Najboljši komentarji pri oglasih vozil

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7701
Kraj: Kamnik

Re: Najboljši komentarji pri oglasih vozil

Odgovor Avtor: subi92 » 20. Junij 2017, 21:10

Tale spojler je pa res na meji okusa - vsaj mojga 8-)

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4468
Kraj: Fužina

Odgovor Avtor: klemz » 20. Junij 2017, 21:20

Tale fantič nam je gume rihtal. Drgač je pa Žan (prejšn lastnik), tko "popedenal" avto, razn tistga na strehi.

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 451
Kraj: Črna na Koroškem

Odgovor Avtor: Tevzy » 22. September 2017, 20:41

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12458571

Varčen 1.5 bencinski motor z nizko porabo goriva in nizkimi stroški vzdrževanja.

Fotru pije 10+ :lol: :lol:

#sampovem
Think, Feel, Drive!
EE20-New engine inside!

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4468
Kraj: Fužina

Odgovor Avtor: klemz » 23. September 2017, 16:34

Subaruji vsi pijejo 10L in naprej, če ga res ne šparaš :haha

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3430
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 25. September 2017, 07:38

1.5 motor v imprezi je bedarija!

Če se češ spodobno v hrib premaknit, moraš avtomatsko vlečt reduktor, drugače je polom!
Ko pa še klimo vžgeš, pa da maš poln prtljažnik in so v avtu 4 osebe, no pol pa tut 120km/h več ne gre po avtocesti, kaj šele 130. Vsak rahel klanec začne pobirat hitrost in tudi tovornjakov več ne uspeš prehitet. Prehitevanje postane le še pobožna želja. Uglavnem, krneki!

Konc koncev pa več ali isto pije kot 2.0, ki se pa solidno premakne.
Fotr ima preko 10L porabo konstantno pa se vozi zelo po penzjonersko.

Tak len motor je ta 1.5, pa še noro težak vztrajnik ima in motor deluje ekstra leno saj obrate počasi nabira, ko pa speljuješ pa tudi tak blesav občutek dobiš, dokler vztrajnik daje moment zaradi viška obratov maš občutek da boš fino hitro speljal, potem pa se vztrajnik zaustavi na hitrost ceste in komplet moment zgine in je občutek par sekund kot da ti en zavoro drži.

Je pa s to novo obliko (od 2007 dalje) impreza dosti odrastla in je overall dosti boljši avto kot prejšnje generacije.
Ko pa enkrat po snegu z reduktorjem čez ovinke goniš (kolikor pač dopušča 1.5 motor) je pa občutek kontrole nad vozilom še vedno vrhunski kot pri prejšnjih impreza in je tudi ta "nova" res igrača. En kup samozavesti daje pa vseskozi ti je jasno kam so gume obrnjene in kako se bo avto odzival na kakršnokoli komando.

Fotr ima 1.5, da bi imel 2.0 bi mi bila impreza vsaj 2x tolk OK, kot mi je tale 1.5 :smly
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 25. September 2017, 11:23

Sej ko sem meu Forija 2.0 s 125km sm tudi s plinarno (bogatih 10% manjka moči v mojem primeru) in vklopljeno klimo na 40 stopinjah komaj speljal s skoraj 2000 obrati ko je cesta nekoliko visela nazaj :thdwn , pismo sem bil jezen takrat - ko ena katra al pa še slabš :lol:
Tko da Fori je edin Turbak od starejših.

Uporabniški avatar
Schudr
Uporabnik foruma
Prispevki: 236
Kraj: Šentjanž (na Dolenjskem)

Odgovor Avtor: Schudr » 18. Februar 2018, 20:45

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12815384&show=2
received_1741549259241026.jpeg
IMG_20180218_204353_069.jpg
IMG_20180218_204410_415.jpg
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Boxer je zakon!

Uporabniški avatar
SubaruLove
Uporabnik foruma
Prispevki: 413
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: SubaruLove » 19. Februar 2018, 08:41

:haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3336

Odgovor Avtor: NoFEAR » 02. Marec 2018, 18:48

Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.

Uporabniški avatar
zulero
Uporabnik foruma
Prispevki: 286
Kraj: Domžale

Odgovor Avtor: zulero » 05. Maj 2018, 00:23

https://www.njuskalo.hr/auti/mitsubishi ... s-25406610

tale oglas si mora ogledati in prebrati vsak :haha :haha :haha

za ogled tega stroja je potrebno pogledat vremensko napoved vnaprej!!!

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2886

Odgovor Avtor: Sajmon » 05. Maj 2018, 09:00

Po drugi strani pa, zakaj pa ne. Mu je pač predstavljal velik gušt.
Verjamem pa, da bi jih kar nekaj s foruma delalo skoraj da ne generalko na totalno generalno super topšit custom predelanem po treh straneh A4 spisku opreme.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3430
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 05. Maj 2018, 10:39

A moram roko dvignit ? :D

Najjača mi je una fora, da je dal tip spec, kak more bit vreme, da ga sploh da izpod deke.
Sam ne vidim smisla v tem. Pač avto ni neka redkost, ni nek presežek in sam vidim večji gušt v tem da ga resno pelješ in uživaš v vožnji, za kar je bil avto namenjen. Ampak ja, vsak tele ma svoj vesele.
Če ga je kupil kot "investicijo" pa ima namen zdaj na njem "zaslužit" par jurjev, pa naj mu bo :)

Mogoče če bi ga dal takega kot je sedaj v neko skladišče z optimalno vlago, pa da ga čez 30 let ven potegneš, takrat bo pa početje, ki ga izvaja danes dobilo nek smisel....no vsaj zame.
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4625
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 05. Maj 2018, 10:42

Poznan stroj.

Pri prodaji mice tudi nikogar ne zapeljem na testni voznjo bre par €€ v zepu in samo po suhem (ker morm avto umit predn jo spet pokrijm in mam mn dela ce je skor cista....... no ja pa tko al tko se avte ogleduje cez dan v suhem vremenu).

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 19. Junij 2018, 08:26

Prodam ze zelo redek Tomos Citroen AMI 8 letnik 73 torej narejen se v Tomosu,sem drugi lastnik z prometno in prepisom,prvi lastnik je bil starejsi gospod in avto je bil vozen na primorskem tako da je spodaj in sicer zdrav,tudi mehansko je ok,trenutno ni registriran vendar vam v primeru nakupa naredim komot tehnični saj je izpraven.cena avta je ta ker manj kot manj ne gre če ne ga raj se imam saj ima garazo in mi ni niti malo nujno prodat pa tudi amijev sploh dobrih skoraj ni več,imam dva in dosti delov in nekaj jih za ta drug ami če imate kaj tudi se kupim saj bom en ami zihr skoz imel zase odvečne dele pa seveda prodam posebej in nimajo z tem avtom razen da so za tak model veze,na emaile in sms ne odgovarjam in tudi sicer le resen kupec ki je razumel zgoraj napisano.hvala in lp..
.
Matr, če bi razumel bi bil morda resen kupec :mrgreen:
Sej AMIJA pa res ne bi kupu 8-)

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 21. November 2018, 08:31

Ko ji kur.ac to briga kupca....
Prodam drugače zelo ohranjen Renault 4 gtl katrco narejeno med zadnjimi 92,avto je bil zelo mirkan in od 1 lastnika-to se vidi po prvotni tablici se brez EU oznake vendar ima kako minimalno rjo ali hrastico in kupec ki tega ne razume sploh po tej za tako ohranjen avto je najnizja cena na netu potem naj brez ogleda preskoči oglas ker nimam ne volje niti interesa da govorimo o splosno znanih stvareh in za ta denar katra ne more bit taka kot če kupis za 3 jurje ali več čeprav je tako notranjost kot od zunaj zelo zelo ohranjena-tudi sedezi so pod prevleko kot novi in jih za grsji videz nisem namenoma kot eni stikal ker se potem zamazejo,z prodajo se ne obremenjujem ker mi je vseč in je bom sam 1x malo porihtal do takrat se pa dnevno ko je lepo vreme vozim-v petek sem bil z njo brez problema na madzarskem saj ima registracijo do 11/2019 torej imam več kot dovolj časa in je avto popolnoma izpraven in če ze bom kaj karoserisko rihtal jo bom sproti postopoma medtem ko mehansko se upam it kamorkoli ker gre lepo kot mora,posebej poudarjam da je cena ta in naj me kot doslej ne kličejo čes dam jurja in pridem ponjo in ne potrebujem pametjakovičev da bi jim jemal njihov dragocen šeftarski čas pod krinko ljubitelja ki vidi ceno in če bi bla kot nova da bi spravil jurja se v zep brez da bi je opral-da prou to se dogaja zato mi je prou vseeno ali jo ali pa ne prodam ki mi je avto čist kul in glih zdaj dokončujem garazo tako da bo tudi prostor imela in le res resen kupec ki zna tud kaj naredit in je ljubitej katrce ne evrov ali pa nič.na emaile in sms ne odgovarjam.LP..

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost