Prvi redni zbor članov kluba - Trojane, 6.6. ob 18h

Obvestila Subaru Kluba namenjena zunanji javnosti.
Thomas22
road pirate
Prispevki: 6754
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 10. Junij 2009, 06:37

Glede na moje izkušnje s klubi bi povedal le tole; ne se trudit kaj vse lahko klub stori za člane in koliko ugodnosti bodo člani deležni. Kdor je pravi entuzjast Subaru znamke bo sam prišel k vam (nam). Zato je bolje da ima klub manj "tapravih" članov, tudi na začetku. Govorim iz lastnih izkušenj.
Kvaliteta, nad kvantiteto.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783

Odgovor Avtor: flat4 » 10. Junij 2009, 08:31

Pomojem ima vsak svoje razloge, zakaj ga ni bilo na sestanek. Sobotno popoldne je čisto vredu dan za sestanke, sam vsi si verjetno ne morejo rezervirati dneva frej, tako da pričakovati 100% udeležbo je malo utopično.
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
lupastro
Uporabnik foruma
Prispevki: 346
Kraj: Suhorje, brkini

Odgovor Avtor: lupastro » 10. Junij 2009, 08:50

Se strinjam s Thomas22, ne iskat na vso silo nove člane, ker bodo prišli sami, ko bodo videli, da v klubu ni kregarije al fovšarije (kot večinoma drugje), da so vsi člani kluba med seboj enaki in podobno.
Pa še nekaj je, ne vsakega otroka not v klub vlačit. Če ste v statutu napisali minimalno starost, se jo dejte držat.

Mene je vaš forum pritegnil že sam iz tega razloga, ker ste stari mački tko odrti do vseh nas novih in ste celo pripravljeni dosti pomagat vsakemu, ki karkoli rabi (od "neumnosti" do zelo resnih al dragih stvari oziroma posegov).

Če pomislite malo je to čar subaru foruma. Ne delate razlik.
Zato probajte tudi s klubom delati razlik čim manj, predvsem napram uporabnikom, ki se (še) ne nameravamo/ajo včlanit v klub, z raznimi zaprtimi deli foruma in podobno.

Tudi sam sem bil ustanovitelj in podpredsednik podobnega kluba in vem kaj vse se lahko zgodi, če dela vodstvo nepremišljene korake....na žalost :(

Vam pa želim res samo dober klub! :))

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Prispevki: 1053
Kraj: Ausard, WS
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 10. Junij 2009, 12:01

Lepo povedano, Lupastro, se strinjam.

Sam na primer ne maram avtomobilističnih forumov, ampak tale Subaru forum je prava oaza, tako glede kvalitete informacij, odnosov, izražanja, urejenosti ...

Če bo klub sledil podobnim smernicam se za kvalitetno članstvo ni za bati, tudi taki, ki trenutno ne vozimo Subaruja in tisti, ki se zaenkrat malo nazaj držijo, bomo z veseljem stopili zdraven v roku parih mesecev.

Zavedati pa se je tudi treba, da so tukaj zbrani ljudje, ki znajo razmišljati s svojo glavo, ljudje, ki jim je drugačnost vrednota. Koneckoncev smo stopili iz povprečja Clotov in Golfov ... Taki ljudje ne padamo na neke silne ugodnosti, ampak na kvaliteto. Množičnost je ponavadi indikator nekvalitete, zato se zanjo ne splača stremeti.

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6754
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 10. Junij 2009, 16:06

Tako je fanta, mene je predvsem pritegnila kakovost in ustrežljivost uporabnikov foruma. Ne tega spreminjat.
Pa še en predlog - ne obremenjujte administratorjev foruma tudi z drugimi funkcijami v klubu, ker na koncu boste ugotovili, da je to prevelik zalogaj in pa seveda niso vsi ljudje dobri za določene funkcije.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3349

Odgovor Avtor: NoFEAR » 10. Junij 2009, 17:04

Da ne bo kakšnih nesporazumov - Nikakor nimamo namena združevat foruma in kluba, to dvoje ostaja ločeno. Klub bo tukaj samo "gostoval", Forum pa ostaja v taki obliki kot je in bistvenih sprememb razen posodobitve ne bo...

Edino kar bo (oz. je že) dodano, je zaprt klubski del, ki je namenjen za interne klubske zadeve in obvestila, viden pa je samo članom kluba.

Pa prosim, če nehate zganjat slabo voljo in se obtoževat kdo je kje bil in kdo ni bil! Občni zbor je končan, gremo naprej, tisti ki ste iz kakršnegakoli razloga pač manjkali, ste še vedno dobrodošli da se nam kadarkoli pridružite...

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1719
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 10. Junij 2009, 18:54

Fantje,narobe smo se razumel...Ne obtožujem nobenga,zakaj ga ni bilo,samo hočem rečt,da je od začetnih intuziastov večina manjkala..Zakaj,me ne zanima,upam pa,da boste sodeloval naprej,ane..Simpl k pasulj :lol: Vsi so dobrodošli,silimo nobenga in gremo naprej.Počas in ziher. ;-) Tko da,ne se razburjat,k noben nobenmu nč noče,sam pridno hodte na kawe in ostale zmenke,sodelujte med sabo še naprej :-pivo :ttzt :ztzutuz ,pa bo! :D

Uporabniški avatar
zinki
Uporabnik foruma
Prispevki: 582
Kraj: Laško

Odgovor Avtor: zinki » 03. Julij 2009, 12:54

JAN napisal/-a:Zinki,mislim,da je cajt,da se pokažeš,a ne? :cool: Te že dolgo nismo videli!!
No,mene je čas povozil, tko da se nisem mogel raztrgat :cry: Morm pa enkrat čimprej pridit pogledat, me že res dolgo ni blo nikjer zraven.
Subaru, love it or leave it.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost