Nestrpnost i grožnje

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Andrija
Uporabnik foruma
Prispevki: 40

Nestrpnost i grožnje

Odgovor Avtor: Andrija » 17. Oktober 2016, 14:54

Iščem od upravljalcev tega foruma, da se distancirajo od žalitev hrvatskega naroda in (fizičnih) groženj (na nacionalnoj osnovi), kojih si je priuštil član tog foruma.
Izazivanje nacionalne, rasne, verske mržnje in netrpeljivosti in fizične grožnje su nedopustne in nevarne.
Polge teba je to loša popotnica k širenju tega foruma preko granica Slovenije i loša poruka članovim ki prihajajo iz drugih držav..
Zato pričakujem hitro reakcijo.
CITAT

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4633
Kraj: Lj

Re: Nestrpnost i grožnje

Odgovor Avtor: beliblisk » 17. Oktober 2016, 15:48

Uf tale je pa bila malo huda :roll:

CUPRA
Novinec
Prispevki: 16

Odgovor Avtor: CUPRA » 17. Oktober 2016, 15:51

Prilimaj celo temo kaj si pisal proklet debil Hrvaški.... Moderator nalimaj celotno tematiko, če dopuščaš samo moje izseke. Naj si preberejo vsi kaj si pisal in na podlagi česa.... Če so te ostali navajeni, da stresaš take neumnosti sem ti jaz na kratko povedal kaj si mislim o tebi in tebi podobnim... Dobil si pa natanko to kar ti gre, glede na neumnosti ki jih pišeš. Naj se prilepi vse kar pišeš proklet CEPEC...

In pa če dopuščate da taki debili pišejo in provocirajo mi puca K... če me benajo... Ker če se na forumih dopušča takim imbicilom nekonstruktivne provokacije potem jebeš tak forum... Edina reakcija ki bi morala biti je da taki kot si ti dobijo perma ban, ker od prvega posta samo provociraš brez razloga in osnove...
Zadnjič spremenil CUPRA, dne 17. Oktober 2016, 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4633
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 17. Oktober 2016, 15:54

No no ni potrebno res vsega jemat osebno. Pač ima pravico vsak do svojega mnenja pa naj bo to všeč vsem ali nobenemu.

V kolikor je to za koga preveč predlagam naj zajame sapo in obdrži kšno zase :.sup

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4625
Kraj: Fužina

Odgovor Avtor: klemz » 17. Oktober 2016, 16:21

V tisto kar sta imela se ne bom spuščal, ker ne sledim temi, da piše v hrvaščini pa ne vidim problema. :.sup

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6257
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 17. Oktober 2016, 16:29

Če ne bosta nehala, letita oba dol s foruma. Tukaj tega ne bomo odobravali. Zato sem tudi zaklenil in umaknil prejšnjo temo.

Če mislita, da je en boljši od drugega pojdita na dirkališče pa tam pokažita kdo je boljši.

Do takrat pa take teme zaklepam. In naj bo to opozorilo za v bodoče.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 4914
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 17. Oktober 2016, 18:47

Malo sem popravil tvoje ukrepe in jih oba poslal kamor sodita.
Čez teden dni pa preverimo v kakšni kondiciji bo CUPRA,kar pa se Andrija tiče pa mislim,da ne boste več slišali za njega (Andrej ne moreš iz svoje kože kajne,kamor koli se obrneš imaš rit zadaj :?:).
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 2090

Odgovor Avtor: urbancebulj » 17. Oktober 2016, 20:28

Kaj vse bomo še doživeli.

Takole:
Cupro poznam, Andreja sem tudi srečal, verjamem da bi bilo povsem drugače, če bi fanta tudi poznala en drugega.

Kaj točno je bilo v preteklosti z Andrejem, da ga vržete kadar koli se pojavi tukaj gor ne vem, me niti ne zanima, ampak ta konflikt je nastal predvsem zato, ker se pretvarja biti nekdo ki to pač ni.

Če ima Cupra slab odnos do tujcev, pa tudi razumem, vrjetno ima kakšno izkušnjo ki pripomore k temu...

MPS
Uporabnik foruma
Prispevki: 498

Odgovor Avtor: MPS » 17. Oktober 2016, 21:13

Glih sm speku kokice i uno konc filma :th :cry: :-D

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6257
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 17. Oktober 2016, 21:28

Tudi jaz poznam CUPRO, zato tudi nisem nobenega bana dal, ampak samo opozorilo.

Zanimivo je pa nekaj drugega. Tujci na tem forumu ne težijo. Nekaj jih sicer debatira, povedo kaj o sebi, o svojem avtu, večina pa samo bere in se potem na oglase odziva. Imamo pa par slovakov, ki v glavnem preko ZS komunicirajo in nekaj hrvatov, ki kaj prodajajo, večinoma pa kupujejo v oglasih, občasno pa tudi kaj povedo.

Andrej pa ni tujec. Vendar vedno kadarkoli pride na forum začne provocirat vsakega, ki se mu pusti. In to počne toliko časa, da poči. Tokrat je bil to CUPRA, par let nazaj sem bil jaz in še kar nekaj ljudi s foruma. In vsakič je bila provokacija začeta s strani andreja.
Samo da je cupri pač kapo dvignilo in je šel na prvo žogo. Vseeno pa ni treba na tak način čez vse pljuvat. So dobri in slabi ljudje, niso pa vsi dobri in ne vsi slabi. Tut sam se moram dostkrat skulirat. Imam dostikrat recimo že orenk zajeban post napisan, pa vseeno raje do 20 preštejem in ga zbrišem. Je bolje tako.

Življenje je prekratko, da bi se kregal za brezvezne stvari.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 15 gostov