K: Subaru Impreza AWD

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Chicony
Novinec
Prispevki: 4

K: Subaru Impreza AWD

Odgovor Avtor: Chicony » 19. Avgust 2011, 15:30

L.p. Zanimam se ze nakup Subaru impreze letnika 98 natančneje: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4719891&show=1 ,ker avta ne poznam najbolje vas prosim če mi lahko malo poveste na kaj naj bom pri nakupu pozoren in kakšne so "hibe" teh avtomobilov. Avto imam v bodoče namen čim bolj približati GT verziji, se pravi odbijač, spojler, havba, feltne, nižanje, tršanje, ličarija in vse kar pač še sodi zraven in na koncu še mašino 2.0T. Zato vas prosim če mi lahko še pomagate glede tega, kje bi lahko dobil te stvari čim ugodneje da nebi metal kakšne visoke vsote denarja za stvari, ki se jih da dobiti tudi ceneje. Projekt imam namen speljati počasi, ker zaenkrat še nimam dovolj denarja (za predelavo). Zanima pa me če se mi to tudi sploh splača?!
Za vse odgovore se vam že vnaprej najlepše zahvaljujem!
L.p.

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2503
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 19. Avgust 2011, 16:00

Mislm da ti bo večina svetovala da kup že v štartu GTjko. :roll:

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 19. Avgust 2011, 16:02

Če mene vprašaš se ne izplača predelovati v GT. Če greš predelovati in hotel naresti dobro bož potreboval tudi kaj več kot samo motor in plastiko.....vse to pa stane.
Bolje je da takoj. ko je možno nabaviš kar GT. Zdaj kot najbrž veš je ena za dobrih pet tisočakov na netu. Z malo sreče in denarjem na kupu bi se jo najbrž dalo dobiti za pet okroglih.
Go Westy, go!

Chicony
Novinec

Odgovor Avtor: Chicony » 19. Avgust 2011, 17:46

em ja seveda bo potrebno menjati še kaj več, vrjetno diferenciale, bremze, ojačitve...(podvozje uglavnem) sam to bi tako ali tako prišlo z časom in pa seveda denarjem, kaj pa avto kot sam ali ga mogoče kdo pozna in kot sem že omenil na kaj moram paziti?
L.p.

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 19. Avgust 2011, 19:17

Chicony napisal/-a:em ja seveda bo potrebno menjati še kaj več, vrjetno diferenciale, bremze, ojačitve...(podvozje uglavnem) sam to bi tako ali tako prišlo z časom in pa seveda denarjem, kaj pa avto kot sam ali ga mogoče kdo pozna in kot sem že omenil na kaj moram paziti?
L.p.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5081096&show=1
tole nabaviš in imaš vse rešeno... predelave avtomobila ki je v štartu delan za 1.6 mašino so brezvezne. Zamenjat moraš tako rekoč vse razen karoserijskih delov...
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 19. Avgust 2011, 20:36

Chicony napisal/-a:em ja seveda bo potrebno menjati še kaj več, vrjetno diferenciale, bremze, ojačitve...(podvozje uglavnem)
...in najbrž nisi računal koliko bi te vse prišlo na koncu? Verjem, se ne splača.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 19. Avgust 2011, 20:40

Poleg motorja, menjalnika, izpuha, računalnika, električne napeljave, armaturne, števcev, notranjosti, GT havbe (ja to je draga reč), bi potreboval še npr pragove, za katere pa na karoseriji ni lukn. Jst mislm da bi kej tazga prišlo v poštev samo če bi že mel GT-jko, ki je sicer dobr delala ampak ima karoserijo preveč zbito. Če nimaš pa še nč GT-robe pa tole kup za vozt, pa špari za GT.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4628
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 20. Avgust 2011, 09:24

...pa se delo mors racunat.Kup GTjko :D

Chicony
Novinec

Odgovor Avtor: Chicony » 20. Avgust 2011, 22:09

ja nč zej ste mi vso moralo dol zbil... hecam se, ne bom kr tko naredu ja kt je irCAR81 reku zaenkrat tole po pa počas šparat za GT-jko, vsaj kar se tiče motorja. Kaj pa glede zunanjega izgleda ima kdo mogoče odbijače in spojler od gt verzije da bi nataknu gor, če že nav šlo tk kt more de bo vsej zgledal tk kt more :D :D :D

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 3456
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 20. Avgust 2011, 22:38

Odvisno iz kje si in kje se voziš. Tehnični/homologacija/policaji imajo svojo ceno pr stvareh od turbotov, GT-jk in STI-jk.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost