Aktualni SUBARU oglasi iz avto.net 4

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma


· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 29. Maj 2008, 16:02

Hvala za info ;-)
Mogoče še kdo kaj ve :?: hvala vnaprej ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
Freak
Uporabnik foruma
Prispevki: 960
Pridružen: 14. Maj 2006, 08:08
Kraj: Doma

Odgovor Avtor: Freak » 29. Maj 2008, 21:18

Sam a niso mele use Recarote??

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 30. Maj 2008, 08:09

Men se zdi s temi povštrastimi zici kr neki :?: Morda je pa predelava iz 1.6 :lol:

Uporabniški avatar
Doberman
Uporabnik foruma
Prispevki: 104
Pridružen: 01. Avgust 2006, 21:24
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: Doberman » 30. Maj 2008, 08:58

CrazyDriver napisal/-a:od Dobermana bivša se prodaja...
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1985355#
Jep... pa cena ji pridno pada... sedaj je že skoraj realna, še kakšnih 500 € bi spustila, pa bi jo morda že nazaj kupil... :lol:

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 03. Junij 2008, 17:47

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2110270#

OK, sej je lep in vse to, sam tole je pa buča:
poraba 8.5-9.7 l/100km
No, razn če se je model vozu sam po AC 80 na uro v peti... Kar pa skor ne vrjamem, glede na to da hoče menjat za Imprezo STi :lol:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 03. Junij 2008, 17:56

8.5 ajde ampak lep pa je :twisted:

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 03. Junij 2008, 18:02

Ja, res zgleda lep... Tud drag je mičkn... Ampak kaj čš, k jih je bolj malo... :-P

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 03. Junij 2008, 18:05

za moje pojme vreden nakupa
The only treasure my car came with was rust...

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 03. Junij 2008, 19:03

NoFear, jst pa poznam enga, k mu tolk žre, sm bil priča.
Tale avto je pa pomojem kar vredn svojga denarja. Sploh glede na kilometre pa ohranjenost.
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 03. Junij 2008, 20:00

flat4 napisal/-a:NoFear, jst pa poznam enga, k mu tolk žre, sm bil priča.
Hja, sej ne rečem da ni možno kdaj dosežt take številke, ampak si pa mal težko predstavljam da bi bla to povprečna poraba pri npr. vsakodnevni kombinirani vožnji (pol mestne vožnje / pol relacije).

Sicer pa v knjižici s tehničnimi podatki za Foresterja S turbo, letnik 2001 piše tkole: mestna vožnja 14.6, relacija 8.2, kombinirana pa 10.6L. Moja najnižja povprečno izmerjena (z enim tankom) do zdej, je bla 9.8L.

Sicer pa v končni fazi tisti ki gleda pr takem avtu na porabo, je bolš da ga ne kupi...

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 03. Junij 2008, 21:22

Forester je moj.

Kar se porabe tice, se z lahkoto peljem na 9-ih litrih, odkar ga mam ni sla poraba nkol cez 10l!
je pa nekje 30%mestne voznje,

Drago? Meni se ne zdi drago, ker tako ohranjenih foresterjev z znano preteklostjo ni.

Avto ima nov GT alarm, nov radio,novi zvocniki, samco cev, KN filter, nove ploscice, pravkar narejen servis, nikoli razbit, dobre zimske gume na 16 col alu, skoraj nove michelinke na novih 17col, homologirano itd itd

Vsak ki me pozna ve da ne šparam pri vzdrzevanju avta in tudi se ne izživljam nad avtom!

Po zelji lahko vse stvari dol vzamem, dam stare gor, pa gre cena za 1200 eur dol.smisel tega?? jst ga ne vidm, ker za 1200 eur dobis feltne , pa ene dobre gume, drugo pa ....


Lp
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 03. Junij 2008, 21:45

IHI, cena je relativna stvar. Kar je za nekoga drago, ni nujno da je za drugega tudi. Sicer je pa pri avtomobilih največkrat tako, da se želje lastnika, ki ve koliko je v avto vložil, razlikujejo od dejanske realne vrednosti avtomobila. Tud zame je moj avto vreden 15k €, samo kaj, k za ta dnar ni kupca... ;-) Pa pustmo ceno pr mir, ti želim da ga prodaš za tak dnar, kukr si si zamislil in prav nič manj...

Kar se pa porabe tiče, bi pa lahko pol tud Subaru v prospekte napisal malo manj, če pa dejansko avto tko mal pije... Mal nelogično se ti ne zdi? :D

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 03. Junij 2008, 21:49

Ihi cena je kar prava, sej če bo resen s kešom v žepu bo tud to najbrž še stvar dogovora :-) itak pa že cel dan vem da je tvoj :cool:

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 04. Junij 2008, 08:46

Seveda subi92, nekaj rezerve si moras vzet,

pri prodaji si itak vedno na izgubi, sploh ce kaj rihtas,
ampak jst rihtam za svoje veselje.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 04. Junij 2008, 09:01

Nofear men se logicno zdi, da napisem koliko mi je avto nucal odkar ga mam.
najmanj do najvec,

nisem pa nikoli napisal da mi je po mestu nucal 8.5l, ker ni diesel :D

Trdim pa da porabo 9-9.5 dosezes zlahka, jst se na tej porabi vozim ze zadnje 4mesece.
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov