Ali jo....

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
plusminus
Novinec
Prispevki: 7
Kraj: Nova Gorica

Ali jo....

Odgovor Avtor: plusminus » 02. Januar 2009, 13:06

kdo pozna, oz. ve kdo kaj povedati v zvezi z njo !?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2444981

In vem, spet boste rekli, da je bilo že nevem koliko krat napisano v zvezi s stroški vzdrževanja tega avtomobila....na kaj mora biti kupec pozoren in bla, bla, bla...
....ampak jaz, RES nisem dobil podatkov, k bi mi kaj konkretnega povedali !!!

Hvala za odgovore in ne se jezit ! :)

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1111

Odgovor Avtor: Unikat » 02. Januar 2009, 17:37

Na tem forumu je prijazen kolektiv, ki se ne jezi kar tako kot je to pogosto na kakšnih drugih forumih. :D
In glede avtomobila... To Imprezo vozi neko dekle in kolikor sem jo videl je avto zelo umirjeno vozila. Imajo pa doma kleparsko delavnico, in sem skoraj prepričan, da je bila tale Impreza pripeljana razbita iz Nemčije. Ta avto ima ogrevanje sedežev, kar pa slovenske Impreze WRX niso imele. Tisti "STI paket opreme" tovarniško ni nikoli obstajal, tako da vse kar ima od STI (spojler, sedeže, tapete na vratih...) je bilo namontirano naknadno.
Lahko jo greš tudi pogledat pa malo povprašaš kje je bil avto kupljen in če ima vse tiste original dele, katere so zamenjali STI deli.
EJ257, EJ255, EZ30, EJ251, EJ204, EJ20E

Uporabniški avatar
plusminus
Novinec
Prispevki: 7
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Avtor: plusminus » 02. Januar 2009, 19:52

Aha...
Veš jaz se ne tako dobro spoznam na Impreze...jaz bi verjel v vse, kar bi mi povedali...
Kakšno opremo ima katera in tko....
Kje se pa točno nahajajo tile ljudje ?

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1111

Odgovor Avtor: Unikat » 02. Januar 2009, 19:59

Bi ti še kaj o stroških napisal ampak nevem kaj, ker jih v bistvu jaz s tem avtom nimam... Vse kar je, je bencin in redni servisi, ki so na 12.500km, poraba je pa wrx 10,8-11,5 pri STI verjetno še kaj več. In še nekaj važnega, servisi za STI so precej dražji (potrošni material) kot servisi za WRX, naprimer zavore Brembo za STI so svinjsko drage... -Toliko v razmislek.
Še ena primerjava v pomoč, med WRX in STI:
http://www.youtube.com/watch?v=foazJbCdOnU
Drugače pa pozabi povedat, da ima STI ročno nastavitev sredinskega diferenciala (prenos navora prednji:zadnji par koles ročno) kar WRX nima.
Tista Impreza se nahaja 15km iz Ljubljane. Za kaj več pa najbolje da jih pokličeš.
EJ257, EJ255, EZ30, EJ251, EJ204, EJ20E

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost