Najboljši komentarji pri oglasih vozil

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
Kristijan
Član Subaru kluba
Prispevki: 1051
Kraj: Goričko

Re: Najboljši komentarji pri oglasih vozil

Odgovor Avtor: Kristijan » 08. Junij 2016, 21:28

Rahlo se pelje sklopka in ni zadnjih zavor, motor v odločnem stanju. Kličote samo resni na telefonsko števlko:.
Outback 2.5 07 & Forester S Turbo 99 :rock

Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 957
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: Freak » 09. Junij 2016, 15:00

Tale si je pa vzel-a čas za opis :)

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20factory" onclick="window.open(this.href);return false;

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7701
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 16. Junij 2016, 10:06

Lastnik sem 10 let, redno servisiran in vzdrzevan. V teh 10 letih sem naredil samo manjse lepotne popravke, ker mehansko je avto brezhiben. Tankas in vozis. Sem tretji lastnik, pred mano ga je vozil en sofer, ki ga je prodal ker ga je vozil samo med vikendi, prvi lastnik pa je bila zdravnica iz LJ.
Šofer ki ga ni rabil... za prvo lastnico se pa itak spodobi, da je zdravnica mar ne :lol:

Uporabniški avatar
LSlabe
Član Subaru kluba
Prispevki: 1876
Kontakt:

Odgovor Avtor: LSlabe » 22. Junij 2016, 06:01

Sicer ni iz oglasa, je pa tak lušn opis Fiat Una, od prijatelja Janeza :D :c
Danes se peljem iz Podvežaka in se spomnim mojega dobrega starega Unota, kateremu sem ob prodaji napisal poslovilno pismo.
Priznam še zmeraj ga pogrešam. R.I.P Uno!

Iz življenja mojega Unota.

Pravijo, da je avto le avto, prevozno sredstvo, ki te po določeni trajektoriji pripelje od točke A do točke B. No Uno je drugačen že zaradi tega, ker je ta trajektorija poti dokaj nepredvidljiva. Spoštovani prof. Grabec bi dejal naključni pojav. Nemalokrat se pojavi na poti z Unotom še nekaj nenačrtovanih vmesnih točk. Če ni to avtomobilska duša?
V trenutku slabosti sem začel razmišljati, da bi zamenjal avto. Po nekaj dneh razmišljanja sem se odločil, da je Uno le Uno. Ker imam med pisanjem nekega poročila malo odveč časa, strokovno se temu reče ustvarjalna kriza, sem se odločil, da napišem par misli o mojem dragem avtomobilčku.
V moje življenje si prišel prav tako nepričakovano, kot je bil pričakovan meteorni dež na Čeljabinsk.
Še danes se spomnim tega usodnega dneva.
Bil je ta turoben januarski dan, nizke meglice so mrko zastirale pogled na meni tako ljubo Menino. Iz njih je pršel rahel dež, ki je še potenciral ledeni mraz. Jaz sem se grel ob kaminu in v miru prebavljav okusno južino, ki jo je mama skuhala, saj se je zbrala vsa družina na ponovoletnem kosilu. Potem se zgodi! No kaj pa bi Bračko želel od mene se vprašam, ko vidim njegovo ime na telefonu. »Čoj, sm ču da rabiš avto. Jaz mam enga viška, pa se mi ne da prodajat.Ti ga podarim, res to ni šala« mi reče. Na lepa reč. Kam smo prišli v tej deželi, da si že kar avte podarjamo? Nič več ni bilo miru v moji glavi. Po nekaj časa pregovarjanja sem dejal »Se ni kej za študirat vzel ga bom«. In sem ga.
Prvo snidenje z njim je bilo nadvse prisrčno. Prvi vtis, krasen! Modro vijola barva. Ko pa je zacepetalo še vseh 50 konjičev in to z vsemi štirimi nogami naenkrat, se je za njim samo še pokadilo. Gromki zvok 4-valjnika, obrati na 3600, luknja v auspuhu pa je samo še dodala zvočni kulisi športni pridih…srce se je smejalo, ko sem se drvel v Ljubljano in vmes kupil še darilo za Jurija-njegovo hčerko. Po nakupu sva že prvič kršila CPP. Takoj sva se ujela, postala sva eno, v dobrem in slabem.
Ko sem te spoznal se tudi bencin ni več dražil saj je zaradi luknje v kestlu v njega šlo zmeraj ravno 20 eurov. Kaj imajo veliki, kar Uno nima, sem se zmeraj spraševal, ko je iz tvojega soraund sistema zvočnikov donela izbrana viža.
Ničkolikokrat smo šli skupaj na izlete, večinoma so to bili plezalni izleti, ki si se jih neizmerno razveselil, saj je bil konec vedno nepredvidljiv. Posebej si si zapomnil izlet na bivak pod Skuto, kjer si nas 5 komadov z vso plezalno opremo, kot nič, pripeljal do spodnje postaje žičnice na Kokrsko sedlo. To, da je izpod tebe nonstop ropotalo...ja kdaj pa ni? Potem si ves v skrbeh čakal ali nam bo le uspelo v trdi noči najti ta bivak. Tudi, ko smo sestopili iz Storžiča po nepravi poti proti Jezerskemu si me ves nestrpen čakal do enih zjutraj na mrazu in potem jedva vžgal od vseh skrbi in stresa, ki sem ti ga povzročil. Pa zadnjo zimo, ko si mi velikodušno pomagal ogreti pomrznjene prste na nogah, kolikokrat si me varno pripeljal domov, ko sem na mrtvo utrujen videl že, no nič več nisem videl… Kot včeraj se spomnim kaj si dejal prepotentnemu vozniku nekega superduperšportnega avtomobila-he he good lovers don't need fast cars, ko se je tam nekaj duval za brezveze pri semaforju,…. hvala ti Uno za vse to.
Ja vse te skrbi za moje zdravje, so se poznali tudi na tvojem zdravju. Kot pri človeku posivijo lasje, je pri tebi porjavela karoserija.
Si pa tudi malo nagajiv. Se spomnim, da si me posebno rad privoščiš, ko se zraven naju pelje kakšna mična gospodična. Takrat ti posebno rade cvilijo in se pregrevajo bremze, spusti kakšna guma, se ti vžigajo kakšne rdeče lučke na armaturi, poka zadnji amontizer, ne prime ročna, zaruži v menjalniku,…Ali si mogoče bil ljubosumen Uno? Ne Uno, ni razloga za ljubosumje.
Posebej so ti pa privlačne policijske Astre. In kot sem opazil prav rad delaš vtis nanje, predvsem z ugašanjem zadnjih luči, slalomiranjem po dveh pasovih in z sekanjem ovinkov. Da pa si pokazal svojo superiornost nad Kangujem si mimo njegovega radarja švignil kot blisk. Ja Uno se zmeraj rad postavi pred ostalimi avtomobili.
Zima! Ja, zima ti je neizmerno veliko pomenila. Kako si užival pri zaviranju z ročno, pri vožnji po 15cm snega z tremi zlizanimi letnimi gumami in eno zimsko. Kako si ljubosumno odvrgel ketne iz gum v slogu, ketne so doping in pika! Tudi v kak graben ti ni bil noben problem zapeljati. Vse se je zmeraj srečno izšlo. Razen, ja zmeraj pride ta razen, ko ti je pred kolesa skočila jeklena ograja. Da bi jo peklenšček še enkrat v plavžu pretalil.
Ampak, ker bejbe baje padajo na bojne rane,tako še zmeraj nočeš imeti novega žmigovca. Niti prednje luči-malo salotejpa si rekel in za odbijač bo drot čisto ok…
Še mnogo je zgodb, ki bi vam jih lahko zaupal, še več pa je takih, ki jih vam ne bom.
Kot sem rekel; Uno je Uno in to bo Uno ostal, pika!
What seems to be the Officer, problem?

Nč več turbo...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7701
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 05. Julij 2016, 15:15

HVALA AVTO NET

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... GL%20BM%20.." onclick="window.open(this.href);return false;.

http://shrani.si/t/1b/Kx/1bTC5aru/hvala.jpg

Uporabniški avatar
Legacy_46
Član Subaru kluba
Prispevki: 1347

Odgovor Avtor: Legacy_46 » 24. Julij 2016, 08:47

10 LITROV PLINA JE PRBLIŽNO 4,8 EURA NORMALNA PORABA JE PRBLIŽNO 8.5litra na 100km...PORABA JE PRBLIŽNO 3.7 EURA NA 100 KM MISLM DA JE ODLIČEN AVTO Z 4X4 POGONOM IN REDUKTORJEM DA TOK MALO PORABI PA ŠE SUBARU MOTORJI SO ZELO ZELO ZELO VZDRLŽLJIVI MOŽEN NAKUP TUDI PLATIŠČ IN GUM ZA SUBARUJA .HVALA ZA RAZUMEVANJE IN SREČNO VOŽNJO VAM ŽELIM....
WRX Cup Edition

Uporabniški avatar
impreza911
Član Subaru kluba
Prispevki: 1302
Kraj: Gornja Radgona

Odgovor Avtor: impreza911 » 26. Julij 2016, 11:19

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 20GL%204WD" onclick="window.open(this.href);return false;
SUBARU SE PELJE ZELO DOBRO POGONI ODLIČNI ODLIČNO TERENSKO VOZILO ZIMA SE BLIŽA SREČNO VOŽNJO....
Subaru Impreza RS

Uporabniški avatar
4x4WD
Član Subaru kluba
Prispevki: 459

Odgovor Avtor: 4x4WD » 05. Avgust 2016, 20:30

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11196814
Včasih si tudi navadni smrtniki zaželimo kaj posebnega za svojo dušo. Seveda ne more vsakdo splezati na Everest, tudi najlepše ženske na svetu nima vsakdo ob sebi, vendar pa lahko, seveda če imate v žepu 17600 evrov, doživite izkušnjo, ki je podobna zgoraj naštetim. In verjemite, samo leteti je lepše od vožnje v tej čudoviti avtomobilistični stvaritvi, z vetrom v laseh in v družbi dobre glasbe. Ta četrta generacija SL a je bila izdelana v času, ko so pri Mercedes Benzu še izdelovali najboljše avtomobile na svetu, nov pa je stal več, kot marsikatero novo stanovanje. Še tisti redki izbranci, ki so si ga lahko privoščili, so nanj čakali kar nekaj časa. Vedno je bil, in to velja še danes, zvezda med zvezdami, češnja na vrhu torte. Po mnenju mnogih gre za najboljši kabriolet vseh časov. Danes si to mojstrovino avtomobilistične tehnike in oblikovanja lahko privoščite tudi vi. Avto je izjemno ohranjen, v celoti v prvi originalni barvi, nikoli karamboliran ali poškodovan, in seveda še brez nezanesljive in nepotrebne elektronike. Se razume, da je ljubiteljsko vzrževan, redno servisiran, ter popolnoma brezhiben. Prevoženih ima 1500 km po generalni obnovi motorja, seveda z vsemi originalnimi deli MB. Za nepotrebne visoke stroške vzdrževanja avtomatskih menjalnikov v tem avtu skrbi odlični 5 - stopenjski menjalnik, za občuten prihranek pri registraciji pa, v predalu shranjena, rumena knjižica. Indijski duhovni učitelj Osho je dobro vedel kaj govori, ko je dejal: Vse kar imate je natančno ta trenutek, zato ne odlašajte več. Za to, da bo vaše življenje od danes naprej vrsta zlatih trenutkov, lahko pripomore tudi tale lepotec z zvezdo na nosu. Jaz pa dodajam samo: Vsak je svoje sreče kovač. Izbira je torej vaša. P.S. Naprodaj zaradi osebnih razlogov.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4625
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 05. Avgust 2016, 22:32

Dec se je lepo potrudu :.sup

Uporabniški avatar
4x4WD
Član Subaru kluba
Prispevki: 459

Odgovor Avtor: 4x4WD » 06. Avgust 2016, 08:52

Ko mi je pred leti prodal Imprezo, se je tudi zelo potrudil.
Še zdaj se spomnim vrsto zlatih trenutkov... :ztzutuz

Uporabniški avatar
Thomas22
road pirate
Prispevki: 6714
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 06. Avgust 2016, 08:54

Se mi je zdelo, da ga od nekje poznam.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4625
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 06. Avgust 2016, 09:36

Aaaa toje ta mojster :roll:

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2503
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 06. Avgust 2016, 20:01

A to ma trdo in mehko streho na istem avtu? :?:
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4468
Kraj: Fužina

Odgovor Avtor: klemz » 07. Avgust 2016, 15:27

Enako kot mx5, s2000. Zima hardtop, ostalo soft.

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2503
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 07. Avgust 2016, 21:19

Mehka zložljiva trda pa za našraufat? A ma kadar ma trdo gor mehko v prtljažniku al jo lahko čist odstran? :?: :thup
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost