Srečanje overland popotnikov in vseh ostalih ljubiteljev, navdušencev, ... na to temo

Subaru srečanja, kawe, izleti, predlogi,...
Odgovori
Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma
Prispevki: 305
Kraj: Šentjur

Srečanje overland popotnikov in vseh ostalih ljubiteljev, navdušencev, ... na to temo

Odgovor Avtor: zokster » 03. Julij 2019, 20:28

Citiram prispevek z offroad foruma, če slučajno koga zanima.
Dardaj napisal/-a:Torej, če privzamemo, da nikoli ne bomo mogli vsi priti skupaj, da nem vsem nikoli ne bo ustrezal določen termin, cena oz. velikost popusta ali lokacija, sem se bo daljšem razmisleku odločil, da izdam razglas o prvem, skoraj tradicionalnem :), srečanju slovenskih overland popotnikov.
Zgodilo se bo v petek, 27.9., 2019, od 16h ure dalje na lokaciji ob idilični reki Kokri na piknik prostoru pri športnem parku Rapa na Visokem (pri Šenčurju, poštna je 4212 - da ne bo kdo rinil v hribe nad Škofjo Loko). Lokacija je dostopna iz avtoceste preko treh izvozov, cca. 5 km od letališča Brnik (za picajzlaste Jožeta Pučnika).
Vsak naj prinese s sabo dobro voljo in tisto kar bo pojedel in popil, do 19h je odprta lokalna trgovinica, do 21h pa kranjski shopping cemtri. Zraven so všteti tudi gril in hladilnik ter pokrit prostor. Na voljo so tudi WC ji in tuši, v kolikor bo kdo želel, lahko prespi v avtu (nismo v nobenem naravovarstvenem parku, tako da vas/nas NE bodo preganjali :) )
UDELEŽBA JE BREZPLAČNA, jaz od tega NIMAM nikakršne finančne koristi.
Lokacija je na gps koordinatah 46.276244, 14.417754.
Za vse oste morebitne nejasnosti sem vam na voljo na št. 031776914.

UPAM, DA SE VIDIMO V ČIM VEČJEM ŠTEVILU!
http://shrani.si/f/2i/zO/2sCpiRcO/fbimg ... 011815.jpg
It's a hybrid. It burns gas and oil!

Uporabniški avatar
Schudr
Uporabnik foruma
Prispevki: 253
Kraj: Šentjanž (na Dolenjskem)

Re: Srečanje overland popotnikov in vseh ostalih ljubiteljev, navdušencev, ... na to temo

Odgovor Avtor: Schudr » 03. Julij 2019, 20:37

:thup Zna bit
Boxer je zakon!

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 4613
Kraj: Fužina

Re: Srečanje overland popotnikov in vseh ostalih ljubiteljev, navdušencev, ... na to temo

Odgovor Avtor: klemz » 04. Julij 2019, 07:09

Vrjetno sm proti njim navadn pozercek :lolno

Uporabniški avatar
zokster
Uporabnik foruma
Prispevki: 305
Kraj: Šentjur

Odgovor Avtor: zokster » 04. Julij 2019, 08:21

klemz napisal/-a:
04. Julij 2019, 07:09
Vrjetno sm proti njim navadn pozercek :lolno
Tud oni so bli nekoc. :mrgreen:
It's a hybrid. It burns gas and oil!

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Prispevki: 1021
Kraj: Ausard, WS
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 04. Julij 2019, 08:42

Poznam pobudnika tegale dogodka in kot zastopim je ideja ravno poizkus, da se preseže kupčkanje na naše in vaše, stare prdce in greenhorne, Toyotarje, LRjarje ipd ...
Pomoje se zna zgoditi prvi v nizu slo overland srečanj, nekako v duhu podobnih zadev zahodno od nas.
Škoda bi bilo zadevo izpustiti, če te overland vsaj malo zanima.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3555
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 04. Julij 2019, 08:50

Izkušnje, lokacije, napotki in ideje tistih ki bi se tega udeležili kot "ne-pezoerčkov", bi verjetno presegal marsikater vodnik overlanda...

Tako da pomoje se splača it pogledat, sej če ti pa ni, se pa usedeš v avto pa se odpelješ. Itak ni obveze.
Pa valda vzameš s seboj tolk, da maš zase dosti, pa mogoče še za koga, ki se ti pridruži/prikupi.

Prav velik nemoreš zgubit (kak liter goriva pa par ur časa?), pridobiš pa lahko ogromno :thup To je kar lepa pobuda.
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 26. September 2019, 18:45

Tole bo jutri, pride kdo?
Midva greva pogledat.
I'm just a soul who's intentions are good, oh Lord, please don't let me be misunderstood ...

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 6226
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 26. September 2019, 22:21

nimam še avta zrihtanega, tako da me ne bo.
Ko nekaj začneš in ko spoznaš, da ti je zelo všeč, dokončaj. Če pa spoznaš, da čutiš odpor, zamenjaj in pojdi drugam. Bolje izgubiti eno leto kot pa vztrajati v nečem, kar te ne veseli.

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: klemz » 06. Oktober 2019, 11:36

Je kdo bil?

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 06. Oktober 2019, 16:49

Bil, ponosno nosil Subaru majico (če že avta nimam takšnega) v upanju, da bom še koga iz Subaru foruma srečal ... :innoc

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: klemz » 06. Oktober 2019, 17:19

Sam sem bil v sluzbi 6.30-19h in nisem imel volje za naprej.

Uporabniški avatar
vrecha
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: vrecha » 06. Oktober 2019, 19:43

Pa drugič.
Zbrala se je pisana druščina, mnogo zanimivih ljudi, nikakor ne vsi z nekimi hudimi vozili, potovalno pa res pester nabor: od backpackarjev, vanliferjev, pa do parih terencev, tudi novega Suzukija Jimnija sem videl v živo, en tovornjak, nekaj minimalno dodelanih karavanov ...
Priporočam naslednjč, ko bo, če bo.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost