No kako se vam zdi?

Pomembna obvestila in predlogi za izboljšave foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma
Prispevki: 486
Kraj: Začetek Gorenjske baje

Odgovor Avtor: axaQ4 » 10. Maj 2006, 11:22

napaca
Zadnjič spremenil axaQ4, dne 10. Maj 2006, 13:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Nimam kulija, da bi se podpisal.

Uporabniški avatar
.:alex:.
Uporabnik foruma
Prispevki: 64
Kraj: Nožice

Odgovor Avtor: .:alex:. » 10. Maj 2006, 11:57

Fantje pohvalno zelo lep forum! :P

Aja sam še to dodam kšenga smeškota več bi lohk dal

Uporabniški avatar
romana
Uporabnik foruma
Prispevki: 856
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: romana » 10. Maj 2006, 12:34

Forum je super urejen!!
SPloh mi je všeč barva ozadja!!
Mogoče edin res d bi blo mal več smajlijov!
I may not be PERFECT, but I am ALWAYS ME!!!

Uporabniški avatar
LIX LEGACY
Uporabnik foruma
Prispevki: 97
Kraj: celje

Odgovor Avtor: LIX LEGACY » 10. Maj 2006, 12:49

ta forum postaja vse močnejši...scena bo zalaufala ..ne obupat:D

ja se strinjam ja smajlije rabimo ja..naj jih nekdo zrihta jst to nc neznam :oops:
BRUUUM FRT BRUU-UUUM FRT BRUU-M POL PA KMAL PRIDE PETA IN POGREŠANA JE ŠESTA :=)

Uporabniški avatar
Rasta
Uporabnik foruma
Prispevki: 429
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: Rasta » 10. Maj 2006, 12:51

Glede serverja, bo subi92 dubu dostop in jih nametu :D

http://offroadsubarus.com/components/co ... s/my05.gif
Zima kje si?

Uporabniški avatar
Damjan
Novinec
Prispevki: 19
Kraj: Celje

Odgovor Avtor: Damjan » 10. Maj 2006, 13:32

le tak naprej...
lepo, da ste šli na svoj forum
aja, izgled foruma: tale modra zažiga :P

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7751

Odgovor Avtor: subi92 » 10. Maj 2006, 14:04

Slika forija

Ali ga lahko kak GIF mojster poštriha v Rdečo, Sivo, Belo in imamo naše forijarje pokrite :D

Hm očitno se včasih zatipkam v urejanje objave kakega uporabnika in ne nove objave - se opravičujem ne bo se ponovilo :oops:

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 3975
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 10. Maj 2006, 15:22

Moram poiskat en smajli k vozi belega Legija dvojko :)

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612

Odgovor Avtor: gorazd0 » 10. Maj 2006, 22:33

Edina stvar ki me resnično moti je GORA informacij (skrita med nekaj "plevela"), ki je/bo ostala na a.com. Slabo je, da veliko uporabnih postov ostane tam, kjer (po določenem času) ne bo nikogar več; ostal bo le "listek" - "Smo se preselili drugam"

je še par malenkosti, sam to se da vse popravt...

Malo se poigravam z mislijo, da nam a.com nardi popolnoma samostojen forum (torej lahko sami delamo oddelke, moderiramo, administriramo) v okviru a.com-a; eventuelno določijo nekoga, ki bo vsake tolk časa vrgu uč na nas, da ne bo prevelikih traparij...
tja komot prenesemo (nam prenesejo) solato in uporabne informacije, ki smo jo naklamfali do sedaj -> v npr. "arhiv"... in kucamo nove poste v novih oddelkih,...
Sicer ne vem, če je to izvedljivo (sem pa 90% siguren da je); me pa zanima mnenje ostalih...
Na ta način dobimo samostojnost (kar je ok), ohranimo pri življenju staro nabrano znanje (kar je ok), imamo svoj forum (ok), ni problemov s hostingom (sem prepričan,da bi se dalo zmenit na domenci... magar prek osebnih vez), poddomena "subaru.avtomobilizem.com" se mi nezdi tok zanič, sami postavljamo admine, moderatorje,...

najbolj da grem spat. jutri bo že TuTanKawa (bravo Borut - jaz grem kar z biciklom... lahko te pelem na balanci :D

mal napište kaj mislite... oz. jutri ob kawi.
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 11. Maj 2006, 08:51

Glede teh zadev se bomo danes pogovorili na kawi, prosil bi večjo udeležbo in iskrenost, ki je v živo ponavadi drugačna kot na forumu.
Jaz osebno nimam nič ne od a.com-a in ne od grasic.net - le delo v katerem pa še zaenkrat uživam, rabil pa bi pomoč tudi drugih (saj kot moderator sitnarim itd... pa se veste kako je to :) ).

Že nekaj časa nazaj sem predlagal da se solato iz a.com-a med plevelom, najde in napolni vsaj tehnični del tega foruma - kot se je že omenjalo... a.com ne bo nikol samo Subaru forum in zadeva mi je enaka kot da nismo sposobni peljati lastnega foruma. Lahko pa ustvario 3 ali več forumov na različnih mestih
kot npr. honda.si, honda klub, hondaaddict ...

Osnovo za tale forum je ustvaril prijatelj katerega priimek je tudi na nekaterim žalost vmes v samem naslovu. Vse je brezplačno - kot gostovanje in ostale stvari, ustvarjen je po vašem okusu oz. okusu nekaterih ki so zanj zvedeli med prvimi. Za pravi naslov bi se lahko domenili in zadeva bi postala lahko z neklaj tisoč tolarji na leto lahko SUBARU-HUDSTROJ.SI :roll: (seveda s pomočjo ponudnika domen in ne mene ali kolega).

Taka oblika kot si jo omenjal Gorazd bi bila super ampak je tudi nekaj dela in verjamem da morda celo izvedljiva - saj bi sedaj kdorkoli lahko še mnogo ponudil saj reklama za interservis in podforum Subaru pri a.com-u lahko komu veliko pomeni ampak mislim da nam ne... ščasoma bi lahko dobili kakšen popust s tem ko bi omenjali firme s prodajo avtodelov itd... kot imajo to tudi nekateri forumi.

Glede listkov pa sem že omenil da kdo še vedno počekira kdaj a.com in pove komu koristne informacije in napoti k tem delu...

Uporabniški avatar
subidu
Onemogočen
Prispevki: 859
Kraj: pri-LJ-ubljena

Odgovor Avtor: subidu » 11. Maj 2006, 09:01

Idejo o samostojnem subaru forumu toplo pozdravljam. Vseeno morda pomislek, da bi bilo dobro vecje stevilo moderatorjev, kajti zelo hitro lahko tudi ta forum postane nepregleden, kajti pri 400ih postih lahko en moderator se nadzoruje stvari, pri 11.000 pa stvari hitro uidejo iz rok. Morda ne bi bilo slabo, da bi lahko pri razlicnih temah imeli vporedne (recimo, tema clani se predstavijo je ze problematicna, ker se med predstavitvami debatira, namesto da bi lahko uporabnik na hitro preletel in spoznal clane). Drugace pa je lepo zasnovano, predvsem je dobro, da je sedaj moznih vec podrocij in podtem znotraj njih, se cisto samostojna domena pa je to zmaga.
Zadnjič spremenil subidu, dne 22. Maj 2006, 14:24, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma

Odgovor Avtor: subi92 » 11. Maj 2006, 09:10

Subidu točno tako kot si napisal je razlog za naštete stvari, brez pravega moderiranja lahko tudi tale forum postane zmešnjava čez pol leta :?

Kaj pa meniti o podobni razpoznavnosti :!: , za katero se kot neveden nov lastnik subaruja ali pa bodoči kupec najprej odločim

http://www2.shrani.si/thumbs/razpozna515497.jpg

Uporabniški avatar
Marky
Član Subaru kluba
Prispevki: 62

Odgovor Avtor: Marky » 11. Maj 2006, 10:53

Žal se danes ne bom mogel udeležiti "kave", zato bom svoje mnenje podal kar preko "žice".
Z mislijo o ustanovitvi novega foruma se poigravamo že kar nekaj časa, sploh po tem, ko so na starem forumu stvari začele uhajati iz rok. Vse preveč je bilo čvekanja, prerekanj in premalo discipline.

Kar se tiče pričujočega foruma, vizualno je zelo privlačen, se mi pa zdi, da je malce slabo razdelan. Glede rubrik bi se lahko zgledovali po forumu, ki ga je poskusno izdelal Gore (sam si je to izposodil pri nemškem forumu) in nekaterih angleških oz. ameriških forumih. Navdušen sem nad zamislijo o "novem" začetku, da se zakopljejo bojne sekire in pozabijo stare zamere. Konec koncev smo le ljudje, ki nas nekaj druži oz. imamo nekaj skupnega, zato nima smisla, da bi se prepirali.

Se pa tudi strinjam s tem, kar je napisal Gorazd. Lahko se poskusimo tudi dogovoriti, da nam na a.com naredijo podforum in nam omogočijo uporabo bolj prikladne domene.

Torej, sem za novi forum, pod pogojem, da se s starega foruma prenesejo vse koristne vsebine in informacije, ki so plod že skoraj dvoletnega sodelovanja vseh uporabnikov in jih - roko na srce - ni malo.

Lp,

Marky

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6612

Odgovor Avtor: gorazd0 » 11. Maj 2006, 16:11

V vednost pred večernim sestankovanjem: prejle sem dobil odgovor z Domence, da nam dajo samostojni forum, sami moderiramo in administriramo,... poddomena subaru.a.com... plac za slike in filme ostane tko kot je (pol giga na uporabnika),... lahko nardimo svoj dizajn ali prilagodimo obstoječega,... tvorimo oddelke itd...
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2515

Odgovor Avtor: cheno » 11. Maj 2006, 16:24

....torej, hočeš predlagat, da opustimo novi forum...spet :roll:
The only treasure my car came with was rust...

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov