Prvi redni zbor članov kluba - Trojane, 6.6. ob 18h

Obvestila Subaru Kluba namenjena zunanji javnosti.
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Moderator
Prispevki: 1192

Odgovor Avtor: _BiStRi_ » 07. Junij 2009, 13:25

Počasi se daleč pride...bolj ko bo klub napredoval, več bo članov itd...za same seje, pa ne računati na prevelike udeležbe, ker bojo člani veliko raje hodili na srečanja, kot na sestanke...seveda pa bi bilo lepo če bi v štartu jih čimveč (forumašev) priskočilo na pomoč, da bi štart kluba v prvem letu čimbolje uspel...

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3349

Odgovor Avtor: NoFEAR » 07. Junij 2009, 18:40

No, za tiste ki vas ni blo, eno čist kratko poročilo:

Klub je prejšnji teden dobil tudi TRR, tako da so izpolnjeni vsi pogoji za polno poslovanje. Trenutno število članstva je 17. Sprejeta sta bla letni program dela ter finančni načrt za leto 2009. Izvoljeni so bli novi organi kluba. V kratkem bo vzpostavljena klubska spletna stran...

Glavni cilj v prihodnje je z različnimi prijemi pridobiti nove člane ter jim omogočiti čimveč ugodnosti in prijetnega druženja...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7837
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 08. Junij 2009, 08:16

karel napisal/-a:bi vsekakor pričakoval večji odziv in predvsem več resnosti :? Lahko samo rečen,da sem zelo razočaran nad večino,ki leporečijo potem pa seveda zatajijo :guy:
Ne bit preveč razočaran, problem udeležbe je tudi drugod kot opažam v teh cajtih zelo prisoten + maj,junij povečano število porok, birm in obhajil, recesija (treba po nakupih). Upam da bomo v prihodnje vsaj tako uspešno sodelovali kot dosedaj če ne bolje in klub zapolniti s čim več člani, ki dobro mislijo :cool:

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1719
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 08. Junij 2009, 18:37

Tudi jaz sem bil malce razočaran nad udeležbo,sploh iz Kamniškega konca,ampak smo spelal zadevo in upam,da bo v prihodnje več interesa,ne samo za ugodnosti :roll: ,ampak tud za sodelovanje pri tem projektu,katerga smo si zastavili... :cool:

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 08. Junij 2009, 19:15

Vsak začetek je težak. Sicer pa menim, da je v vsakem klubu le peščica entuziastov, ki poriva posamezne klube naprej in s tem se bo potrebno tudi v tem primeru sprijazniti.
Če bo le mogoče sem in bom vedno pripravljen na pomoč.

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 4956
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 08. Junij 2009, 21:46

Fantje vse kar ste navedli so samo izgovori za naslednje
manjkanje,se pravi vse skupaj :-6o
Jaz sem že ta forum jemal preveč osebno kar se kluba tiče me pa
itak zadene direkt v žilo :? ;-)
"Sej bo v prihodnje boljš" je pa le še ena velika laž v sklopu
bodočega dogajanja,se pravi vse skupaj nič :(
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
ijuvan
Uporabnik foruma
Prispevki: 2381
Kraj: SG/LJ

Odgovor Avtor: ijuvan » 08. Junij 2009, 21:56

No, no. Po enem sestanku je mislim da še prezgodaj za vsakršno "ocenjevanje". Morda je res bil tak dan, da se je veliko dogajalo.
Ne še vrečt puške v koruzo. Koliko vas je pa sploh bilo?

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6615
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 08. Junij 2009, 22:13

Če ne štejemo otrok, dober ducat.
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6742
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 08. Junij 2009, 22:35

No ja, na naslednjem sestanku najbrž ne bom manjkal, saj sem eden izmed začetnikov vsega (skupaj z gorazdom, ko sva imela prvi sestanek subarujev nasploh, v BTC-ju na simobilovem parkirišču, ene par let nazaj), ampak ker je bilo vreme kolikor toliko, pa ker delam fasado na hiši in zraven sem še na faksu 100% udejstvovan (za vsak predmet delam in izdelam vsak izpit v prvem roku in sem tam vsak petek popoldne in v soboto dopoldne), resnično nisem imel časa.

Je pa tako da začetki so vedno težki. Z gorazdom sva se že takrat pogovarjala o klubu, nastal je pa šele letos, tako da je to resnično par let kasneje. Tudi forum subaru ima vsak dan več članov in mislim da bo tudi s klubom enako, samo začetek je težak kot pravim. Malo bo treba vstrajat in malo počakat pa bodo zadeve stekle tako kot morajo.
Znanstveniki so ugotovili, da pes, ki voha rit drugega psa, prejme več informacij kot oseba, ki gleda nova24tv.

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3349

Odgovor Avtor: NoFEAR » 09. Junij 2009, 00:53

nebivedu napisal/-a:Tudi forum subaru ima vsak dan več članov in mislim da bo tudi s klubom enako, samo začetek je težak kot pravim. Malo bo treba vstrajat in malo počakat pa bodo zadeve stekle tako kot morajo.
S tem se v celoti strinjam. Jst definitivno nimam namena vržt puške v koruzo, klub bo sigurno sčasoma zrasel...

Pridobivanje novih članov vsaj zame osebno predstavlja nek izziv, kako uspešni bomo pri tem, bo pa pokazal čas. Statistično gledano smo zelo dobri - v dveh dneh (na dveh dogodkih) je klub pridobil 17 članov, kar je 8,5 člana/dan :lol: :-P

No, šalo na stran vodstvo z mano na čelu si bo prizadevalo članom ponuditi čimveč. Logično je, da vam na samem začetku še ne moremo ponuditi veliko, ampak to se bo spremenilo tudi z vašo podporo - več je bo, hitreje se bo premikala zadeva in več boste imeli od tega... Pa naj bojo te besede vzpodbuda tistim, ki še niste člani, da se nam v kratkem pridružite...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 09. Junij 2009, 08:10

JAN napisal/-a:Tudi jaz sem bil malce razočaran nad udeležbo,sploh iz Kamniškega konca,ampak smo spelal zadevo in upam,da bo v prihodnje več interesa,ne samo za ugodnosti :roll: ,ampak tud za sodelovanje pri tem projektu,katerga smo si zastavili... :cool:
Tisti ki so bili pričakovani so skoraj bolj iz Domžalskega konca kot iz Kamniškega :-P fantje ne mešat :lol:

Uporabniški avatar
b.m
Uporabnik foruma
Prispevki: 396
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: b.m » 09. Junij 2009, 10:03

Teli poletni vikendi res niso pravi za sestanke (je skoraj boljš petk ali nedelja), je tok rojstnodnevnih fešt, pa vikend-dopusti...
Mi res ni zneslo - je bila kar delovna sobota, v nedeljo pa ob 5h zjutri na pot.
2x Samara 1.5i, Impreza 1.6, Impreza outback 2.0, Outback 3.6

Uporabniški avatar
jure
Član Subaru kluba
Prispevki: 167
Kraj: kranj

Odgovor Avtor: jure » 09. Junij 2009, 16:31

b.m napisal/-a:Teli poletni vikendi res niso pravi za sestanke (je skoraj boljš petk ali nedelja), je tok rojstnodnevnih fešt, pa vikend-dopusti...
Tudi jaz sem istega mnenja. Sploh pa sem bil presenečen, da ko sva prišela na Trojane okoli 8h je bilo že vsega konec :shock:
No ja kape sva pa le dobila ;-)

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1719
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 09. Junij 2009, 21:04

subi92 napisal/-a:
JAN napisal/-a:Tudi jaz sem bil malce razočaran nad udeležbo,sploh iz Kamniškega konca,ampak smo spelal zadevo in upam,da bo v prihodnje več interesa,ne samo za ugodnosti :roll: ,ampak tud za sodelovanje pri tem projektu,katerga smo si zastavili... :cool:
Tisti ki so bili pričakovani so skoraj bolj iz Domžalskega konca kot iz Kamniškega :-P fantje ne mešat :lol:
No,kamnik,Šmarca itd,velik vas je iz tistih koncev,pa si prletu samo ti..Tud Jure in njegova sta bla na pikniku,pa sta si vzela urco,pa sta pršla...Pikniki in razne fešte niso izgovor,da niste pršli,ker smo bli le zmenjeni že ob 18h...Prvi sestanek je bil le enkrat(!),pikniki bojo pa še 4 mesce,tko da....Službeno odsotni so izvzeti.. :D ...Če ne boste pokazal mal večjega interesa,bomo bolj vegetiral,kar pa definitivno ni naš cilj!!! Tko da dejte mal razmišljat tud v tej smeri in pokazat mal več zanimanja prosm!!! :cool:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 09. Junij 2009, 22:01

Nesmiselno je cviliti že na samem začetku, resnost ali ne to je odločitev vsakega posameznika prav tako glede drugih dogodkov pred tem datumom.
S tem ne bomo pridobili nobenega člana lekregarijo lahko zganjamo že na začetku.
Počasi bo potrebno narest še nekaj reči, da bodo ljudje rekli u kwa je pa to neki novga (spremembe na nivoju foruma, članski del foruma...) aha možnost včlanitve kaka nalepka za kupit ali podarit novim članom ZAKWA MAM PA BLUSKRIN NAMEST FORUMA, če ne plačam :lol: ITD ... sej to bomo še dorekli.
In sedaj ne bomo obtoževali kdo ni bil ali kdo je bil. Vsi ki niste bili boste še imeli možnost tako ali drugače.
Še enkrat hvala vodstvu, da je začetek in da je volja storiti ter voditi.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost