P: Outback 2006

Oglasi namenjeni prodaji vozil Subaru
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6086
Kraj: Črnuče

P: Outback 2006

Odgovor Avtor: nebivedu » 19. Marec 2019, 09:33

2006 letnik, vsa oprema + navigacija (iz leta 2013, ker novejše ni), brez usnja, ker sem ga vrgel ven - mi je tekstil bolj všeč

V zadnjih 20k menjano:
- obe prednji roki (obnovljeni + pobarvani)
- spodnji končniki (novi)
- volanski končniki (novi)
- volanska gred (od mojega prejšnjega outbacka - ojačana)
- palčke in gumice stabilizatorjev Nipparts (spredaj in zadaj novi - imajo na obeh straneh matice, da jih je lažje odviti (ni treba rezat stran))
- novi vsi štirje kolesni ležaji (Nipparts)
- novi prednji in zadnji diski + ploščice (Brembo diski, ploščice Nipparts)
- novi prednji amortizerji + novi fedri + nove šalčke z ležajem + nova zaščita amortizerja (vse komplet od KYB)
- novi zadnji amortizerji + fedri (+ 50kg + 3cm in heavy duty - od Peddersa)
- nova wide prva lambda Denso (pred katalizatorjem)
- nova druga lambda Denso (za katalizatorjem)

- veliki servis je bil narejen pri 350k (10k po nakupu) in takrat se je menjal tudi vztrajnik za enomasnega in visko od starejšega letnika
- zadnji servis (olja, filtri) je bil narejen konec februarja 2019, olje v menjalniku in zadnjem diffu menjano junija 2018 (pred dopustom).
- septembra 2018 je bil vpoklican za menjavo stikal na airbagih.

Naročil sem nov hladilnik za vodo, ker na starem satovje počasi razpada. Ne pušča še, ampak ga bo treba zamenjat v naslednjih 10k, ker je tako boljše za avto. Ga dodam zraven.

Gor so AT gume 215/65/16 letnik 2017 (takratni group buy pred Ukrajino pa sem vzel 8 gum, za mojega takratnega in še za tega outbacka).
download/file.php?id=3697&mode=view/igor.jpg
Cena po dogovoru.

031 440 308 ali ZS
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost