K:/I: Outback II.

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2434
Kraj: Vrhnika

K:/I: Outback II.

Odgovor Avtor: msenjur » 10. Maj 2010, 14:26

No, zdej je pa že res skrajni čas, da nekaj nabavim, ker moj legacy je čist bogi že, in se mi že prov smili, ko ga matram po cesti... :) dec je zrel za v penzijo.

Torej, išče/kupuje se outback 2.5, menjalnik je vseeno kakšen je...

zdej - na avto.netu mamo 4. Vem, da je bilo že nekaj napisanega o njih, samo ne najdem tem... Torej, tisti k ste si jih že ogledali, bi prosil, če še enkrat opišete izkušnje...

1. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3620932&show=1

2. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3750941&show=1
(tega sem že pogledal, pa se nisem odločil)

3. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3576535&show=1

4. http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3551018&show=1

Zdej v ne vem, če se mi splača v nemčijo hodit za tak denar... ali pač? :?

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 10. Maj 2010, 15:17

sicer za tele modele ne vem, sam italjanski so manj rjasti z vec busk od raznih parkingov....

jst sem se ze x2 odlocu za italjanskega (ceprav ni bilo neki fajn ceneje)

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1454

Re: K:/I: Outback II.

Odgovor Avtor: pero999 » 10. Maj 2010, 18:40

msenjur napisal/-a:No, zdej je pa že res skrajni čas, da nekaj nabavim, ker moj legacy je čist bogi že, in se mi že prov smili, ko ga matram po cesti... :) dec je zrel za v penzijo.:?
Kaj pa boš z legacyem naredil?
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: msenjur » 10. Maj 2010, 19:29

heh... še ne vem. nekam bi spravil, pa ga imel za zimske radosti. stran ga zaenkrat še ne mislim dat...

Uporabniški avatar
TedyBi
Uporabnik foruma
Prispevki: 386
Kraj: obala

Odgovor Avtor: TedyBi » 11. Maj 2010, 09:37

Za četrtega
Ima kar nekaj skupnih točk (Letnik, barva, kljuka, oprema, plin, radio), da je to avto katerega sem pred cirka tremi leti že za arau, potem pa imel srečo, da je mož vrnu aro. Če boš šel gledat, poglej če je zadnji odbijač, tam kjer ga zakrije zadnja havba, privijačen ali priniplan, potem je zagotovo ta. Če je, je avto iz italije, razen strehe že cel barvan, zadnji konec šalabajzersko narejen (rja z notranje strani), menjalnik cel masten. Ogledal si ga je celo Kržič (mu ga peljal). Avto verjetno ni bil oreng zaleten, potolčen pa po italjansko povsod. Takratni preprodajalec pa živi nategun!!! Takratna cena 12000evrov (žal čisto preveč, pa še plin ni deloval).
Boljše zavore ---> večja varnost!?
Pol se ti pa bedak u rit zaleti!

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: msenjur » 11. Maj 2010, 09:43

Eh, bo tole kar dovolj... hvala za info!

Verjetno bom šel pogledat tistega belega v gorico...

Uporabniški avatar
lupastro
Uporabnik foruma
Prispevki: 346
Kraj: Suhorje, brkini

Odgovor Avtor: lupastro » 11. Maj 2010, 13:11

Unega belega smo mi gledali, ko smo šli subadoojevega kupit.

Pripeljan iz Italije, noter je kot nov, zunaj ni imel nekih vidnih defektov, motor in menjalnik sta bila suha in, če se ne motim je imel zgodovino zapisano (to ta zadnje se ne spomnim čisto točno, ker sem istočasno gledal tri legyje).

Je pa tax Mitja rekel, da ne bi spustil niti za cent več, ampak to je bilo še pozimi.

Prejšnji teden je bilo na italijanskem autoscotu ene par outbackov na razpolago, nekateri so bili na plin oz. celo s 3.0 motorjem in plinom serijsko pod 6k€.

Srečno pri izbiri.

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1111

Odgovor Avtor: Unikat » 11. Maj 2010, 13:31

lupastro napisal/-a:3.0 motorjem in plinom serijsko
To misliš serijsko že iz tovarne? Ker 3.0 niso nikoli imeli plinske naprave tovarniško, niti je ni priporočljivo naknadno montirat v 3.0 motor. Ko mi je Maruclej to povedal niti nisem verjel na besedo... No, potem po mal bolj obširni raziskavi sem izvedel, da so na nekem Nemškem Subaru servisu vtaknili plin v 3.0 in da je motor kmalu zaribal... Nevem kako to, ampak Subarujev 3.0 naj res ne bi bil primeren za plin. Tko mal v vednost. :-)
EJ257, EJ255, EZ30, EJ251, EJ204, EJ20E

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: msenjur » 11. Maj 2010, 13:45

Lupastro...

ok, hvala za tele info! sm sicer tipu mail poslal, sam ni nič odgovoril...

ampak vseeno, vsaj vem, da ga je vredno it pogledat!

3.0 me sploh ne zanima, ker je res predraga registracija in poraba... plin me pa ne mika...

Uporabniški avatar
lupastro
Uporabnik foruma
Prispevki: 346
Kraj: Suhorje, brkini

Odgovor Avtor: lupastro » 11. Maj 2010, 18:14

Unikat: Se opravičujem za dezinformacije, imaš prav, pri vseh 3.0, ki imajo plin piše zraven impianto GPL (naknadnja vgradnja) ne pa BI-FUEL (serijska vgradnja).

Msenjur: Mitji kar lepo povej, da sva te poslala s Subadoojem, Luka in Marko drugače, Mare je pri njemu tudi kupil legacyja. In naj se potrudi še kakega stotaka spustit ceno, ker bi bil to že drugi avto, ki ga proda nekomu s foruma v manj kot pol leta :P

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Prispevki: 1010
Kraj: Ausard, WS
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 11. Maj 2010, 18:44

Potem zgleda, da smo vsi, ki smo kupili od pmz-ja, zadovoljni s kupljenim? Ali pač?

Se mi zdi dobro, da se takole na forumu pokaže na razliko med kvalitetnimi preprodajalci (če to sploh obstaja) in ostalimi mutibariči.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 4906
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 11. Maj 2010, 20:34

msenjur napisal/-a:3.0 in poraba...
Presenečen bi bil nad porabo,če bi ga vozil en mesec ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

boneman
Uporabnik foruma
Prispevki: 119

Odgovor Avtor: boneman » 11. Maj 2010, 21:26

vrecha napisal/-a:Potem zgleda, da smo vsi, ki smo kupili od pmz-ja, zadovoljni s kupljenim? Ali pač?

Se mi zdi dobro, da se takole na forumu pokaže na razliko med kvalitetnimi preprodajalci (če to sploh obstaja) in ostalimi mutibariči.
Jst sem kupil legacy-ja pri pmz-ju in sem vse prej kot zadovoljen.Ni vse zlato kar se sveti!Še mal je falil pa bi se mi subaru zameril.
Če kdo tam kupuje naj naredi ornk probno vožnjo in pregleda avto.
Po tednu ,dveh sem ugotovil da je visko sklopka hin, vztajnik je začel tulit ko svinja,po podrobnejšem pregledu smo ugotovil da je avto bil spredaj zaleten(čeprav oglaševan kot nekaramboliran)in še kar nekaj malenkosti,pa tudi ko sem doma vidu original račun za avto ki ga je prodajalec kupil v Italiji, se je cena razlikovala za več kot 2000€ kot sem jaz plačal.Drugače pa tam vsi avti na prvi poglded izgledajo zelo lepi in ohranjeni. :twisted:

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: msenjur » 11. Maj 2010, 22:44

jao!!!

eni tako, drugi drugače...

Verjetno ga grem pogledat v soboto... bomo potem več videli...

je pa brat tud kupil posredno od njega imprezo, pa je tud čist ok. vmes jo imel še en ljubljančan (par mesecev), ampak pripeljana v Slovenijo je bila uredu. tud cena je bila čist normalna...

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 12. Maj 2010, 01:02

boneman napisal/-a:
vrecha napisal/-a:Potem zgleda, da smo vsi, ki smo kupili od pmz-ja, zadovoljni s kupljenim? Ali pač?

Jst sem kupil legacy-ja pri pmz-ju in sem vse prej kot zadovoljen.Ni vse zlato kar se sveti!Še mal je falil pa bi se mi subaru zameril.
Če kdo tam kupuje naj naredi ornk probno vožnjo in pregleda avto.
Po tednu ,dveh sem ugotovil da je visko sklopka hin, vztajnik je začel tulit ko svinja,po podrobnejšem pregledu smo ugotovil da je avto bil spredaj zaleten(čeprav oglaševan kot nekaramboliran)in še kar nekaj malenkosti,pa tudi ko sem doma vidu original račun za avto ki ga je prodajalec kupil v Italiji, se je cena razlikovala za več kot 2000€ kot sem jaz plačal.Drugače pa tam vsi avti na prvi poglded izgledajo zelo lepi in ohranjeni. :twisted:
za take stvari obstajajo institucije, to se preganja(seveda mnogo preslabo pri nas) - osebno bi ga poklical in vprasal a vzame nazaj al nardim stalo

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost