Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 6

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 02. September 2010, 21:59

Standard (cat) na decat open neck. Vrjetn je tud odstranitev cata kej pripomogla...

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 03. September 2010, 12:06

@klemz, @galimin hvala za pomoč, nisem vedu, da je tolk enostavno :lol:
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 03. September 2010, 13:08

picini, če si prej mel nastavljeno slovensko, pa je ratala angleška, lahko čist v hipu prestaviš nazaj na slovensko z kombinacijo tipk ALT+SHIFT in ti lepo menja med tipkovnicami....

Kdaj pa kdaj se komu nardi, da ma slovensko in angleško tipkovnico nastavljeno (englezka je original pr večina winzih) in potem kdaj pa kdaj ponesreči pritisnejo ALT in SHIFT skupaj, potem pa nevejo kaj so naredili da jim tipkovnica "ne dela več"/"čudno dela"

No to je ta rešitev....najbolje je pod regional setings pobrisat vse razn slovensko. Pa maš mir....
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 03. September 2010, 14:31

BackW00d napisal/-a:picini, če si prej mel nastavljeno slovensko, pa je ratala angleška, lahko čist v hipu prestaviš nazaj na slovensko z kombinacijo tipk ALT+SHIFT in ti lepo menja med tipkovnicami....

Kdaj pa kdaj se komu nardi, da ma slovensko in angleško tipkovnico nastavljeno (englezka je original pr večina winzih) in potem kdaj pa kdaj ponesreči pritisnejo ALT in SHIFT skupaj, potem pa nevejo kaj so naredili da jim tipkovnica "ne dela več"/"čudno dela"

No to je ta rešitev....najbolje je pod regional setings pobrisat vse razn slovensko. Pa maš mir....
To slednje sem sedaj tako naredu.
K sem dal računalnik na novo inštalirat pred časom ni bil nastavljen na SLO. Je majstr pozabu naštimat :)
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 05. September 2010, 15:02


Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 5385
Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
Kraj: Čeče - Hrastnik

Odgovor Avtor: klemz » 05. September 2010, 15:46

A ma kdo kakšno pametno idejo za ogrevanje prostora? Z drago si rihtava mansardo, pa nekak nimava želje za vlečenje centralnih cevi, odpade tut use kar je na elektriko in razbijanje dimnika. Obstaja kakšn kamin oz. peč, da ne rab dimnika? Kako se obnesejo "kamini" na bioetanol, to sploh kej ogreva, al je samo za okras? Če ma kdo kak predlog se priporočava.

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 5385
Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
Kraj: Čeče - Hrastnik

Odgovor Avtor: klemz » 05. September 2010, 15:52

Probi dat rape :lol:

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 05. September 2010, 16:13

''is'' je fajna če daš ;-)
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
Psssiho
Član Subaru kluba
Prispevki: 1855
Pridružen: 24. April 2007, 12:51
Kraj: Kranj

Odgovor Avtor: Psssiho » 05. September 2010, 16:13

klemz napisal/-a:A ma kdo kakšno pametno idejo za ogrevanje prostora? Z drago si rihtava mansardo, pa nekak nimava želje za vlečenje centralnih cevi, odpade tut use kar je na elektriko in razbijanje dimnika. Obstaja kakšn kamin oz. peč, da ne rab dimnika? Kako se obnesejo "kamini" na bioetanol, to sploh kej ogreva, al je samo za okras? Če ma kdo kak predlog se priporočava.
Skor za vsako stvar rabiš dimnik razen elektriko
H6 je šel od doma :band

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 5385
Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
Kraj: Čeče - Hrastnik

Odgovor Avtor: klemz » 05. September 2010, 16:13

klemz napisal/-a:A ma kdo kakšno pametno idejo za ogrevanje prostora? Z drago si rihtava mansardo, pa nekak nimava želje za vlečenje centralnih cevi, odpade tut use kar je na elektriko in razbijanje dimnika. Obstaja kakšn kamin oz. peč, da ne rab dimnika? Kako se obnesejo "kamini" na bioetanol, to sploh kej ogreva, al je samo za okras? Če ma kdo kak predlog se priporočava.
Tole sm najdu, kaj praute?

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 05. September 2010, 16:17

najbolš bo da skočiš na MOS v celje. sigurn boš kej najdu :cool:
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 05. September 2010, 19:37

klemz napisal/-a:A ma kdo kakšno pametno idejo za ogrevanje prostora? Z drago si rihtava mansardo, pa nekak nimava želje za vlečenje centralnih cevi, odpade tut use kar je na elektriko in razbijanje dimnika. Obstaja kakšn kamin oz. peč, da ne rab dimnika? Kako se obnesejo "kamini" na bioetanol, to sploh kej ogreva, al je samo za okras? Če ma kdo kak predlog se priporočava.
Kontaktiraj uporabnika (zdej ni več pogosto na forumu) Andrej. On ima kaj podobnega v svojem asortimanu ponudbe po moje. Tel. cifro ti pa tudi lahko dam na ZS, če boš hotel.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 06. September 2010, 20:33


Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 13. September 2010, 10:56


Uporabniški avatar
matejben
Uporabnik foruma
Prispevki: 182
Pridružen: 01. Marec 2008, 16:07
Kraj: PARTYZANSKE DRAŽGOŠE

Odgovor Avtor: matejben » 13. September 2010, 23:57

klemz napisal/-a:A ma kdo kakšno pametno idejo za ogrevanje prostora? Z drago si rihtava mansardo, pa nekak nimava želje za vlečenje centralnih cevi, odpade tut use kar je na elektriko in razbijanje dimnika. Obstaja kakšn kamin oz. peč, da ne rab dimnika? Kako se obnesejo "kamini" na bioetanol, to sploh kej ogreva, al je samo za okras? Če ma kdo kak predlog se priporočava.
Šnops ? :23342342
Kam pa pridemo brez domišlija?

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov