P: Subaru XV 2013 - 133kkm

Oglasi namenjeni prodaji vozil Subaru
Pravila foruma

· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
UsaXV
Uporabnik foruma
Prispevki: 90

P: Subaru XV 2013 - 133kkm

Odgovor Avtor: UsaXV » 24. September 2019, 11:30

Prodam torej XVja, ki je opisan v moji temi. Ima komplet potrjene servise od začetka do sedaj, vsi delani na cca. 15.000km. Seveda na avtu ostanejo vse predelave, razen če bi kdo izrecno želel, da se kaj odstrani. Od opreme je vlečna kljuka, temnjena stekla, gretje sedežev, MF volan, tempomat, bluetooth za telefon in glasbo, dnevne luči, dodaten LED bar in nova R16 platišča s celoletnimi all-terrain pnevmatikami.

Zame je bil to hobi projekt, da avto zrihtam v stanje, ki mi bo všeč. Sicer se pa super pelje brez napak.

Cena: 12.800€
Oglas iz a.neta: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... .%20KLJUKA....
Kontakt: 031-529-601
http://shrani.si/f/26/hF/rY9PNzN/20190904182040.jpg http://shrani.si/f/1x/yw/P5XIBiF/20190904182328.jpg

Uporabniški avatar
Grizliboy
Član Subaru kluba
Prispevki: 430
Kraj: Logatec
Kontakt:

Re: P: Subaru XV 2013 - 133kkm

Odgovor Avtor: Grizliboy » 24. September 2019, 15:12

Offtopic
Ne zastopim ljudi, ki si avto zrihtajo tako kot jim je všeč in ga potem takoj prodajajo naprej. :ast :ast
Sam vem da bom svojega zrihtal tako kot bo meni pasalo in me potem nobeden ne bo prepričal da ga prodam. Res ne vidim smisla. :th :th :th :up ;)
Se opravičujem za offtopic.
Branko
Fotograf fotografira FOTOGRAFIJO, Slikar slika SLIKO.

:top: Šele ko se nehaš obremenjevati s porabo, se začne veselje in zabava. :twisted:

UsaXV
Uporabnik foruma
Prispevki: 90

Re: P: Subaru XV 2013 - 133kkm

Odgovor Avtor: UsaXV » 24. September 2019, 16:00

Ni panike. Stvar je v tem, da se avtomobilov hitro naveličam. Lušta se mi probavanja in novih stvari, pri XVju pa legalno kaj več kot to v Sloveniji tako nemoreš naredit. Pa XV mi ni nič manj všeč kot mi je bil prej, ampak trenutno nimam planiranih nobenih road tripov (vsaj v naslednjem 3/4 leta ne), kjer bi lahko res izkoristil XVja. Vozim se pa skoraj nič, od aprila do danes sem naredil manj kot 4kkm, investicije je bilo cca. 1500€, ampak mi ni žal, kljub temu da bo izguba. Tako da služim ravno ne, gre za hobi. Nekateri kadijo, drugi pijejo, meni je pa to kul. Tako samo nabiram izkušnje.

Trenutno me zelo vleče na cesto in nekaj močnejšega s 3.0+ motorjem, tako da takšne so želje - če bo prodaja seveda uspela. Drugače vozim XVja naprej, če bo sneg, ga bom še tam lahko izkoristil!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost