Nakup Foresterja

Oglasi in mnenja uporabnikov o nakupu in prodaji vozil
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
zlabra
Novinec
Prispevki: 8

Nakup Foresterja

Odgovor Avtor: zlabra » 07. April 2011, 00:22

Živjo

Zanima me na kaj naj bom pozoren pri nakupu foresterja, gre za pa za dizel boxer motor ki si prišli leta 2009 če se ne motim.

Imam tudi nekaj ogledano, samo je avto po desni strani popraskan pa pri ceni se ne da nič kaj dodatno dogovorit.

Nevem če smem linke objavljat tukaj

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4639885&show=1

Zanima me vaše mnenje ter na kaj naj bom pozoren, načeloma pri letu ali dve staremu avtu nebi smelo biti kakšnih hujših napak ?

Lp

j4ka
Uporabnik foruma
Prispevki: 548
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 07. April 2011, 10:56

pozdravljen,

o foresterjih je kar nekaj napisanega v teh temah:

viewtopic.php?t=2579

viewtopic.php?t=4692

predlagam, da malo preberes. drugace pa ni slisati nic o kakih problemih, razen povrsinske rje na zadnjih loncih izpuha in ropotajocega predala pred sovoznikom. moje osebno mnenje pa je, da mora biti avto za vec kot 20.000 eur brez praske:)
sapere aude

zlabra
Novinec

Odgovor Avtor: zlabra » 07. April 2011, 11:22

ja tega bi bilo treba vsaj spolirat po desni strani, ker zgleda da je podrsan od vej po gozdu.

Lahko da so tud pregloboke in da bi bilo treba na novo lak, sigurno pa ni vreden 24.000 že zaradi tega ne, tudi če je vse ostalo brezhibno.

Hvala za linke

Lahko pa še kakšno mnenje

LP

j4ka
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 07. April 2011, 11:57

sicer sem svoje mnenje ze v eni od tem, katerih linke sem napopal, ze izrazil (povzetek: top avto!), zal pa lastniskih izkusenj se nimam. Bodo morali povedat vec tisti, ki imajo novega foresterja.
sapere aude

Boby
Uporabnik foruma
Prispevki: 288
Kraj: LJ Zalog

Odgovor Avtor: Boby » 10. April 2011, 20:43

Vse lepo in prav samo jst bi se na daleč ognil temu prodajalcu Finnova in šel do ABC avto ki ima ne samo prodajo Subarujev, ampak tudi znanje kot tudi možnost naročanja iz tujine (po želji) ;-)

LP

Uporabniški avatar
kamsedlo
Član Subaru kluba
Prispevki: 510
Kraj: Mengeš

Odgovor Avtor: kamsedlo » 12. April 2011, 21:47

" Boby " poslal sem ti en ZS v zvezi z firmo ABC in te prosim za odgovor.
Hvala in lp

Boby
Uporabnik foruma
Prispevki: 288
Kraj: LJ Zalog

Odgovor Avtor: Boby » 13. April 2011, 20:35

Maš PM ;-)

Uporabniški avatar
Perezvon
Uporabnik foruma
Prispevki: 125

Odgovor Avtor: Perezvon » 17. April 2011, 08:14

Jaz sem pred kratkim kupil Foresterja 2.0D letnik 2010 s 16.000 km od nekoga, ki je bil zaposlen na Interservicu za 26k.
Avto je super in mi ni žal. Povp. poraba 6.0, nobenih čričkov. Imel je samo eno malo praskico na zadnjem odbijaču in rjave izpuhe :lol: , kar so pa jasno oboje lepo popravili.
Avto ni bil testni, torej tak, ki bi ga dajali strankam domov. Vozili pa so z njim obiskovalce na poligon ob Subarujevih dnevih odprtih vrat.

Ti tipi na Interservisu vsake pol leta kupijo zase nov avto in jih potem prodajo naprej po *verjetno* svoji nabavni ceni. Ampak lepo skrbijo za avto in so videti pošteni. (Jaz bi mel tudi tako službo :cool: ). Vsaj veš, da niso prečkali globokih rek, se prevračali itd.
Jaz ti svetujem, da počakaš na enega od takih avtov. Rekli pa so, da jih običajno razgrabijo v 1-2 dneh, ko jih dajo na prodajo na avtonet.

Podobno kot jaz, je kupil Mazdo 6 diesel tudi moj sodelavec - staro 6mesecev in 7 k€ cenejšo od nove od zaposlenega na Mazdinem pooblaščenem servisu. To se res splača, ker vsaj veš zgodovino avta in imaš res "pravo" garancijo na uradnem servisu.
LP
http://www.subaru-slo.net/userpix/1306_ ... 086__1.jpg

Uporabniški avatar
kamsedlo
Član Subaru kluba
Prispevki: 510
Kraj: Mengeš

Odgovor Avtor: kamsedlo » 17. April 2011, 14:42

" Perezvon " tole si mel pa velik krompir, al pa kakšen VIP, da si dobil takšen avto s tolk mal km. Sam že neki časa iščem kaj takšnega, pa bi se dal podobno in za takšen dnar dobit sam iz Nemčije, sam pol so pa tle še dajatve pa je cena takoj bistveno višja. Mi je že na Interservisu reku, da bom težko pri nas dobil do dve leti starga dizelaša, pa ma možakar kar prav.
Čestitam za nakup in veliko srečnih km.

Lp

j4ka
Uporabnik foruma
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 17. April 2011, 21:03

perezvon, tvoj avto sem pa jaz potemtakem verjetno vozil, pred kakim letom dni. brez skrbi, sem ga pazil. :-)

ima tudi dodatno alu zascito motorja? super avto!
sapere aude

zlabra
Novinec

Odgovor Avtor: zlabra » 18. April 2011, 17:37

ja ta tukaj vztraja pri ceni 23.500 in pika, toliko pa enostavno ne damo za podrajsan avto z 70k, se bo že še kakšen našel ;)

Lp

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7751
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 18. April 2011, 21:43

zlabra napisal/-a:ja ta tukaj vztraja pri ceni 23.500 in pika, toliko pa enostavno ne damo za podrajsan avto z 70k, se bo že še kakšen našel ;)

Lp
Če misliš s tem finnovo ne boš nič zgrešil če se jih izogibaš. Pri "poceni avtih" med ponudbo pri takih trgovcih na debelo se je vedno potrebno vprašat na kater račun lahko naredijo razliko v ceni!

zlabra
Novinec

Re: Nakup Foresterja

Odgovor Avtor: zlabra » 13. Marec 2019, 16:43

Pozdravljeni spet, najprej hvala za vse informacije ki ste mi jih dali na tem forumu.

Tale avto ki smo kupovali leta 2011 gre sedaj v prodajo ker se bo šlo v nakup novega, letnik 2009, avto ima veliko opreme, kljuko, xenon, suboofer, gretje sedežev, prevoženih zgolj 192.000km, lastniki smo 7 let.

Edina slabost je da je zunaj slabše ohranjen, uprabljal se na kmetiji, makadamska cesta, gozdne poti.

Če bo kdo zainteresiran s foruma se da zmenit ugodneje, kajti drugače ga bodo vzeli v račun pri avtohiši.

oglas ter slike dam v kupim/prodam

Lep pozdrav

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost