P:podaljšek prestavne ročice

Prodaja in nakup rezervnih delov, dodatne opreme, avtoakustike in druge opreme za vozila.
Pravila foruma


· Pri pisanju naslova oglasa se zaradi boljše preglednosti poslužujte okrajšav:
- P: (prodam)
- K: (kupim)
- M: (menjam)
- Po: (podarim)

· Iz naslova oglasa naj bo jasno razvidno kaj je oglaševani predmet,
· Besedilo oglasa naj bo kratko in jedrnato, vsebuje naj ceno, vaše kontaktne podatke (telefon ali elektronski naslov) in možen kraj prevzema.

Odgovori
Andrej

P:podaljšek prestavne ročice

Odgovor Avtor: Andrej » 20. Marec 2012, 12:35

Prodam 9 cm podaljšek prestavne ročice. Enostavna montaža z le privjanjem. Primeren za vse Subaruje razen Impreze STI.
Ročica bližje volanu za hitro WRC prestavljanje.

Cena 32 EUR. Ni pocen, se pa splača.


http://www.tuningculture.com/uploads/pa ... 10d67d.jpg
http://27.media.tumblr.com/tumblr_m0ksd ... o1_500.jpg
Pa še bejba ma lohk kej od tega.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 9047_n.jpg

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 20. Marec 2012, 17:27

Editiram:
ugotovilo se je, da je navoj M10x1,25, torej ne pase na noben Subi.
Pase na Micke, Mazde, Nissane in se kaj.

Cudnim znamkam primerno nizam ceno na 20 EUR.

Uporabniški avatar
cheno
kaj je AWD?
Prispevki: 2555
Pridružen: 19. April 2006, 12:07

Odgovor Avtor: cheno » 20. Marec 2012, 18:19

M10 se mi zdi, da ima tudi Honda.
The only treasure my car came with was rust...

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 20. Marec 2012, 18:19

Ja mas prav, samo Honda ma korak drugacen (1,5).

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 21. Marec 2012, 21:04

Daj popust pa meni za en pir in predelam, da paše tudi na Subaruje.
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 21. Marec 2012, 21:20

Komu naj dam popust?
A ti bi jo vzel?

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 21. Marec 2012, 21:32

Popust daš Subarujevci, ki jo bo vzel, jaz mu jo pa predelam :-) .
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 21. Marec 2012, 21:35

Sej popust je je ze iz 32 na 20.

Tuki ne vidm kako bi se dal prilagodit na M12 razen da nasvasas gor sirsi podaljsek na eni strani pa navijacs druzga na drugi strani.

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 01. April 2012, 00:45

Dobil se M12*1,25, ki pase na Subaruje.
Lahko tudi kakšen predlog cenovni, če bi podaljšek koga zanimal.

Andrej

Re: P:podaljšek prestavne ročice

Odgovor Avtor: Andrej » 30. Junij 2012, 17:50

.

Andrej

Re: P:podaljšek prestavne ročice

Odgovor Avtor: Andrej » 02. September 2012, 19:15

izježcečezcestovstožce

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov