Posiljanje NEMCIJA

Vse kar ne paše v ostale teme...
Odgovori
Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 453
Kraj: Črna na Koroškem

Posiljanje NEMCIJA

Odgovor Avtor: Tevzy » 03. Januar 2019, 10:51

Ima kdo od vas kaksno navezo v nemciji? :)
Iz amazona bi rad narocil eno PS igrico, pa zal je posiljajo v slo ali avstrijo... tk da bi rabil nekoga da bi preposlal :)
Ce ima kdo, prosim da mi poslje kr ZS :)
Think, Feel, Drive!
EE20-New engine inside!

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 3479
Kraj: Krško

Re: Posiljanje NEMCIJA

Odgovor Avtor: strumf666 » 03. Januar 2019, 11:35

Če ne boš nikogar našel:
https://www.mailboxde.com/

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: Tevzy » 03. Januar 2019, 12:36

strumf666 napisal/-a:
03. Januar 2019, 11:35
Če ne boš nikogar našel:
https://www.mailboxde.com/
Oo hvala 😃 do vecera pocakam, drugace narocam preko tega 🙂
Think, Feel, Drive!
EE20-New engine inside!

Uporabniški avatar
Grizliboy
Član Subaru kluba
Prispevki: 433
Kraj: Logatec
Kontakt:

Odgovor Avtor: Grizliboy » 03. Januar 2019, 16:02

Tevzy napisal/-a:
03. Januar 2019, 10:51
Iz amazona bi rad narocil eno PS igrico, pa zal je posiljajo v slo ali avstrijo... tk da bi rabil nekoga da bi preposlal :)
Imaš tudi slovensko spletno stran, kamor se dostavi na njihov angleški ali nemški naslov in potem ti pripeljejo v Slovenijo. Sem jih enkrat uporabil ko sem kupil ene fotografske zadeve iz Velike britanije (prodajalec je prodajal zgolj za njihov trg) in so se odlično obnesli.

Še najlažje je da Cheap and more pošlješ povezavo kaj bi kupil in potem oni kupijo in ti pošljejo proti plačilu.
Druga možnost je pa da kupiš in napišeš naslov njihovega skladišča - tukaj je pa hakelček, namreč tvoj ime in priimek je sestavljen iz imena in številke, da v cheap and more vedo za katerega njihovega kupca se gre v zadevi -- vendar dostikrat pošiljatelj ne napiše ravno tega sestavljenega dela in potem v cheap and more ne vedo za koga je -- praviloma, če se pošiljatelja opozori, da mora vse podatke napisati na tisti list kam poslati, ni nobenih težav.

https://www.cheaperandmore.com/
Fotograf fotografira FOTOGRAFIJO, Slikar slika SLIKO.

:top: Šele ko se nehaš obremenjevati s porabo, se začne veselje in zabava. :twisted:

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 3556
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 03. Januar 2019, 16:27

A se ne da za PS igrico kupit le "licence" nato pa jo downloadaš direktno na PS ?
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba

Odgovor Avtor: Tevzy » 04. Januar 2019, 19:33

Grizliboy napisal/-a:
03. Januar 2019, 16:02
Tevzy napisal/-a:
03. Januar 2019, 10:51
Imaš tudi slovensko spletno stran, kamor se dostavi na njihov angleški ali nemški naslov in potem ti pripeljejo v Slovenijo. Sem jih enkrat uporabil ko sem kupil ene fotografske zadeve iz Velike britanije (prodajalec je prodajal zgolj za njihov trg) in so se odlično obnesli.

Še najlažje je da Cheap and more pošlješ povezavo kaj bi kupil in potem oni kupijo in ti pošljejo proti plačilu.
Druga možnost je pa da kupiš in napišeš naslov njihovega skladišča - tukaj je pa hakelček, namreč tvoj ime in priimek je sestavljen iz imena in številke, da v cheap and more vedo za katerega njihovega kupca se gre v zadevi -- vendar dostikrat pošiljatelj ne napiše ravno tega sestavljenega dela in potem v cheap and more ne vedo za koga je -- praviloma, če se pošiljatelja opozori, da mora vse podatke napisati na tisti list kam poslati, ni nobenih težav.

https://www.cheaperandmore.com/
Hvala!
BackW00d napisal/-a:
03. Januar 2019, 16:27
A se ne da za PS igrico kupit le "licence" nato pa jo downloadaš direktno na PS ?
Potrebujem za ps3 MOVE, je zraven še puška za kontrolerje not dat :D
Think, Feel, Drive!
EE20-New engine inside!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost