Reklame našega otroštva...

Vse kar ne paše v ostale teme...
Odgovori

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 16. November 2006, 15:11

NORO! Sm že kar mal pozabu na dobre stare reklame. :D :D

subidu

Odgovor Avtor: subidu » 16. November 2006, 17:34

Uf kaka doza nostalgije :D

Sam tista za zastavo 101 je pa legenda...če bi airali samo slušni del, bi lahko celo koga nategnil, da gra za reklamo za subaruja :-P :lol:

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 16. November 2006, 17:45

zvokci pri veverici so mi d best :D

Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2951
Pridružen: 25. April 2006, 15:36

Odgovor Avtor: Sajmon » 16. November 2006, 19:31

Miki Muster je CAR! :cool:
Sem se pa že v otroštvu spraševal, zakaj zvok prehiteva sliko pri zajčkih. Pa od kje tist vprašaj na enem frejmu, ko v posteljo smuknejo? :-P

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov