Outback, nakup. Pomoč

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
dukimen
Uporabnik foruma
Prispevki: 42

Re: Outback, nakup. Pomoč

Odgovor Avtor: dukimen » 20. Marec 2013, 14:43

@danci1973
ja, sem bolj do daleč gledal in nisem videl teh podrobnosti.. sem navajen pri MB, ko pride facelift je (vsaj na zunaj) "nov" avto

@nebivedu
glede rezervnega kolesa dobra ideja...ja, tako si tudi jaz predstavljam biti naložen, če bom kam šel...
btw. ali je to Thule košara?
http://www.pic4ever.com/images/129fs238648.gifListen to Yoda. “Try Not. Do or do not – there is no try.”

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6238
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 20. Marec 2013, 14:51

To je rhino rack košara. Je mnogo cenejša kot thule, kvalitetna pa enako.
http://www.rhinorack.com
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

tadejk
Uporabnik foruma
Prispevki: 264

Odgovor Avtor: tadejk » 20. Marec 2013, 16:23

Cene so bistveno nižje, kot je napisal nebivedu. Tisti, ki se mu bo mudilo s prodajo, bo dal pa še konkreten popust. Žal so to avtomobili, po katerih ni povpraševanja; tisti, ki jih imamo, pa jih ne prodajamo, dokler vse špila, kot mora. :)

Facelift zgleda takole: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6579963&show=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Pri Subaruju so mojstri, da videz spreminjajo tako, da se ne opazi. Razlika ni samo v maski, ampak tudi v lučeh, sprednjem odbijaču in verjetno še pri kakšni malenkosti.

Lp
'05 Outback 2.5 AT LPG

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7747
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 20. Marec 2013, 21:06

Tale mišje siv je res cukr :roll: :cool:

Uporabniški avatar
wehi
Uporabnik foruma
Prispevki: 80

Odgovor Avtor: wehi » 21. Marec 2013, 09:31

Ali mogoče kdo ve kaj več o tem mišje sivem. Zgleda res lep, pa vendar se prodaja že kar nekaj časa.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6238
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 21. Marec 2013, 09:39

wehi napisal/-a:Ali mogoče kdo ve kaj več o tem mišje sivem. Zgleda res lep, pa vendar se prodaja že kar nekaj časa.
Ker je cena za 3 jurje nižja od nižjega letnika. Pa se vsak upraša, kaj je narobe z njim.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Uporabniški avatar
wehi
Uporabnik foruma
Prispevki: 80

Odgovor Avtor: wehi » 21. Marec 2013, 09:54

Nisem se vprašal kaj je narobe z njim, zanima me samo, če ima mogoče kdo še kakšno informacijo o tem avtu. Mogoče ga je šel že kdo gledat. :.sup

Uporabniški avatar
dukimen
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: dukimen » 27. April 2013, 17:04

še vedno je aktualen Subaru Outback avtomatik, čakam pravo priložnost ;)

je tale http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7257527&show=1" onclick="window.open(this.href);return false; od koga iz foruma?

sicer nočem nikomur delati krivice toda km se mi zdi zelo malo :shock:

kakšna pa so izkušnje s prevrtenjem km pri Subaruju? Se da to kako prekontrolirati? Pri Mercedesu lahko iz ključa prebereš kilometražo ob servisih (za določeno število servisnih intervalov)
http://www.pic4ever.com/images/129fs238648.gifListen to Yoda. “Try Not. Do or do not – there is no try.”

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2503
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 27. April 2013, 18:34

Pozanimaj se na katerem pooblaščenem je bil servisiran in ti bodo povedal intervale, in če so dokaj logično razporejeni potem pomojem ni nič narobe :thup
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

asteropa
Uporabnik foruma
Prispevki: 66
Kraj: Ilirska Bitrica

Odgovor Avtor: asteropa » 30. April 2013, 20:06

dukimen napisal/-a:@asteropa
kako kaj napreduješ z nakupom? Sem na istem kot ti in počasi ogledujem (predvsem se pa učim modelna leta, facelifti, problemi pri posameznih serijah oz. modelih..)
moja želja je letnik 2005/6 - 2009, bencinar 2.5 (brez plina), avtomatik

nekje sem zasledil zapis, da Subaru avtomatiki niso ravno v špici (mislim, da je bilo govora za starejšo generacijo subijev) in me zanima, če so v novi generaciji avtomatiki kaj boljši :)

sicer gledam Outbacka in eventuelno Foresterja, zanima pa me, ali bi bil tudi Legacy primeren za npr. za peljat se v Mongolijo ali pa pripeljat se npr. do Doma na Krvavcu?

Nakup uspesno ispeljan :) Uvozil iz Italije (prisparal par jurckov) pri tem mi je pomagal clan foruma ce te zanima poslji na privat da nebojo rekli da reklamo delam!

Kupil pa sem Outbacka 2008 2.5 16v AT (obvolanske prestavne rocice)Bifule 135000km!
Zaenkrat zelo zadovoljen da ne recem navdusen!

rb320
Uporabnik foruma
Prispevki: 540
Kraj: vrhnika

Odgovor Avtor: rb320 » 01. Maj 2013, 10:12

čestitke,upam da ti bo dobro sluzil

Uporabniški avatar
Psssiho
Član Subaru kluba
Prispevki: 1791
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: Psssiho » 01. Maj 2013, 10:45

Koliko te je prisel €€€?
H6 je doma :-)

asteropa
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: asteropa » 01. Maj 2013, 10:57

Psssiho napisal/-a:Koliko te je prisel €€€?
Na cesti z vinjeto... malenkost pod 15000!

asteropa
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: asteropa » 01. Maj 2013, 11:00

rb320 napisal/-a:čestitke,upam da ti bo dobro sluzil
Hvala za lepe zelje :D

Uporabniški avatar
dukimen
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: dukimen » 23. Maj 2013, 23:10

danci1973 napisal/-a:
dukimen napisal/-a: sicer gledam Outbacka in eventuelno Foresterja, zanima pa me, ali bi bil tudi Legacy primeren za npr. za peljat se v Mongolijo ali pa pripeljat se npr. do Doma na Krvavcu?
Legacy-i tretje (po pravem štetju) generacije (torej od '99 naprej) so precej nizki in za kakšne razrite zadeve niso najbolj primerni.

Za take zadeve se mi Outback zdi izvrstna zadeva - spodobna oddaljenost od tal, obenem pa čisto normalen in uporaben karavan. D.
sem v debati z enim Avstralcem, ki ima namen poslati terenca v Indijo in potem z njim odpeljati v London.
Sem omenil mojo namero z Outbackom v Mongolijo, pa mi pravi, da zna biti problem z 80 oktanskim bencinom. On je zato svojega bencinskega Patrola zamenjal za dizel Toyoto. Je pa delal za Subaruja in pravi, če bom šel z letnikom 98 ali novejši, obvezno s seboj OBD tester, senzor odmične gredi (?knock senzor) in rezervne filtre za gorivo, itd.
KAj pravijo izkušnje (če jih kdo ima z benc.motorji v teh deželah)? Kaj pravi teorija za uporabo nizkooktanskega bencina v navadnih ( ne-turbo) Subaru mašinah?

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost