K: Subaru Impreza GT

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Knezo111
Novinec
Prispevki: 4

K: Subaru Impreza GT

Odgovor Avtor: Knezo111 » 11. Januar 2015, 11:25

Pozdravljeni,

kupujem omenjenega Subaruja. Ker je zelo slaba ponudba pri nas in se mi ni za zajebavati z tujino. Zato sem že iz več ust slišal da obstaja moški oz. mehanik iz savinjske doline kateri ti tudi sestavlja v celoti subaruje, me pa zanima če je to tudi res?

Pripravljen sem ponuditi denar najboljšem uvozniku - mehaniku da mi opravi to delo! Seveda pretiravat z ohranjenostjo ni potrebno in ceno tudi ne. Motor se bo popolnoma obnovil, zunanjost pa ni problem saj avtomobil nebo namenjen vsakodnevni uporabi.

Hvala za odgovore.

Lp

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4634
Kraj: Lj

Re: K: Subaru Impreza GT

Odgovor Avtor: beliblisk » 11. Januar 2015, 13:40

Sestavlja v celoti Subaruje?

Raje povej kaj točno želiš (letnik,sedan/karavan,barva,OEM/kej navitga) in pa seveda proračun pa ti lahko kdo poundi kak nasvet?

Knezo111
Novinec

Odgovor Avtor: Knezo111 » 11. Januar 2015, 13:57

Vglaven gre se subaru imprezo GT letnik ni vazen. Iscem izrecno limuzino. Vbistvu iscem original 211hp kjer je masina ter pogon v vredu stanju brez kaksnih posebnih popravil. Zunanja ohranjenost ni vazna. Denarna omejitev 5k€. Je pa obvezna homologacija in moznost registracije. Avto bo namenjen za hobi projekt in nebo za vsakodnevno uporabo. Lahko tudi uvoz.

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 11. Januar 2015, 14:53

Knezo111 napisal/-a:Vglaven gre se subaru imprezo GT letnik ni vazen. Iscem izrecno limuzino. Vbistvu iscem original 211hp
Pol si se odloču za starejše letnike? Raje išči 99 letnik, ima boljše zavore, če te ne moti da ima 217 konjev.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: beliblisk » 11. Januar 2015, 14:59

V5/6 je dost boljša osnova kot je že Primož omenil........predvsem pa je Euro 2 kar GTjke do 1998 niso (če se ne motim je uvoz možn samo za Euro 2+ ).

Za 5k € ne boš našel dobre sedanke GT tako,da se boš mogu zadovoljit z jajci al pa dvignt proračun na 8k :.sup

Knezo111
Novinec

Odgovor Avtor: Knezo111 » 11. Januar 2015, 15:28

Gledam pa seveda serijo 1 oz starejše letnike. Če hočem da deluje tak ko treba bi moral kr odšteti okoli 8k€ ne? Drage igračke ni kaj. Drugače pa uvoz je možen tudi za EURO2 motorje, ampak koliko sem preračunal bi bil davek 33% glede na vrednost vozila. Torej 5000€+1350€ pa še zmeraj bi dobil verjetno jajca. Na slovenskem trgu pa sploh ni izbire. Seveda bi mogu še upoštevat prevozne stroške, homologacijske stroške, začasne tablice. Kakšne so pa kaj vozne lastnosti sedana?

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: beliblisk » 11. Januar 2015, 15:44

Euro 2 je od v5 1998 naprej,v1-v4 je Euro 1.

Jah to so stare drvarnce in je res težko nekaj spodobnega kupt.......oz rabjo kar nekaj vložka,da so kolikor tolk v dobrem stanju.

Marsikdaj je STI bolj racionalen nakup,čeprav je nabavna cena dvojna :.sup

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 11. Januar 2015, 18:29

Knezo111 napisal/-a:Gledam pa seveda serijo 1 oz starejše letnike.
Dejmo najprej to razščistit: pod serijo 1 misliš ta prvo imprezo, al ta prvo imprezo serijo 1? Ker od začetka pa do 99 je praktično ista na pogled.

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 2093

Odgovor Avtor: urbancebulj » 12. Januar 2015, 15:24

Poizkusi tole če s eše prodaja:
(kopiral sem z drugega foruma)
Pozdravljeni!
Kolega Primož (mojster iz SIGAS-a), prodaja svoje lastno vozilo. Izhodiščna cena je 4000€, več o njej pa izveste, če ga pokličete na gsm:
031 629 792
Avta ne bo dajal na avto.net, ker ne želi obiska firbcev, ki bi se želeli le nekoliko okrog prevažati, za nakup pa niso interesenti.

SIcer pa nekaj let nazaj, dve, če sem natančen, se je dalo za denar kot si ga omenil kupiti solidno GT-jko.

Srečno pri nakupu in hobiju.
:.sup

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost