BOXER Diesel - popravilo

Splošni nasveti glede servisiranja, ki ne spadajo v ostale teme
Odgovori

Bi v prihodnosti kupili dizla, ce bi vedeli da je zanesljiv?

Da
26
44%
Ne
30
51%
Odlocil/a bi se za preventivno predelavo.
3
5%

Skupaj glasov: 59

Mihakatic
Novinec
Prispevki: 4

Re: BOXER Diesel - popravilo

Odgovor Avtor: Mihakatic » 06. December 2019, 18:48

Forester 2009.

the_scoob
Novinec
Prispevki: 10

Odgovor Avtor: the_scoob » 09. Januar 2020, 20:47

No, jaz sem svojega Imprezo XVja 2010 z EURO5 motorjem in 105 tisoč km peljal do boxerpowerja. Preventivno. Ni kazal znakov okvar, ampak ker ga nameravam še nekaj časa voziti, sem se pač za to odločil. Avto je sedaj predelan, mostički zamenjani, pa da vidimo. Če bo kaj komplikacij, bom poročal. Zaenkrat ni komplikacij, pričakujem, da bo pri tem ostalo.
https://i.postimg.cc/mDYXRsVq/received- ... 897153.jpg

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 454
Kraj: Črna na Koroškem

Odgovor Avtor: Tevzy » 12. Januar 2020, 20:31

Po cca 2 mescih na cesti lahko se sam pohvalim Naceta in njegovo predelavo. Imprezo sem kupil s poceno gredjo. Avto kot tak je bil popravljen v dveh tednih. Ubijal sem se le s papirji, ker je bila iz tujine :) vglavnem po 2 mescih vsakodnevne voznje, kapo dol. Hladen/topel motor, ni bistvene razlike v delovanju. Napram modri Imprezi, ki jo vecina forumasev pozna... vlozeno 5250e za polmotor, cakanje 3mesce na avto, pa ga bom po dveh letih moral ponovno razstavit... Vglavnem, da ne mesamo jabolk in hrusk. Ce ima kdo tezave z dizlom, obrnite se na Naceta, ki definitivno ve kaj dela!! Toplo priporocam! 🙂
Ko srebrno se licarsko uredim, jo pa predstavim v drugi temi 🙂
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Think, Feel, Drive!
EE20-double trouble 😀

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2926

Odgovor Avtor: Sajmon » 15. Januar 2020, 12:47

A kdo mogoče ve, zakaj so te dizelske impreze tako hude k p's za pogledat v primerjavi z bencinskimi? Odbijači precej bolj športno mišičasti, notranjost pa tudi bolj "stijevska". Dizelskih je trenutno kar nekaj na a-netu, a ob samo preventivni naslovni predelavi cenovno že niso več tako zanimive.

the_scoob
Novinec
Prispevki: 10

Odgovor Avtor: the_scoob » 15. Januar 2020, 18:58

Sajmon napisal/-a:
15. Januar 2020, 12:47
A kdo mogoče ve, zakaj so te dizelske impreze tako hude k p's za pogledat v primerjavi z bencinskimi?
Zato, da je vsaj nekaj dobrega na njih :haha
Ne, resno, 2.0d motor, če je poštiman, se zelo lepo, prožno pelje. Pa edini od Subarujevih motorjev ima normalno porabo, tudi če ne voziš ravno po penzionersko.
Sajmon napisal/-a:
15. Januar 2020, 12:47
Dizelskih je trenutno kar nekaj na a-netu, a ob samo preventivni naslovni predelavi cenovno že niso več tako zanimive.
Kupiš crknjenega za majhen denar pa ga daš poservisirat. Tukaj bi kar znala bit računica.

Boxerpower
Novinec
Prispevki: 13

Odgovor Avtor: Boxerpower » 16. Januar 2020, 06:40

V Italiji in Nemčiji imaš do ranga 4000e precej imprez ki jim prav nič ne manjka razen okvara motorja. + popravilo in si na ceni naših na netu.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost