Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 7
http://s2.buzzfeed.com/static/enhanced/ ... 456-16.jpg
Kere tapete, drugač pa vloženega veliko truda in pohvale za najverjetnej prvega takega leonca
Kere tapete, drugač pa vloženega veliko truda in pohvale za najverjetnej prvega takega leonca
- SubaruFreak
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 317
- Pridružen: 04. Maj 2006, 20:46
- Kraj: Kranj
- strojnik005
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2518
- Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
- Kraj: On the road again.
- SubaruFreak
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 317
- Pridružen: 04. Maj 2006, 20:46
- Kraj: Kranj
NoFEAR napisal/-a:Upam, da tokrat ne bo pik... Drugače boš res moral zbrat še tistih 250€... :-3estrojnik005 napisal/-a:Si spet divjal
prou na ministrstvo morm poslat zahtevo za vpogled v evidenco pik... sicer pravijo da ko jih dosežeš 8, ti avtomatsko pošljejo pisemce...
Radar detektor je že dobil častno mesto na armaturki, tempomat se striktno uporablja... in ne blendam več nobenmu, ki prileti mimo v nizkem preletu...
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)
- SubaruFreak
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 317
- Pridružen: 04. Maj 2006, 20:46
- Kraj: Kranj
SubaruFreak - kako boš pa komentiral tole noviteto : po novem zakonu, če naberem 7 kazenskih točk ( sem voznik D kat. ), moram obvestiti svojega delodajalca, da sem pokasiral že 7 pik in zato ne morem več opravljati del in nalog, za katere je potrebna D kat,.
To pa seveda skoraj zanesljivo pomeni tudi odpoved delovnega razmerja.Pa ni nič važno, kje si jih pokasiral : ali z osebnim, ali z motorjem, ali z busom.
Skratka to se mi zdi prvovrstna svinjarija, oz. že kar diskriminacija voznikov z D kategorijo.
Tko. da se ne sekiri preveč za tiste tvoje pike. Še zmeri ti ostane služba .
To pa seveda skoraj zanesljivo pomeni tudi odpoved delovnega razmerja.Pa ni nič važno, kje si jih pokasiral : ali z osebnim, ali z motorjem, ali z busom.
Skratka to se mi zdi prvovrstna svinjarija, oz. že kar diskriminacija voznikov z D kategorijo.
Tko. da se ne sekiri preveč za tiste tvoje pike. Še zmeri ti ostane služba .
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
Avte bodo jemali, dokler ne bo nekdo ponorel in šel na evropsko sodišče zaradi tega. Pa zaradi izpita tudi, pol bodo pa plačeval vsem za nazaj, k so jim izpite vzel. Samo na tapravega se morajo spravit, pa jih bodo dobil nazaj po buči.podreberek napisal/-a:js se tut držim omejitev. le na 90 se ne . Se nesplača niti v sanjah pretiravat. PA še avto ti uzamejo če prekoračiš in kar je res diskriminacija ti ga uzamejo trajno. pa sej nism edini ki fura avto pr bajti bemu.
Avto pa ne vzamejo trajno, ampak samo do takrat ko imaš sodnika, razen, če nisi pijan ko mavra, takrat pa ti ga lahko dokončno, vendar o tem spet odloča sodnik.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov