P: VW Polo 1.4 MPI

Oglasi namenjeni nakupu in prodaji vozil ostalih znamk
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Uporabniški avatar
zulero
Uporabnik foruma
Prispevki: 287
Kraj: Domžale

P: VW Polo 1.4 MPI

Odgovor Avtor: zulero » 25. Februar 2018, 20:37

prodam svoje zimsko vozilo

Motor dela kot urca, nobenih luftov, pelje se super. servis narejen pred zimo. super mi je služil celo zimo.

desna šipa ne gre do konca gor zato sem šipo zaprl in mehanizem izklopil, sklopka menjana ampak se sliši potisni ležaj, rja prisotna, sedeži srednje ohranjeni, tehnični pregled do Junij 2018.

v upanju da pokliče ali kontaktira nekdo ki govori vsaj približno slovensko, pride v Domžale, da slabih 300eur, narediva prepis in spijeva pivo, da mu predstavim kaj je pa zulero zdaj kupil :inl :inl :inl

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12898250&show=1

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3574
Kraj: Trbowle

Re: P: VW Polo 1.4 MPI

Odgovor Avtor: BackW00d » 26. Februar 2018, 07:17

Ti si pravi.....cena 380, kle pišeš slabih 300€ :D

Srečno prodajo! Je pa bedasta fora, zarad 1.4 padeš v razred 1.25-1.8 pri cestnini, in to za 60 konjev, ki jih ta žalost spravi ven :prsvr
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
zulero
Uporabnik foruma
Prispevki: 287
Kraj: Domžale

Odgovor Avtor: zulero » 26. Februar 2018, 12:02

BackW00d napisal/-a:
26. Februar 2018, 07:17
Ti si pravi.....cena 380, kle pišeš slabih 300€ :D
:innoc
denar sploh ni važn več ...po dveh dneh potem ko me je klicalo cca 20 tuje govorečih ljudi z neverjetnimi ponudbami sem res že naveličan. Nekaj primerov:

- "150 ti dam pa avto odpeljem brez prepisa" ???
- "itak bom jaz na boljšem saj dobim nazaj zavarovanje in cestnino do Junija 2018 tko da kaj jokam" ???
- "od 1.marca naprej je zakon da ne sme biti avto odjavljen na domačem naslovu tko da morm biti vesel da ga prodam" ???
- "ali je avto 5 vraten? ta očitno je bil slep oz. niti ni slik pogledal"

Neverjetni so ljudje res :wtf

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3574
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 26. Februar 2018, 12:19

Mene je klical hrvat, prišel kar z avtovleko, niti ni avta pogledal neki preveč.

Po telefonu je vprašu: (dejansko zaporedje) zdravo, a avto kaj rjavi? a je motor ok? a ga daš za 700€?
sem reku, da ja, ampak to je to, nič prerekanja in vprašan več. Pridi in pelji za 700€.....ni blo en dan, je že šel...

In potem ga vprašam, če preprodaja, pa je reku da NE :smsw :haha :lolno :lol:

Potem konec dneva, tik pred tem, da se odpelje z avtovleko, pa je reku, da če imam kadarkoli kakeršnkoli manjši avto za prodat, da naj ga pokličem, da on vse kupi :)

Jaz mislim, da si prenizko ceno nastavu :) Tisti potencialni kupci mislijo da je avto toooootalno v kurcu, drugi pa vidijo, da "neveš kaj prodajaš", bi te pa še za 100-200€ radi stisnili :D
To je poklicna deformacija švercerjev, kakršnakoli je cena, more zbijat še za neki, drugače nima notranjega zadovoljstva :D
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov