Našli ste 6 zadetkov

Avtor: uross
27. Maj 2010, 20:17
Forum: Impreza in XV
Tema: Moja Impreza
Odgovori: 127
Ogledi: 27657

Andrej napisal/-a:sejjevsejasnpravdapoznaengadobrgamajstra
Padobrnonegajebatmodelasejjesampomagathotu ;-)
Avtor: uross
15. Maj 2010, 19:01
Forum: Večpredstavnost
Tema: Picture Stuff 3
Odgovori: 906
Ogledi: 182981

Hvala vsem!Sam so pa kr mal travme,ko se pripravljaš Solbergovo imprezo rezat :uziouzi.
Avtor: uross
15. Maj 2010, 13:14
Forum: Večpredstavnost
Tema: Picture Stuff 3
Odgovori: 906
Ogledi: 182981

Avtor: uross
08. Maj 2010, 09:06
Forum: Športna scena
Tema: Rally
Odgovori: 447
Ogledi: 51984

Sem ta plavim reku,da je že cajt,da pridejo k pameti(ker na micke se še :-4 ),pa prešaltajo na prece-evo reakcijo :lol:http://www.subaru-slo.net/userpix/1018_ ... _024_2.jpg :zjz
Avtor: uross
24. April 2010, 12:37
Forum: Športna scena
Tema: Raceland Time Attack #1 (23.4.2010)
Odgovori: 86
Ogledi: 11120

Še nekaj, vsi udeleženci takšnih eventov, tudi včerajšnega, ste zakon v tem smislu, da pokažete svoja vozila tudi na pisti ne glede na to kakšen čas dosežete. Čas sploh ni pomemben, vozite za lasten užitek in varno spoznavate meje vašega vozila in vas. Zato vsem udeležencem lahko rečem samo bravo i...
Avtor: uross
05. April 2010, 19:47
Forum: Športna scena
Tema: Rally
Odgovori: 447
Ogledi: 51984

imprezko napisal/-a:a bi bil kdo redar 9.5. na saturnusu
Jaz bi bil z veseljem.