No kako se vam zdi?

Pomembna obvestila in predlogi za izboljšave foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7729
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 26. April 2006, 00:08

No lepo da se počasi oblikujejo različna mnenja, predvsem mi je prioriteta nevsiljevat, tud jest sem sit vedno znova (čeprav rad tud sam drekam po a.comu) teme o raznih kvalitetah avtov, pol pomagajte mi zapravit 10mio in take podobne da mi gredi kar kocine pokonc :evil:
A ni fajn da prletimo na svoj forumček, kjer smo gospordaji in dobimo frišne uporabnike lih tko k na a.comu, le da se tam zgubi :oops:

S tem ne mislim da bo ta vedno očiščen itd... seveda je potrebno določiti tudi kake npr. zaenkrat 2-3 moderatoje, fante ali punce (podobnih mišlenj kot mi) ki so dost po netu oz. na forumih 8)

Moj predlog - počasi se daleč pride: forum bo dobil še bolj temno modro (Impreza) podlago oz. ozadje, več uporabnih in zgovornih smajlov in zaenkrat predvsem tehnično podkovano osnovo - pri kateri računam na vas).

Pa predlagajte kako rubriko ki se vam ne zdi potrebna ali pa kakšno dodatno ki bi jo potrebovali...

Zaenkrat naj bo še v tihem smislu nato v primeru domene GREMO LIVE - ČE STE ZA :P

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2514

Odgovor Avtor: cheno » 26. April 2006, 15:44

gremo LIVE :D

PS: hud podpis :mrgreen:
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
LIX LEGACY
Uporabnik foruma
Prispevki: 97
Kraj: celje

Odgovor Avtor: LIX LEGACY » 26. April 2006, 22:28

ma itak seka da smo zase kr fora je v tem da tuki nebojo odgovarjale alfe pa renoji....to je subaru forum..pa se neki ..od tistih tem ko so ble pisan na a.com je blo od 30 postow 12 v zvezi z temo ostalo se je vse mim sekal...tuki pa mislim da bo drugac in lepo de ste se odlocl de se nam dvigne,ne apetit,ne k.. nego volja po internetu :D :D
ma nc v glavnem to bo uredi ja :!:
BRUUUM FRT BRUU-UUUM FRT BRUU-M POL PA KMAL PRIDE PETA IN POGREŠANA JE ŠESTA :=)

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1719
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 27. April 2006, 15:05

Jest se čist strinjam s tistimi k so za to da se gre na svoje.Bodo vse informacije bolj pregledne(upam),če pa kdo rab kej druzga gre pa na a.com.Treba je probat,pa bomo vidl 8)

Uporabniški avatar
bojc T
Član Subaru kluba
Prispevki: 1447
Kraj: Nožice

Odgovor Avtor: bojc T » 30. April 2006, 13:27

Tut jest podpiram tale forum, ker je res NAŠ :D in ker je res dobr pregledno, da če kej rabs da veš kam kliknt...
Lp

Uporabniški avatar
Rasta
Uporabnik foruma
Prispevki: 429
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Rasta » 30. April 2006, 15:21

Kva je zdj fantje a pol gremo na svoje? Me ni blo en tedn tko, da mi morate mal osvežit aktualne dogodke.

LP, Rasta http://www.hondaclub-si.com/forum/image ... 346ce8.gif

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 30. April 2006, 15:31

Hm ne vem, kako kaj kaže, sej zanekrat verjetno ni nikomur do pisanja vsaj po a.comu sodeč... zadnjič v MB nismo nič dorekli, če se mene vpraša bodo določene zadeve pošle v pozabo kot misel o subaru klubu ... hm dobra ideja za odprtje teme :roll: :wink:

P.S. Rasta dober gifek spodi :P

Uporabniški avatar
subi
Uporabnik foruma
Prispevki: 24

Odgovor Avtor: subi » 02. Maj 2006, 02:12

Iti na svoje s forumom je ena stvar, ustanoviti klub je druga. Sem za oboje, a ne na silo.

Forum postavt na strežnik, doma na DSLju je za začetek OK, je pa treba promet in delovanje spremljat, nardit vsake tolko časa backup in razmislt o tem, da bo prej ali slej potrebno preit na hitrejši link (al pa preselit stran na kak hosting strežnik).
Ustanovitev kluba pa....v MB res ni blo nič dorečeno, mislm pa, da bi mogoč ideja še mogla mal dozoret, ker z ustanovitvijo kluba pride kar nekaj obveznosti za katere mora skrbet kr neki ljudi. Vprašanje je le če je že sedaj dovolj tistih, ki bi bli pripravljen zadevo spravit v pogon in jo potem furat dalje...

Mogoč bi bla na to temo potrebna kaka anketa...

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2895

Odgovor Avtor: Sajmon » 02. Maj 2006, 09:39

HEJ!!!

A zdej je pa Muppet Show kar glavna tema tega foruma??? Halo?? Tukaj ste ga pa pihnili. Ne more bit debatni krožek na prvem mestu foruma. Naj bo lepo popredalčkano. Samo moje mnenje:

- Splošno o Subarujih: resnejše debate (uvozniki, servisi, nasveti pri nakupu ali pa ko ne veš, kam točno bi dal vprašanje)
- potem seveda Tehnika: motoroznanstvo, pogonski sklopi, elektrika (osvetlitev, akustika in ostalo, kar rabi štrom), zunanjost, notranjost, predelave oziroma tuning; To tehniko se načeloma lahko popredalčka po modelih: Legacy, Forester, Impreza, Justy, Tribeca :D... vendar po dosedaj videnem, bi nekateri ostali skoraj prazni.
- Seveda brez dogodkov in s tem povezane galerije ne gre, tudi razne šraufarije, Mali oglasi (Prodam/Kupim/Iščem)
- na koncu pa bi jaz dodal razne debate, ki lahko mal zabluzijo in so po možnosti bolj smešna plat Subarujev. Torej razne slikce, filmčki...

Ma rej me je zbodel tist Muppet Show kar na začetku, sploh zato ker na a.com se je razvil v pravo Sago. Samo moje skromno mnenje :roll:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 02. Maj 2006, 22:09

No zdej je splošna debata namest res zares zavožene prve oblike iz a.com-a.
Zadnjič spremenil subi92, dne 08. Maj 2006, 01:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2895

Odgovor Avtor: Sajmon » 02. Maj 2006, 22:55

E, to je pa sedaj mnogo bolje! 8) Naj postane tale Subaru forum ena konkretna reč. Konec koncev, ko gremo live, bo po mojem mnenju precej tudi samo bralcev, ki jih bo lahko dosti, če bodo videli, da je forum na določenem nivoju. :wink:

Trije kralji?? :shock:
Jest sem mislil, da sta samo dve "kraljici". :P
Who's tha lucky third? ->PM :twisted:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 02. Maj 2006, 23:43

Danes sem sporočil tole naše dogajanje še parim uporabnikom iz a.com-a da podajo svoja mnenja itd... Več glav več ve jest pravim in prav grdo mi je pogledat na tale forum pa povsod sam subi92 - porka duš dejte mal pisat 8) :lol:

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3339

Odgovor Avtor: NoFEAR » 03. Maj 2006, 09:34

Sajmon napisal/-a: Trije kralji?? :shock:
Jest sem mislil, da sta samo dve "kraljici". :P
Who's tha lucky third? ->PM :twisted:
A ne veš? Jst sm pa mislu da našga vohalčka ja vsi poznajo... :lol:

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4209
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 03. Maj 2006, 13:47

Moje mnenje: fajn je da ma subaru tudi na slo tleh svoj forumček.

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 03. Maj 2006, 20:33

Lahko pa se pohvalim s tem da je bil Vohalček ustvarjen samo ZAME :oops: :twisted: , da je opomnič sodelujoče na nekatere očitno strogo zaupne informacije :? :P
Ja subi forum bi lahko zaživel ampak zaenrat od tega živijo tudi drugi :wink:

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost