Izboljšave zmogljivosti in voznih lastnosti
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 13. Julij 2009, 12:11
To pa bo veselje homologerat

-
cheno
- kaj je AWD?
- Prispevki: 2555
- Pridružen: 19. April 2006, 12:07
Odgovor
Avtor: cheno » 13. Julij 2009, 12:19
The only treasure my car came with was rust...
-
brejker
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 49
- Pridružen: 03. Januar 2009, 19:01
Odgovor
Avtor: brejker » 14. Julij 2009, 14:55
beliblisk napisal/-a:Ups sm mislu tole:
Ali se take ojačitve da homologirati?
Kaj bi na tehničnem rekli, če bi vidli cevi po šasiji?
Če bi sam pošvasal kaj podobnega, najbrž nebi bilo dobro a?
-
irCAR81
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4296
- Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: irCAR81 » 14. Julij 2009, 15:58
S temi ojačitvami ne bo dobro, ko boš nekje na rahlo zapel robnik.
Bo prec totalka.
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 14. Julij 2009, 20:16
Evo nastavitve:
Caster(spredaj) 2,20
Cabmer spredaj -1,70
Camber zdaj-0,60
-
cheno
- kaj je AWD?
- Prispevki: 2555
- Pridružen: 19. April 2006, 12:07
Odgovor
Avtor: cheno » 15. Julij 2009, 01:20
kakšne imaš pa nastavitve steka(toe) ?
The only treasure my car came with was rust...
-
jayz
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 466
- Pridružen: 16. Marec 2009, 12:40
Odgovor
Avtor: jayz » 15. Julij 2009, 09:17
beliblisk napisal/-a:Evo nastavitve:
Caster(spredaj) 2,20
Cabmer spredaj -1,70
Camber zdaj-0,60
kaj pa toe/stek?
ful velika razlika med camberjem spredaj in zadaj, a to si sam tako želel?
-
cheno
- kaj je AWD?
- Prispevki: 2555
- Pridružen: 19. April 2006, 12:07
Odgovor
Avtor: cheno » 15. Julij 2009, 09:22
to hočeš

The only treasure my car came with was rust...
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 15. Julij 2009, 10:45
Pol stek(če je to to) je na -1,00 zadaj (mislm da je to v mm ne v stopinjah).
Glede naklonov je pa tolk kukr gre u minus
Ubistvu sm meu -1,7 udspredi že do zdej.
-
cheno
- kaj je AWD?
- Prispevki: 2555
- Pridružen: 19. April 2006, 12:07
Odgovor
Avtor: cheno » 15. Julij 2009, 10:57
dobr to, pr men gre max na -0.5 stopinje z dodatnimi camber šraufi od h&r.
Bo treba mal znižat avto

The only treasure my car came with was rust...
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 15. Julij 2009, 11:51
Hehe,sam je res maul viši zdele še posebej uzadi(so se prejšni amortizerji res čist posedl) sam mi kr odgovarja tkole,zaenkrat

-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 16. Julij 2009, 14:07
Končno sm utegnu it na eno daljšo testno vožnjo(Rakitna seveda) in morm reč ,da sm zadovoln z investicijo.
Lega je neprimerljivo boljša predusm pa se pozna pri zaviranju in hitrih kombinacijah zavojev.
Bremze so začuda zdržale celo pot dol tišanja(sicr se jih je vohal tut med vožno sam delale pa so brez pripomb)

-
flat4
- Nebijedu
- Prispevki: 1783
- Pridružen: 23. September 2006, 02:03
Odgovor
Avtor: flat4 » 16. Julij 2009, 16:20
in to greš sam sprobavat... :zjz :zjz :zjz
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi
-
Neo57
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 635
- Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54
Odgovor
Avtor: Neo57 » 16. Julij 2009, 18:16
:zjz :zjz

Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov