Picture Stuff 4

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Zaklenjeno
Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: Thomas22 » 07. Marec 2013, 22:22

Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: pero999 » 12. Marec 2013, 18:23

Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 5385
Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
Kraj: Čeče - Hrastnik

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: klemz » 12. Marec 2013, 18:38

Poop scoop al kako je že reku :lol:

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: pero999 » 12. Marec 2013, 18:49

Legacy 2.0 GL

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: Thomas22 » 12. Marec 2013, 23:57

Eni se lahko iz avtomobilov norca delajo. Men tole ni smešen, ne samo zato, ker je na Subaruju...
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: irCAR81 » 13. Marec 2013, 08:19

Thomas22 napisal/-a:Eni se lahko iz avtomobilov norca delajo. Men tole ni smešen, ne samo zato, ker je na Subaruju...
+1. Malo zgubljajo občutek.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: BackW00d » 13. Marec 2013, 11:21

pretiravajo v vseh smereh....mi je pa zanimivo kolk folka je zraven pri taki specijaki...
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
axaQ4
Uporabnik foruma
Prispevki: 498
Pridružen: 09. Maj 2006, 17:56
Kraj: Začetek Gorenjske baje

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: axaQ4 » 13. Marec 2013, 12:37

To pomoje se zdalec niso vsi ljudje, kje so sele kamioni s kosi in mini delavnico :) , ker za te tri avte spravit čez to, so jih morali konstantno popravljati.

Enostavno ne verjamem, da bi toliko stari avti pretrpeli tako vožnjo s samo toliki popravili kot so jih oni prikazali.

To je pač show in je treba tudi to vzet v zakup in ne glede na bedarije, samo gledat in se režat...ker itak je vse zrežirano od prvega do zadnjega kadra :-P

Tisti pa, ki verjame da je vse to početje zaresno, pa pomoje ni starejši od 10 let :lol:
Nimam kulija, da bi se podpisal.

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: strojnik005 » 13. Marec 2013, 18:23

Men je glavn da se nasmejim pa mogoč še kdaj kej novga zvem ;)
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: BackW00d » 21. Marec 2013, 08:50

Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: gorazd0 » 21. Marec 2013, 10:02

Je.
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 2237
Pridružen: 16. Oktober 2010, 20:09

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: urbancebulj » 22. Marec 2013, 21:11

WTF?!!?!? :oops:

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: BackW00d » 23. Marec 2013, 12:33

Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
urbancebulj
Uporabnik foruma
Prispevki: 2237
Pridružen: 16. Oktober 2010, 20:09

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: urbancebulj » 24. Marec 2013, 10:37

NE!!! :cr

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Re: Picture Stuff 4

Odgovor Avtor: picinni » 24. Marec 2013, 13:45

Po vsej verjetnosti gre z :uziouzi :-alc lažje od rok.
Go Westy, go!

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov