Turbo plan

Izboljšave zmogljivosti in voznih lastnosti
Odgovori
Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 16. Julij 2009, 18:21

flat4 napisal/-a:in to greš sam sprobavat... :zjz :zjz :zjz
Weight reduction :54423

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 16. Julij 2009, 22:29

sej vrjetno res boljš gre brez mene :roll:
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 16. Julij 2009, 22:29

torej... we need more power Scotty :twisted:
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 16. Julij 2009, 22:50

Ja ja sj vem.Najprej bremze pa podvozje pol pa konjaža :D

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 17. Avgust 2009, 13:59

Naslednja investicija bo v smeri izpuha me pa zanima neki glede izpušnih kolektorjev in sicer:Ali mogoče pašejo gor od WRXe ali izključno od GTjke?

Gledu sm na teh dveh straneh,se mi pa zdi zadeva kr ugodna:

Exhaust UK

ter

Tjuning pros,hehe

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 17. Avgust 2009, 14:40

brejker napisal/-a:
beliblisk napisal/-a:Ups sm mislu tole:
Ali se take ojačitve da homologirati?
Kaj bi na tehničnem rekli, če bi vidli cevi po šasiji?
Če bi sam pošvasal kaj podobnega, najbrž nebi bilo dobro a?
Dejte no nehat že s homologacijami za vsako figo. Če nič ne težijo zaradi menjave zavor oz. v njihovih papirjih nič ne piše o tem, potem res ni treba komplicirat pri ojačitvah.

Drugač pa zadevo lahko naredi varilec s certifikatom in ti da potrdilo, pa ni problema pri homologaciji.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 17. Avgust 2009, 14:42

Jaz se bom izpuha lotil sam. Imam pa namen narediti downpipe s širokim nastavkom.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 17. Avgust 2009, 15:56

Thomas22 napisal/-a:Jaz se bom izpuha lotil sam. Imam pa namen narediti downpipe s širokim nastavkom.
Ti si itak mojstr za use zadeve :D

...sam pr takih cenah kukr so na Tuning pros strani(70$$ kolektorji,60$ down pipe)....se mogoče useen splača naročit.

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 18. Avgust 2009, 08:51

Mogoče res, samo ponavadi cena ne laže. A si za poštnino tud vprašal?
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 18. Avgust 2009, 09:17

Iz anglije je menda a0 funtov(čeprav se tole men mau čudn zdi).Vrjetno bom naroču zadnji lonc pa downpipe od exhausta UK(skupi nanese 300 funtov + poštnina).


Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Odgovor Avtor: strumf666 » 13. September 2009, 19:48

:shock: me prav zanima če boš imel samo najglasnejšega turbaka al kr subaruja :mrgreen:

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1132
Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47

Odgovor Avtor: Unikat » 13. September 2009, 20:07

Sam tole bo pa res lepo ropotal. Noro bo! :cool: Kolk pa je širok lonc na koncu ko pride ven, 4,5"? Cena je pa zelo zelo ugodna za downpipe in lonc. Daš kakšen link od kjer si nabavil?
EJ257, FB25

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 13. September 2009, 22:07

Evo link http://www.exhaustsuk.co.uk/ .

Zadeva na koncu je žal 5"(naroču sm nareč 4") tko,da je kr top. Drgač pa pomoje ne bo najglasnejši subaru ker mam še polžka umes :D

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1132
Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47

Odgovor Avtor: Unikat » 13. September 2009, 22:32

Lepo lepo. Pomoje da ravno tih ne bo, jaz mam na svoji samo lonc 4,5" in midpipe brez silencerja, ostalo stock z vsemi katalizatorji gor pa si zadnič slišu kako mi ropota. :-) Kok katalizatorjev pa ima tvoj turbak, 2 al 3? A maš drugače kakšne plane homolomo nardit?
Tnx za link, vidm da je res ugodno... :-P
EJ257, FB25

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov