JApero999 napisal/-a:Misliš Audi A6... k ma ene bodice, ko da bi pršu s soške frone?Psssiho napisal/-a:Po kranju se en audi voz na tak način vs nakičen
Picture Stuff p2
Moj karter
http://www.subaru-slo.net/userpix/23_Slika025_1.jpg
Malo slabša slika, ampak mislim, da boste tkoj pepoznali nezaželene tujke
http://www.subaru-slo.net/userpix/23_Slika025_1.jpg
Malo slabša slika, ampak mislim, da boste tkoj pepoznali nezaželene tujke
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI
Prjel še ni.
So bli pa čudni (netipični za ležaje) zvoki iz motorja vn in smo pač odprl in pogledal.
Tko, da sem se ob nakupu avta kr zaebu, ampak nimam kej.
Bomo že zrihtal.
Ko poštimamo zadeve bom povzetek naredu.
So bli pa čudni (netipični za ležaje) zvoki iz motorja vn in smo pač odprl in pogledal.
Tko, da sem se ob nakupu avta kr zaebu, ampak nimam kej.
Bomo že zrihtal.
Ko poštimamo zadeve bom povzetek naredu.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI
priporočam www.subarugenuineparts.com/ profiji;
razen če boš dajal neserijsko robo not; moj paket je prišel v 4ih dneh (navadna pošta, express, 41$ poštnine)
razen če boš dajal neserijsko robo not; moj paket je prišel v 4ih dneh (navadna pošta, express, 41$ poštnine)
Fiat.
Brez panike.
Brez panike.
Spet smo malo zašli.
Evo še ene par fotk:
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_SledNebo_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_Z ... avbi_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_R ... inec_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_1101031_IMG_1.jpg
Evo še ene par fotk:
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_SledNebo_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_Z ... avbi_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_R ... inec_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_1101031_IMG_1.jpg
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov