Krzis

Vse kar ne paše v ostale teme...
ara
Novinec
Prispevki: 6

Krzis

Odgovor Avtor: ara » 22. Julij 2016, 12:46

Pozdravljeni

pripravljam prispevek od avtohise Krzis.
Lepo prosim vse tiste kateri imate kakrsne kolili izkusnje z njimi da mi pisete na e mail.

hvala

lep pozdrav

Uporabniški avatar
Legacy_46
Član Subaru kluba
Prispevki: 1377
Kraj: Vrhnika

Re: Krzis

Odgovor Avtor: Legacy_46 » 22. Julij 2016, 13:07

Kržič ;)
+ ne najbolj posrečena izbira rubrike.
Drugače pa sam osebno sem zelo malo pri njem, do sedaj je bilo vse korektno.
WRX Cup Edition

Uporabniški avatar
Thomas22
road pirate
Prispevki: 6737
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 22. Julij 2016, 13:32

Jaz sem bil pri njem, ko je še oče bil glavni, pa sem imel zelo slabe izkušnje.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

reklamar
Uporabnik foruma
Prispevki: 120

Odgovor Avtor: reklamar » 22. Julij 2016, 17:28

Po mojih veckratnih izkusnjah so povsem korektni.

Uporabniški avatar
Kristijan
Član Subaru kluba
Prispevki: 1079
Kraj: Goričko

Odgovor Avtor: Kristijan » 22. Julij 2016, 19:31

Kdo pa je naročnik "prispevka"? :D
Outback 2.5 07 & Forester S Turbo 99 :rock

Uporabniški avatar
Legacy_46
Član Subaru kluba
Prispevki: 1377
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: Legacy_46 » 22. Julij 2016, 22:41

Kristijan napisal/-a:Kdo pa je naročnik "prispevka"? :D
Da ni Krzis :D
WRX Cup Edition

ara
Novinec

Odgovor Avtor: ara » 26. Julij 2016, 17:47

Pozdravljeni

Ni Krzic, je zal stranka od Krzica,ki bo v javnosti izdala kako uradni servis Subaruja popravlja Subaruje!!!

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 3481
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 26. Julij 2016, 19:44

Aha, to potem z namenom, da bomo še brez enega Subaru pooblaščenca ostali?

RoShO
Uporabnik foruma
Prispevki: 109

Odgovor Avtor: RoShO » 26. Julij 2016, 21:05

In to je edini razlog za registracijo na forum? Mene pa zanima (glede na odziv je blo nekaj narobe), če se je poskušalo prvo njemu povedat, pa rešit? Mogoce pod reklamacijo oziroma brezplačno? Ne drzim z nikomer tuki ampak sam imam delavnico, ki v večini obnavljamo platišča, ipd... (Bom izpostavu to dejavnost zato ostale niso vazne) naprimer ČE nardim 2-3 komplete platišč na mesec je to cca 20 kompletov na leto, sepravi je to 80 felten (pa ne recem da je toliko, to je pac samo primer šolski) za usak komplet se potrudis maksimalno, vendar ucasih naprimer ne dobim istega materiala zato je meni sprejemljivo, ce je od tolikih felten, ki nardim kakšna slaba, recimo da se olušči barva to ,ce je tule kak ličar bo vedu da lahko nastane zaradi previsoke temperature ozračja in baza prehitro stisne se ne uspe vezat s podlago (ce zanemarimo napako u materjalu) in zdej, ce je stranka poštena bo javila PRVO meni saj zeli resit zadevo zmano in js prevzamem feltno oz karkoli ter popravim popolnoma brezplačno, pa me nerabi vlačit po vseh forumih in širit slabo publiciteto ker če to delam ze 8 let (uspesno) mislim da ni potrebe da bi sam sebi uničeval stas... Sej pravim zgodbe nevem sigurno je pa prva stvar kontaktirat izvajalca ki je napravil določen problem... Servisa me poznam ker sraufam sam.... Hocem povedat da kolikor on naredi subarujev na leto ni nič eden slab, tudi u tovarni je ena napaka na 100 avtov nična... Ce pa ne prizna njegove napake ter se izmika in je postenow zaracunal potem pa go for it... Ker konc koncev STRANKA IMA VEDNO PRAV :D

ara
Novinec

Odgovor Avtor: ara » 27. Julij 2016, 19:04

Sem se poskusala dogovorit s krzisem in sem mu povedala kaksne bojo posledice.Sedaj sem se obrnila na glavnega uvoznika za slo. bomo videli ce se bojo dogovorili ce ne bo slo pa v medije in ko boste videli vam bo vse jasno in mislim da ce krzicu ne bojo vzeli servisa ne bo vec noben mu vsaj zaupal in nategoval folk...to sem mu vse povedala ampak njiga ne briga dokler mu ratuje in nateguje folk!!!!

ara
Novinec

Odgovor Avtor: ara » 27. Julij 2016, 19:08

strumf666 napisal/-a:Aha, to potem z namenom, da bomo še brez enega Subaru pooblaščenca ostali?
a ni bolse da dobi en drugi posten clovek kot pa en prevarant??? ko bo do japoncev prislo bo takoj izgubil servis!!!

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 27. Julij 2016, 20:32

Okey, sm mislu da je tipkarska ampak ker se ponavlja, pa da se ne bom še jaz nasral in peljal svojega japončka v avtohišo Krzis, kje je ta avtohiša Krzis?

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4623
Kraj: Fužina

Odgovor Avtor: klemz » 27. Julij 2016, 20:52

ara napisal/-a:Pozdravljeni

pripravljam prispevek od avtohise Krzis.
Lepo prosim vse tiste kateri imate kakrsne kolili izkusnje z njimi da mi pisete na e mail.

hvala

lep pozdrav
Najprej je nekdo naročnik
ara napisal/-a:Pozdravljeni

Ni Krzic, je zal stranka od Krzica,ki bo v javnosti izdala kako uradni servis Subaruja popravlja Subaruje!!!
Potem je stranka
ara napisal/-a:Sem se poskusala dogovorit s krzisem in sem mu povedala kaksne bojo posledice.Sedaj sem se obrnila na glavnega uvoznika za slo. bomo videli ce se bojo dogovorili ce ne bo slo pa v medije in ko boste videli vam bo vse jasno in mislim da ce krzicu ne bojo vzeli servisa ne bo vec noben mu vsaj zaupal in nategoval folk...to sem mu vse povedala ampak njiga ne briga dokler mu ratuje in nateguje folk!!!!
Nakoncu si ti. A je treba tok dramatizirat? Povej kaj se je zgodil :roll:
irCAR81 napisal/-a:Okey, sm mislu da je tipkarska ampak ker se ponavlja, pa da se ne bom še jaz nasral in peljal svojega japončka v avtohišo Krzis, kje je ta avtohiša Krzis?
:lol: :c

ara
Novinec

Odgovor Avtor: ara » 27. Julij 2016, 22:13

Ne smem se izdat ker cakam se en odgovor.Za enkrat vas samo opozarjam da bodite previdni pri servisu Subaru krzic-vrhnika! to je ze moj 4 forester pa z nobenim nisem imela problemov dokler nisem peljala na servis krzic

MPS
Uporabnik foruma
Prispevki: 498

Odgovor Avtor: MPS » 27. Julij 2016, 22:54

Jaz sm pa zaenkrat dobr z obema bratoma...ko grem po rezervne dele. Servis pa nedelam niti nebi dal 1.dragi, 2.predragi, 3. Predalec.

Je en bosanac blizji :-D

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost