Enodnevni izlet na Mašun

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
pero112
Član Subaru kluba
Prispevki: 600
Kraj: Lavrica

Re: Enodnevni izlet na Mašun

Odgovor Avtor: pero112 » 29. Marec 2017, 17:36

Drugače pa še ena trasa Postojna - Pivka - Poček (off road) - Mašun - Grad Snežnik - Žerovnica na kmečki turizem.
ali pa druga relacija Postojna - Pivka - Poček (off road) - Mašun - Grad Snežnik - Lož - Loški potok - Draga - Osilnica (piknik ali večerja pri Kovaču).

Uporabniški avatar
Pero89
Uporabnik foruma
Prispevki: 27
Kraj: Postojna

Odgovor Avtor: Pero89 » 29. Marec 2017, 19:09

Potem se vidimo na rallyu ;)

Ja to traso sem tudi imel speljano, vendar pride potem vse skupaj predolgo, če se bo vozilo tudi offroad. Po želji no, vse je stvar dogovora. Za kar bo več interesa, tisto se bo probalo izpeljati.
LP, P.

Simon989
Uporabnik foruma
Prispevki: 123

Odgovor Avtor: Simon989 » 29. Marec 2017, 22:03

Zelo zanimivo. Saj je tukaj več off rouda kot pa na off road forum xD
To bi pa še jaz prišel. Na počku je zmeraj zanimivo :D

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6241
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 30. Marec 2017, 06:30

Problem offroad foruma je "jaz imam pa večjega kot ti" , "jaz vem vse, ti pa ne smeš vprašat" in če kak nov kaj vpraša, kar je v bistvu znalcem znano, ampak začetniku pa ne, se ga takoj spljuva in se mu pokaže, kje mu je mesto.

Tukaj imamo pa vsi približno enake avte. Vemo približno česa so zmožni (pa je večina voznikov terencev potem še vedno presenečena, kam subaru vse spleza). Ampak se pa ne preseravamo in novincem ne pokažemo kota v katerega se morajo skrit, ker so bedarijo vprašali.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

pero112
Član Subaru kluba
Prispevki: 600
Kraj: Lavrica

Odgovor Avtor: pero112 » 30. Marec 2017, 07:22

Točno tako kot si napisal. Frajerji si kupijo terenca in ga ne znajo uporabljati. Mislijo, da so vsemogočni. Če se kaj odlomi, uniči ali pa poškoduju pa v jok koliko euro bo potrebno.

Uporabniški avatar
Pero89
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Pero89 » 19. September 2017, 23:01

Jezera so polna ;)
LP, P.

Simon989
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Simon989 » 20. September 2017, 19:16

Pol bo treba pa snorkl sprobat če tesni xD

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 27. September 2017, 12:03

A se bomo kej zmenili, pa šli mal po počku se vozit?
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Simon989
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Simon989 » 27. September 2017, 22:14

Ne dolgo nazaj sem slišal da se ne pustijo več vozit po Počku, kar se tiče off road. Sepravi samo po makadamu lahko, ker policaji kar dosti kontrolirajo in grejo celo čakat uzven makadama.. Kar se tiče vojske, te pa zmeraj pustijo in jih niti ne zanima.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 28. September 2017, 02:32

Saj bi se po makadamih vozili. Po zakonu.

Uporabniški avatar
Pero89
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Pero89 » 03. Oktober 2017, 15:50

Ma jaz jih še nisem videl, razen za vikende ponoči znajo bit, ker so tam znane "vinske ceste" za domov :)

Dosti pa se sedaj ko je tako razmočeno po tankovskih poteh ne moreš vozit, razen z kakim "hardcore" terencem, zaradi globine luž in blata, tako da bi mogoče za interesente samo tam na začetku se malo peljalo, kamor se še da (ker mislim da ni nobenemu v interesu, da uničuje avto, ampak da uživa).

Trasira pa kolega podoben krog, kot sem ga jaz predlagal, tako da če je kdo interesent, naj mi piše na ZS in se bom probal zmenit, da vas/nas vzame s sabo.

Nato pa lahko drugo leto organiziramo "subaru srečanje". Ker verjetno bo več kandidatov, če bo kdo, ki je "uveljavljen na forumu" malo pokomentiral zadevo in dodal malo slik in morda kak posnetek :) Kot pa če se tukaj pogovarjamo "nepoznani".

Čez zimo pa tudi mislim da se ni za vozit, ker zapade ogromno snega... Mi smo šli mislim da meseca marca in smo zadnjih 10km pred Mašunom kar pošteno garali, da smo prevozili (s tem da sem jaz z Foresterjem prišel do konca, Grand Cherooke pa je ostal v snegu in čakal na pomoč vitle 8-) ).

LP, P.
LP, P.

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 03. Oktober 2017, 22:36

Garali ste, ker sta bila samo 2 avta, če bi nas bilo 10 avtov, je to že toliko ljudi, da se kr hitro vse premakne.

Lahko se zmenimo tudi za pozimi za cel dan norenja po snegu. Verjetno bi nas kr nekaj prišlo.

Uporabniški avatar
Pero89
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: Pero89 » 04. Oktober 2017, 01:36

Seveda bi se dalo, ampak hotel sem samo reči da je bilo to meseca marca, tako da decembra/januarja (oz. pač kadar zapade največ snega), tam ceste niso prevozne, razen kar si gozdarska podjetja z rolbo ne spucajo 8-) Prej in potem, dokler je snega manj pa je seveda ob zadostnem št. udeležencev stvar dosti bolj enostavna :)
LP, P.

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4617
Kraj: Fužina

Odgovor Avtor: klemz » 04. Oktober 2017, 08:07

Sobota oz nedelja? Sicr je neki slabo vreme napovedano...

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator

Odgovor Avtor: nebivedu » 04. Oktober 2017, 08:11

Dele bo 2 dni padal, tako da bomo v soboto ali nedeljo še vedno avte utapljal tam. To so luknje po 1m globoke, tako da ni ravno za testirat.
Pomoje okol 1. novembra, ker bo kaka 2 tedna suho.

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost