Turbo plan

Izboljšave zmogljivosti in voznih lastnosti
Odgovori
Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 13. Julij 2009, 12:11

To pa bo veselje homologerat :D

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 13. Julij 2009, 12:19

http://www.perrinperformance.com/shared ... medium.jpg

tole pa res ne bo predstavljalo problema
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 13. Julij 2009, 12:25


Uporabniški avatar
brejker
Uporabnik foruma
Prispevki: 49
Pridružen: 03. Januar 2009, 19:01

Odgovor Avtor: brejker » 14. Julij 2009, 14:55

beliblisk napisal/-a:Ups sm mislu tole:
Ali se take ojačitve da homologirati?
Kaj bi na tehničnem rekli, če bi vidli cevi po šasiji?
Če bi sam pošvasal kaj podobnega, najbrž nebi bilo dobro a?

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 14. Julij 2009, 15:58

S temi ojačitvami ne bo dobro, ko boš nekje na rahlo zapel robnik.

Bo prec totalka.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 14. Julij 2009, 20:16

Evo nastavitve:

Caster(spredaj) 2,20
Cabmer spredaj -1,70
Camber zdaj-0,60

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 15. Julij 2009, 01:20

kakšne imaš pa nastavitve steka(toe) ?
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
jayz
Uporabnik foruma
Prispevki: 466
Pridružen: 16. Marec 2009, 12:40

Odgovor Avtor: jayz » 15. Julij 2009, 09:17

beliblisk napisal/-a:Evo nastavitve:

Caster(spredaj) 2,20
Cabmer spredaj -1,70
Camber zdaj-0,60
kaj pa toe/stek?

ful velika razlika med camberjem spredaj in zadaj, a to si sam tako želel?

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 15. Julij 2009, 09:22

to hočeš :cool:
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 15. Julij 2009, 10:45

Pol stek(če je to to) je na -1,00 zadaj (mislm da je to v mm ne v stopinjah).

Glede naklonov je pa tolk kukr gre u minus :cool:

Ubistvu sm meu -1,7 udspredi že do zdej.

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 15. Julij 2009, 10:57

dobr to, pr men gre max na -0.5 stopinje z dodatnimi camber šraufi od h&r.
Bo treba mal znižat avto :lol:
The only treasure my car came with was rust...

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 15. Julij 2009, 11:51

Hehe,sam je res maul viši zdele še posebej uzadi(so se prejšni amortizerji res čist posedl) sam mi kr odgovarja tkole,zaenkrat :D

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 16. Julij 2009, 14:07

Končno sm utegnu it na eno daljšo testno vožnjo(Rakitna seveda) in morm reč ,da sm zadovoln z investicijo.

Lega je neprimerljivo boljša predusm pa se pozna pri zaviranju in hitrih kombinacijah zavojev.

Bremze so začuda zdržale celo pot dol tišanja(sicr se jih je vohal tut med vožno sam delale pa so brez pripomb) :D

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 16. Julij 2009, 16:20

in to greš sam sprobavat... :zjz :zjz :zjz
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
Neo57
Uporabnik foruma
Prispevki: 635
Pridružen: 07. Maj 2006, 10:54

Odgovor Avtor: Neo57 » 16. Julij 2009, 18:16

:zjz :zjz

:lol:
Impreza STI 2,1 stroker by SCOOBY.SI

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov