Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 7

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 11. Oktober 2011, 15:10

omgwtfspojlerinostalepizdarije :roll:
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 11. Oktober 2011, 15:41

http://s2.buzzfeed.com/static/enhanced/ ... 456-16.jpg

Kere tapete, drugač pa vloženega veliko truda in pohvale za najverjetnej prvega takega leonca :-)

Uporabniški avatar
kamnek
Član Subaru kluba
Prispevki: 615
Pridružen: 08. November 2008, 12:48
Kraj: GORJE
Kontakt:

Odgovor Avtor: kamnek » 11. Oktober 2011, 16:26

pero999 napisal/-a:Leone limo turbo:

http://www.cardomain.com/ride/2395345/1986-subaru-rx
:.sup :.sup :.sup
subaru don't think just feel and drive!

EA82,EA82,EA82,EA82,EJ22,EJ20,EJ20G,EJ22,EJ20,EA82Tfull time awd hi/lo center diff lock

baba važe

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 11. Oktober 2011, 21:25

cheno napisal/-a:omgwtfspojlerinostalepizdarije :roll:
Jp :roll:
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Pridružen: 04. Maj 2006, 20:46
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 12. Oktober 2011, 13:43

http://youtu.be/tdotz1l_-CM

tole po ve vse! prasci !!
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 12. Oktober 2011, 14:02

SubaruFreak napisal/-a:http://youtu.be/tdotz1l_-CM

tole po ve vse! prasci !!
Si spet divjal ;-)

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 12. Oktober 2011, 14:23

strojnik005 napisal/-a:
SubaruFreak napisal/-a:http://youtu.be/tdotz1l_-CM

tole po ve vse! prasci !!
Si spet divjal ;-)
Upam, da tokrat ne bo pik... Drugače boš res moral zbrat še tistih 250€... :-3e

Uporabniški avatar
galimim
Uporabnik foruma
Prispevki: 555
Pridružen: 23. Maj 2006, 22:26
Kraj: Grosuplje okolica-na hribu pod cerkvico

Odgovor Avtor: galimim » 12. Oktober 2011, 21:37

V tokratnjem Winding road so testiral Imprezo '12(2.0). Če nuca kdo naj na ZS napiše mail pa nardim fwd.
Ex Renault Twingo, Toyota Corrola 1.4VVT 2004
Subaru XV 1.6 2021

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Pridružen: 04. Maj 2006, 20:46
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 15. Oktober 2011, 11:48

NoFEAR napisal/-a:
strojnik005 napisal/-a:
SubaruFreak napisal/-a:http://youtu.be/tdotz1l_-CM

tole po ve vse! prasci !!
Si spet divjal ;-)
Upam, da tokrat ne bo pik... Drugače boš res moral zbrat še tistih 250€... :-3e

prou na ministrstvo morm poslat zahtevo za vpogled v evidenco pik... sicer pravijo da ko jih dosežeš 8, ti avtomatsko pošljejo pisemce...

Radar detektor je že dobil častno mesto na armaturki, tempomat se striktno uporablja... in ne blendam več nobenmu, ki prileti mimo v nizkem preletu...
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 15. Oktober 2011, 12:10

No ja blendaš še vedno lahko :D

Uporabniški avatar
SubaruFreak
Član Subaru kluba
Prispevki: 317
Pridružen: 04. Maj 2006, 20:46
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: SubaruFreak » 15. Oktober 2011, 13:33

beliblisk napisal/-a:No ja blendaš še vedno lahko :D
...ampak samo subarujem... :P :twisted:
150 BHP 2.0 Boxer Diesel, Satin White Pearl body paint, all the neccessities one needs combined with THE best driving experience in The World... LOVE it's what makes Subaru a SUBARU:)

Uporabniški avatar
kamsedlo
Član Subaru kluba
Prispevki: 510
Pridružen: 15. November 2010, 18:13
Kraj: Mengeš

Odgovor Avtor: kamsedlo » 15. Oktober 2011, 14:13

SubaruFreak - kako boš pa komentiral tole noviteto : po novem zakonu, če naberem 7 kazenskih točk ( sem voznik D kat. ), moram obvestiti svojega delodajalca, da sem pokasiral že 7 pik in zato ne morem več opravljati del in nalog, za katere je potrebna D kat,.
To pa seveda skoraj zanesljivo pomeni tudi odpoved delovnega razmerja.Pa ni nič važno, kje si jih pokasiral : ali z osebnim, ali z motorjem, ali z busom.
Skratka to se mi zdi prvovrstna svinjarija, oz. že kar diskriminacija voznikov z D kategorijo.
Tko. da se ne sekiri preveč za tiste tvoje pike. Še zmeri ti ostane služba . :D

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 15. Oktober 2011, 21:22

js se tut držim omejitev. le na 90 se ne . Se nesplača niti v sanjah pretiravat. PA še avto ti uzamejo če prekoračiš in kar je res diskriminacija ti ga uzamejo trajno. pa sej nism edini ki fura avto pr bajti bemu.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 15. Oktober 2011, 22:30

podreberek napisal/-a:js se tut držim omejitev. le na 90 se ne . Se nesplača niti v sanjah pretiravat. PA še avto ti uzamejo če prekoračiš in kar je res diskriminacija ti ga uzamejo trajno. pa sej nism edini ki fura avto pr bajti bemu.
Avte bodo jemali, dokler ne bo nekdo ponorel in šel na evropsko sodišče zaradi tega. Pa zaradi izpita tudi, pol bodo pa plačeval vsem za nazaj, k so jim izpite vzel. Samo na tapravega se morajo spravit, pa jih bodo dobil nazaj po buči.

Avto pa ne vzamejo trajno, ampak samo do takrat ko imaš sodnika, razen, če nisi pijan ko mavra, takrat pa ti ga lahko dokončno, vendar o tem spet odloča sodnik.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 15. Oktober 2011, 22:45

kolker sem gledal statistiko so jih že kr velik pobral.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov