morda malo manj funmobil kot dosedanja varjanta
me pa vseen tud oblikovno ne prepriča nekot...
res pa je da noben subaru ni bill nikol preveč lep na začetku svoje poti
subauji si lepoto ponavadi prislužijo :54423
z leti ko pridno nabirajo kilometre in izkušnje postajajo vse lepši in zvestejši...
stari fory je lep ravno zaradi svoje enostavno robustne grdote (kot razpotegnjena in povečana kia pride)
vendar dajmu tudi temu priložnost da se izkaže
konec koncev, nikoli ne veste, morda se boste ravno v tem forijuII kdaj v prihodnosti kotalili po hribu navzdol
nasmejani do ušes