Nakup Legacy H6, 2005 letnik

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

j4ka
Uporabnik foruma
Prispevki: 548
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 04. Januar 2011, 22:04

andraz3d, tale se je pojavu na netu, ce te zanima. skoda, ker je automatik.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4377946&show=1
sapere aude

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7738
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 04. Januar 2011, 22:23

Od kje vam sploh da H6 legacy obstaja v ročni verziji :shock: :roll:
Sem slišal za enega v Italiji do zdej, to je pa tud vse?

Uporabniški avatar
danci1973
Član Subaru kluba
Prispevki: 3510
Kraj: Maribor, Slovenia
Kontakt:

Odgovor Avtor: danci1973 » 04. Januar 2011, 22:28

subi92 napisal/-a:Od kje vam sploh da H6 legacy obstaja v ročni verziji :shock: :roll:
Legacy Spec B

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612

Odgovor Avtor: gorazd0 » 04. Januar 2011, 23:16

Tolk jih je, da se prodajajo... :7n
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2437
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 04. Januar 2011, 23:17

subi92 napisal/-a:Od kje vam sploh da H6 legacy obstaja v ročni verziji :shock: :roll:
pa tudi pri nas se najde kakšen...

Uporabniški avatar
kricac
Član Subaru kluba
Prispevki: 245
Kraj: Vransko

Odgovor Avtor: kricac » 05. Januar 2011, 06:39

j4ka napisal/-a:andraz3d, tale se je pojavu na netu, ce te zanima. skoda, ker je automatik.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4377946&show=1
Če ima tale 65k km, sem jaz pecikl! Šoferjev sedalni del jih je videl že vsaj 200k. Takega usnjenega sedeža se v 65k km ne da narest. Tudi če na njem sediš s kavbojkmi z neti ... Ni šans!
Outback 3.0 ... GRRRRRR! ;)

Uporabniški avatar
kricac
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: kricac » 05. Januar 2011, 06:43

msenjur napisal/-a:uf, lahko rečem le to: ti si pa strog!
Nisem stog. Samo preveč časa preživim v avtu. Zato točno vem, kaj hočem. Avto je zame transportno sredsto. Nič več. Ko se znuca, kupim drugega.
samo... verjetno je se tukaj skriva tista razlika 10k€ v ceni... japonci se niso tok predajali udobnosti, pač pa so več truda vložili v tehniko.
Pri avtu z izhodiščno ceno 50 jurjev je treba razmišljat o udobju. Ljudje, ki dajo (druga oseba ,nožine z razlogom) toliko denarja za avto, hočejo tudi, če ne celo predvsem udobje .

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 05. Januar 2011, 08:03

kricac napisal/-a:Pri avtu z izhodiščno ceno 50 jurjev je treba razmišljat o udobju. Ljudje, ki dajo (druga oseba ,nožine z razlogom) toliko denarja za avto, hočejo tudi, če ne celo predvsem udobje .
Večina jih res tako razmišlja, vendar je tudi nekaj takih, ki razmišljajo drugače.
Go Westy, go!

subarko
Uporabnik foruma
Prispevki: 156

Re: Legacy 6 cilinder, 2005 letnik

Odgovor Avtor: subarko » 05. Januar 2011, 08:51

kricac napisal/-a:
subarko napisal/-a: Ne vem kakšne sedeže imaš ti (mogoče so v outbacku drugačni), ampak v mojem legacyu 2005 so prav odlični
Nimam pojma, kakšni sedeži so po imenu ... glede na opremo avta (kupil sem ga rabljenega) pa so najboljši ledrasti, ki se v outbacku za denar da kupit ... ampak so še vedno jajc
imel sem tudi saaba 93 pa ne morem reči, da so boljši kvečjem slabši.
Ne verjamem. Potem si moral imeti nekaj totalno opuljenega ... 900, 95 in tudi 93 cabrio, ki sem jih imel možnost vozit, so imeli vsi za vsaj tri do pet razredov boljše sedeže od teh ... vmes pride še cel kup drugih avtov, tudi vulva, pa celo Kia Carnival ...
imel sem 93 coupe oznako sem pozabil je pa imel večino opreme. Je pa verjetno odvisno od tega kakšni sedeži ti ustrezajo, meni ustrezajo čim bolj športni. Kar se ostalih znamk tiče (s katerimi imam jaz osebne izkušnje) je imel Volvo najbolj udobne sedeže za bolj dinamično vožnjo pa povsem neustrezne.

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7738

Odgovor Avtor: subi92 » 05. Januar 2011, 09:09

msenjur napisal/-a: pa tudi pri nas se najde kakšen...
Jest ga še nism vidu, kot je reku Danci - ostalo so redke ptice najbrž :!:

Uporabniški avatar
kricac
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: kricac » 05. Januar 2011, 09:35

subarko napisal/-a: imel sem 93 coupe oznako sem pozabil je pa imel večino opreme. Je pa verjetno odvisno od tega kakšni sedeži ti ustrezajo
Res je. Meni ustrezajo sedeži, v katerih se dobro počutim. Erdonomični sedeži.
meni ustrezajo čim bolj športni.
in ti subaru sede? razen STi-ja imajo vsi (karikiram) lesene klopi pokrite s peno, tako da moraš pri 40 na uro blage ovinke vozit z zaprtimi usti, da se vakuumsko ne prisesaš na stransko steklo.
Kar se ostalih znamk tiče (s katerimi imam jaz osebne izkušnje) je imel Volvo najbolj udobne sedeže za bolj dinamično vožnjo pa povsem neustrezne.
WORD! Vulva ima udobne sedeže. Majo tudi eno spor ergonomic al nekaj takšnega različico, ki je na voljo v turbakih ... tista je za "dinamično vožnjo" (kak sterilen izraz za divjanje si našel) bolj primerna ...

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3516
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 05. Januar 2011, 10:04

Če tko gledaš, ma od fotra 407 navadne zice prekrite z blagom, pa so udobni k šus, se prav da so fajni....ampak ko priletiš v ovink te meče po celmu avtu.
Avto čist preveč drži čez ovinke za sedeže, da ne govorim kolk škripajo nosilci zica ko ga našponaš čez ovinke. Ampak so udobni, in tut po 500km vožnje mi ni panike v njem.

Po drugi strani pa navadni zici v imprezi ne nudijo tolk ledvene podpore in mam po dalši (nad 200 km) vožnji občutek, da bom ratu živčn če bom še par 10km naredu v njih. Ampak, ko ga pa trgam čez ovinke, pa se z tanovimi 15" feltnami pa mal bolšimi gumami dost bolš pelem čez ovinke (predvsem bolj na ziher, ker pežo je hojsnca (da ne omenjam spretiravano sposobnega ESP sistema ) ) pa mi ni panike da bi me metalo sm pa kja, me zic dosti bolj drži na mestu kot pa v pežoju. Pa z imprezo rad pretiravam, ker s pežojem to nemoreš (ESP se avtomatsko prižge nad 50km/h ).
In s tega vidika so mi zici v imprezi boljši, ker itak se z imprezo vozim večina kratke relacije (pa bolj na polno :) ) z pežojem grem pa na morje in pa tujino in so zici spet dobri.....

Odvisn kako gledaš na udobje..
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

subarko
Uporabnik foruma
Prispevki: 156

Odgovor Avtor: subarko » 05. Januar 2011, 10:55

kricac napisal/-a:
subarko napisal/-a: imel sem 93 coupe oznako sem pozabil je pa imel večino opreme. Je pa verjetno odvisno od tega kakšni sedeži ti ustrezajo
Res je. Meni ustrezajo sedeži, v katerih se dobro počutim. Erdonomični sedeži.
meni ustrezajo čim bolj športni.
in ti subaru sede? razen STi-ja imajo vsi (karikiram) lesene klopi pokrite s peno, tako da moraš pri 40 na uro blage ovinke vozit z zaprtimi usti, da se vakuumsko ne prisesaš na stransko steklo.
Kar se ostalih znamk tiče (s katerimi imam jaz osebne izkušnje) je imel Volvo najbolj udobne sedeže za bolj dinamično vožnjo pa povsem neustrezne.
WORD! Vulva ima udobne sedeže. Majo tudi eno spor ergonomic al nekaj takšnega različico, ki je na voljo v turbakih ... tista je za "dinamično vožnjo" (kak sterilen izraz za divjanje si našel) bolj primerna ...
Če trdiš, da ima samo STI športne sedeže si vozil bolj malo Subarujev in govoriš na pamet.

Uporabniški avatar
kricac
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: kricac » 05. Januar 2011, 11:29

subarko napisal/-a:Če trdiš, da ima samo STI športne sedeže si vozil bolj malo Subarujev in govoriš na pamet.
Si spregledal besedico "karikiram" v oklepaju?

In pe: Če piše "športni sedeži" v katalogu, razlika med njimi in navadnimi pa je samo, da je Ji Uan v tovarni Fuji HEavy Industries dve dodatni peni v steno sedeža stisnil, to še ne pomeni, da so sedeži ZARES športni ;)

In da. Nisem vozil vseh Subarujevih avtomobilov. Sem jih pa že nekaj. Doma imamo dva, dva imamo v službi, tako da se s temi štirimi vozim dost redno. Potem pa vsake toliko še kak krog s kakšnim drugim. Kot rečeno ... nisem pa testni voznik.

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209

Odgovor Avtor: irCAR81 » 05. Januar 2011, 12:12

subarko napisal/-a:Če trdiš, da ima samo STI športne sedeže si vozil bolj malo Subarujev in govoriš na pamet.
Ker subaru pa še ima kao športne sedeže?

Že v STI so bolj 'športni'.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost