Men gre Jumper zdej skor bolj kot prej turbak foriNoFEAR napisal/-a: Sicer pa lahko rečem da ko se človek enkrat navadi ni nikoli dovolj. Tega kolk se je bedno s kšnim švohnej avtom pelat pa itak raje sploh ne omenjam...![]()
lp
Injektorji so original. Pri polnem gasu so obremenjeni 45% (vsaj OBD reader pravi tako). Menjavo priporočajo če obremenitev presega cca. 85%strumf666 napisal/-a:walbro pumpa ~80€
injektorji od impreze (nisem prepričan če so original zadosti) ~80€
turbina od impreze odvisno od stanja od 80€ naprej
remap, poglej v tuning
Mislim da sem vse kar je nujno napisal, drugače me bo pa Borut popravil.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov