Subarujev predstavnik na Rally tekmovanjih in mlajša terenska izvedenka
-
jayz
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 466
- Pridružen: 16. Marec 2009, 12:40
Odgovor
Avtor: jayz » 30. Junij 2009, 10:00
strumf666 napisal/-a:jayz napisal/-a:glede na to da ni teh vmesnih loncev... se tudi na konjih verjetno kaj pozna?
a je že šel kdo na valje merit moč, včasih so bile neke cenejše skupinske meritve samo ni bilo za 4x4, v slo vem le za rsr da ima valje za 4x4. to bi dal tudi jaz zmerit ker me res zanima koliko ima še realnih konjev moj avto
Elektronika iz Črnuč ima 4x4 valjarje, na Zupu ravno zbirajo interesente.
hvala za inf
jaz sem interesent za meritev, ampak se na zupu ne morem prijavit na forum, sem pa zraven, če zbirate prijave
-
titz
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 41
- Pridružen: 08. Marec 2009, 15:43
- Kraj: Moravče
Odgovor
Avtor: titz » 30. Junij 2009, 13:33
pa Senica jih ma tud

Modri dirkač-najhitrejša kača na svetu
-
jayz
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 466
- Pridružen: 16. Marec 2009, 12:40
Odgovor
Avtor: jayz » 08. Oktober 2009, 21:22
a imaš ALK že zmontiran?
sicer pa bravo, v tretjem krogu si odpeljal odlično

-
_BiStRi_
- Moderator
- Prispevki: 1192
- Pridružen: 18. November 2007, 00:55
Odgovor
Avtor: _BiStRi_ » 08. Oktober 2009, 21:28
Tnx!!
ALK ja pa ni in ga ne bo, vsaj pri meni ne...

-
klemz
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 5385
- Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
- Kraj: Čeče - Hrastnik
Odgovor
Avtor: klemz » 09. Oktober 2009, 18:23
Upam da čimprej novo zverino kupš

-
galimim
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 555
- Pridružen: 23. Maj 2006, 22:26
- Kraj: Grosuplje okolica-na hribu pod cerkvico
Odgovor
Avtor: galimim » 09. Oktober 2009, 19:13
Upam da bo lastnik lepo skrbel zanjo. Tebi pa na še hitrejšo in še varnejšo!
Ex Renault Twingo, Toyota Corrola 1.4VVT 2004
Subaru XV 1.6 2021
-
imprezko
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 351
- Pridružen: 23. Julij 2007, 21:41
- Kraj: okolica ljubljane
Odgovor
Avtor: imprezko » 09. Oktober 2009, 19:19
ja bistri čestitke ob prodaji in upam da boš damu kmalprpelu kšno zver seveda s subarujevim znakom

lp imprezko
-
Unikat
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1132
- Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47
Odgovor
Avtor: Unikat » 09. Oktober 2009, 20:06
Super da ti jo je ratal prodat, upam da nisi pri ceni preveč popuščal in da si zadovoljen. Zdej pa uspešen nakup nove zverce, upam bodo spet zvezdice.

Pa upam da jo še kdaj vidim kje na cesti...
EJ257, FB25
-
ijuvan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2456
- Pridružen: 04. September 2008, 17:09
- Kraj: SG/LJ
Odgovor
Avtor: ijuvan » 09. Oktober 2009, 20:08
Waw

Upam da je nov lastnik ne bo zjahal, ker je je res škoda.
Je v igri novejša turbo impreza?

-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 10. Oktober 2009, 07:07
Kaj naj rečem, upam, da je šla v prave roke, da bo lastnik pedenalzadevo tako kot se zagre. Zdaj pa na lov za naslednjo prco

P.S. zdaj mi pa lahko prodaš 17"-ke
Go Westy, go!
-
irCAR81
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4296
- Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: irCAR81 » 10. Oktober 2009, 07:55
picinni napisal/-a:P.S. zdaj mi pa lahko prodaš 17"-ke
So že zmontirane... no za slalom, ampak najraj bi jih kar odkupu. :P
Te feltne pomoje še na traktorju dobr zgledajo.
-
_BiStRi_
- Moderator
- Prispevki: 1192
- Pridružen: 18. November 2007, 00:55
Odgovor
Avtor: _BiStRi_ » 10. Oktober 2009, 13:38
Hvala za lepe želje v prihodnje, prepričan sem tudi, da bo novi lastnik zanjo dobro skrbel...
Nove zverine še nekaj časa ne bo (dokler se kaj pametnega ne pojavi na netu) začasno pa sem si za tolažbo kupil BOXER Alfo 145
Pač avto ki lahko ob morebitnem nakupu drugega vozila tudi doma stoji in ni neke panike na brzino prodajati...
http://www.shrani.si/t/A/Vn/1mVQc0Kg/fo ... ja0156.jpg
http://www.shrani.si/t/L/cH/2AbhLN0E/fo ... ja0157.jpg
Če pa kdo zve za kako dobro Imprezo, pa samo hitro povedat (ne preveč na glas, da ne bo Ircar šel po njo)
p.s. feltne zaenkrat niso naprodaj, ker morda pridejo še prav...namreč paše na prezo do 04 letnika

-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 10. Oktober 2009, 15:24
BOXER, vsaj nekaj

, srečno vožnjo ti želim, upam, da nas čimpreje razveseliš s kakšnim pravim bombnikom.
Go Westy, go!
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov