, je na momente prav neverjetno! :D
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Grizliboy
Uporabnik foruma
Prispevki: 217
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Avtor: Grizliboy » 07. Januar 2019, 10:31

:mrgreen: :mrgreen: Zadnji teden v letu v merkatorju ............ stal v vrsti vsaj 20 minut, pa potem premaknil naprej za en vozicek, pa potem stal spet 10 minut, pa se to ponovi se parkrat .......... In kaj je bil vzrok ? ......... Jaaaaaaaaa, je treba placvat poloznice aneeeeeeee ............... So dobil pokojnino pa ne treba takoj placat, mislm, ko da ne mora po novem letu placat, ko bo trgovina prakticno prazna ...... a ne, ne, to pa ne.
Fotograf fotografira FOTOGRAFIJO, Slikar slika SLIKO.

:top: Šele ko se nehaš obremenjevati s porabo, se začne veselje in zabava. :twisted:

Uporabniški avatar
SubaruLove
Uporabnik foruma
Prispevki: 343
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: SubaruLove » 07. Januar 2019, 22:47

Ce pa po 31.12. zivljenje ne obstaja, konec, apokalipsa -.- :cr :roll: tako so se obnasali, samo ne vem kdo si tako hudo ne zeli pustiti neplacanih poloznic po koncu sveta :haha
Ljubljana pa je itak najhujse mesto dalec naokrog :(
Iskrenost oslobodi dušu i napravi prostor za popravke.

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2873

Odgovor Avtor: Sajmon » 09. Januar 2019, 07:33

Pa jebemu inženirje, ki so se leta 2007 spomnili dat na trg avto njihovega premijskega razreda brez elektronskega nadzora stabilnosti!! :ang

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 5954
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 09. Januar 2019, 07:46

Samo ročnega. AT ima elektroniko.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Uporabniški avatar
danci1973
Član Subaru kluba
Prispevki: 3322
Kraj: Maribor, Slovenia
Kontakt:

Odgovor Avtor: danci1973 » 10. Januar 2019, 17:35

Subi-Performance - zanimiv Youtube kanal delavnice, ki se ukvarja samo s Subarujevimi motorji...

Trenutno ima 'live stream' in sestavlje nek closed-deck blok... :)

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost